logo

Sonia Kubacka, trener personalny
Trener Personalny

Sonia Kubacka

Nazywam się Sonia Kubacka i od 6 lat pracuję jako trenerka personalna. Sport od zawsze był nieodłącznym elementem mojego życia. Trenowałam różne dyscypliny ale ostatecznie wróciłam do lekkoatletyki i biegów sprinterskich, z których czerpałam najwięcej satysfakcji i radości. Regularnie pogłębiam swoją wiedzę biorąc udział w profesjonalnych kursach i szkoleniach z zakresu rehabilitacji, treningu funkcjonalnego i biegowego.

</div

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji na kierunku „Fizjoterapia w sporcie”. Moimi podopiecznymi są osoby o różnym stopniu zaawansowania, z dysfunkcjami ruchowymi oraz sportowcy.

Galeria

Certyfikaty

Rekomendacje

Barbara

Sonia to bardzo profesjonalny trener, który poświęca 100% uwagi klientowi podczas treningów. Posiada bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie, którym dzieli się na każdym treningu. Sonia to również świetny motywator, zwłaszcza kiedy ma się gorszy moment. Proaktywnie aktywizuje swoich podopiecznych, tworząc możliwości na wspólne i aktywne spędzanie czasu w miłej atmosferze. Sonia jest kimś więcej niż trenerem, jest nauczycielką, motywatorem i przyjaciółką. Szczerze polecam!