TI FITBOX Poniedziałek
08:30 | 55min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Martyna Kochanowicz – specjalista treningu medycznego
09:30 | 55min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Magda Praga-Tomżyńska
19:00 | 55min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Sylwia Rusak
20:00 | 55min.

TI-Performance

Trener: Michał Ściechowski
TI FITBOX Wtorek
08:30 | 55min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Tatiana Grzelak
09:30 | 55min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Magdalena Szast
19:00 | 55min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Tatiana Grzelak
20:00 | 55min.

TI-Performance

Trener: Jakub Piętka – specjalista treningu medycznego
TI FITBOX Środa
08:30 | 55min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Mateusz Hajda
09:30 | 55min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Magda Praga-Tomżyńska
11:30 | 55min.

Brazylijskie Jiu-jitsu

Trener: Kamil Teofilak – specjalista treningu medycznego
18:00 | 55min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: mgr Anna Filipowicz
19:00 | 55min.

TI-Performance

Trener: Piotr Kołodziejczyk
TI FITBOX Czwartek
08:30 | 55min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Tatiana Grzelak
09:30 | 55min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Magdalena Szast
19:00 | 55min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Martyna Kochanowicz – specjalista treningu medycznego
20:00 | 55min.

TI-Performance

Trener: Rafał Burski – specjalista treningu medycznego
TI FITBOX Piątek
08:30 | 55min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Nina Kiryłowicz – specjalista treningu medycznego
09:30 | 55min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Magdalena Szast
11:30 | 55min.

Brazylijskie Jiu-jitsu

Trener: Kamil Teofilak – specjalista treningu medycznego
18:00 | 55min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Nina Kiryłowicz – specjalista treningu medycznego
19:00 | 55min.

TI-Performance

Trener: Łukasz Pisarzewski – specjalista treningu medycznego
TI FITBOX Sobota
09:00 | 55min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Nina/Martyna*
10:00 | 55min.

ABT & Stretch

Trener: mgr Anna Filipowicz
11:00 | 55 min.

TI-Performance

Trener: Michał Ściechowski
TI FITBOX Niedziela
09:00 | 55min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Sylwia Rusak
10:00 | 55min.

Pilates & Stretch

Trener: Sylwia Rusak
11:00 | 55min.

TI-Performance

Trener: Nina Kiryłowicz – specjalista treningu medycznego