Treningi personalne

Dla kogo?

Jeśli szukasz Trenera Personalnego i chciałbyś zacząć ćwiczyć pod okiem specjalisty to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Trenerindywidualny.pl to marka obecna na warszawskim rynku od kilkunastu lat. Trening Personalny to usługa, w której się specjalizujemy i jesteśmy zdecydowanym liderem na rynku. W kadrze TI Health Club znajduje się około 50 trenerów personalnych. Wszyscy posiadają odpowiednie wykształcenie oraz mają ukończone specjalistyczne kursy, które przygotowały ich do pracy na najwyższym poziomie. Treningi odbywają się w przestronnym, świetnie wyposażonym i klimatyzowanym klubie. W trakcie codziennej pracy pomagamy naszym klientom osiągnąć wymarzoną sylwetkę, poprawić swoją sprawność i zdrowie, poprawić motorykę czyli stać się silniejszym, szybszym i wytrzymalszym. Dużą grupą naszych klientów są osoby starsze oraz wymagające treningu medycznego lub rehabilitacji. Pracujemy z dziećmi i młodzieżą oraz ze sportowcami zarówno amatorami jak i tymi wyczynowymi. Wszystko to w miłej atmosferze i z dużą dawką poczucia humoru:)

Gdzie trenujemy?

Treningi personalne odbywają się w naszym klubie, którego lokalizają jest warszawski Ursynów. Tutaj do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesny sprzęt treningowy umożliwiający realizację każdego planu treningowego – do treningów skoncentrowanych na ćwiczeniach typu cardio, przez treningi siłowe, aż po specjalistyczne ćwiczenia usprawniające. Posiadamy jedną z największych stref do treningu personalnego. W naszym klubie ponad 500mkw przeznaczone jest na wyłączność właśnie pod kątem treningów personalnych.

Co nas wyróżnia?

Nasze treningi personalne są personalne nie tylko z nazwy. Każdy program treningowy przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając cele i bieżące możliwości fizyczne klienta. Podczas sesji treningowych uważnie obserwujemy postępy i tak modyfikujemy plany treningowe, żeby umożliwić Ci stały progres, bez obaw o przesilenie organizmu. To pozwala nam uzyskiwać doskonałe efekty, przy jednoczesnej poprawie samopoczucia naszych Klientów.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz, chętnie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Informacje dotyczące treningów personalnych email: treningi@trenerindywidualny.pl tel.: 22 425 13 06

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy klientów z całego miasta Warszawa. Oferujemy dogodne terminy sesji treningowych.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc pod maila treningi@trenerindywidualny.pl

Zapis się na pierwszy trening personalny przy pomocy naszego

Formularza

  Wolę trenować z:

  Z którym trenerem chciałbyś ćwiczyć?

  Cele treningowe

  Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia. Czytaj więcej...  Koszt pierwszego treningu to tylko 100zl. Każdy kolejny trening kosztuje od 125zl do 150zl (w zależności od rodzaju członkostwa).

  Nasi trenerzy

  Dowiedz się więcej o naszych trenerach i uwzględnij swój wybór w formularzu kontaktowym 🙂