TI FITBOX Poniedziałek
08:30 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Nina Kiryłowicz – specjalista treningu medycznego
09:30 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Magdalena Szast
18:00 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Sylwia Rusak
19:00 | 60min.

TI-Performance

Trener: Michał Ściechowski
20:10 | 50min.

ZUMBA

Trener: Sylwia Rusak
TI FITBOX Wtorek
08:30 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Tatiana Grzelak
09:30 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Magdalena Szast
17:30 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Mateusz Hajda
18:30 | 50min.

ABT & Stretch

Trener: Mateusz Hajda
19:30 | 60min.

TI Performance Intro

Trener: Jakub Piętka – specjalista treningu medycznego
20:30 | 60min.

Brazylijskie Jiu-jitsu

Trener: Kamil Teofilak – specjalista treningu medycznego
TI FITBOX Środa
08:30 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Mateusz Hajda
09:30 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Magda Praga-Tomżyńska – specjalista treningu medycznego
18:00 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Anna Filipowicz
19:00 | 60min.

TI-Performance

Trener: Rafał Burski – specjalista treningu medycznego
TI FITBOX Czwartek
08:30 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Tatiana Grzelak
09:30 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Magdalena Szast
18:00 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Martyna Kochanowicz – specjalista treningu medycznego
19:00 | 60min.

TI-Performance

Trener: Piotr Kołodziejczyk
20:20 | 50min.

Kickboxing

Trener: Piotr Wasilewski
TI FITBOX Piątek
08:30 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Mateusz Hajda
09:30 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Magda Praga-Tomżyńska – specjalista treningu medycznego
17:30 | 60 minut.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Tatiana Grzelak
18:30 | 60min.

TI-Performance

Trener: Łukasz Pisarzewski – specjalista treningu medycznego
TI FITBOX Sobota
09:00 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Mateusz, Martyna*
10:00 | 50min.

ABT & Stretch

Trener: Mateusz, Martyna*
11:00 | 60 min.

TI-Performance

Trener: Michał Ściechowski
TI FITBOX Niedziela
09:30 | 60min.

TI-Performance

Trener: Nina Kiryłowicz – specjalista treningu medycznego
10:30 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Sylwia Rusak
11:30 | 50min.

Pilates & Stretch

Trener: Sylwia Rusak