logo

Treningi Personalne

Siłownia

Zajęcia grupowe

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do czwartku w godzinach 6:30-23:00,
w piątek od 6:30 do 22:00,
w sobotę od 8:00 do 20:00,
a w niedzielę od 8:00 do 19:00.

Dołącz do nas na:

Treningi Personalne

Dla kogo?

Jeśli szukasz Trenera Personalnego i chciałbyś zacząć ćwiczyć pod okiem specjalisty to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Trenerindywidualny.pl to marka obecna na warszawskim rynku od kilkunastu lat. Trening Personalny to usługa, w której się specjalizujemy i jesteśmy zdecydowanym liderem na rynku. W kadrze TI Health Club znajduje się około 50 trenerów personalnych. Wszyscy posiadają odpowiednie wykształcenie oraz mają ukończone specjalistyczne kursy, które przygotowały ich do pracy na najwyższym poziomie. Treningi odbywają się w przestronnym, świetnie wyposażonym i klimatyzowanym klubie. W trakcie codziennej pracy pomagamy naszym klientom osiągnąć wymarzoną sylwetkę, poprawić swoją sprawność i zdrowie, poprawić motorykę czyli stać się silniejszym, szybszym i wytrzymalszym. Dużą grupą naszych klientów są osoby starsze oraz wymagające treningu medycznego lub rehabilitacji. Pracujemy z dziećmi i młodzieżą oraz ze sportowcami zarówno amatorami jak i tymi wyczynowymi. Wszystko to w miłej atmosferze i z dużą dawką poczucia humoru:)

Gdzie trenujemy?

Treningi personalne odbywają się w naszym klubie, którego lokalizają jest warszawski Ursynów. Tutaj do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesny sprzęt treningowy umożliwiający realizację każdego planu treningowego – do treningów skoncentrowanych na ćwiczeniach typu cardio, przez treningi siłowe, aż po specjalistyczne ćwiczenia usprawniające. Posiadamy jedną z największych stref do treningu personalnego. W naszym klubie ponad 500mkw przeznaczone jest na wyłączność właśnie pod kątem treningów personalnych.

Co nas wyróżnia?

Nasze treningi personalne są personalne nie tylko z nazwy. Każdy program treningowy przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając cele i bieżące możliwości fizyczne klienta. Podczas sesji treningowych uważnie obserwujemy postępy i tak modyfikujemy plany treningowe, żeby umożliwić Ci stały progres, bez obaw o przesilenie organizmu. To pozwala nam uzyskiwać doskonałe efekty, przy jednoczesnej poprawie samopoczucia naszych Klientów.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz, chętnie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Informacje dotyczące treningów personalnych email: treningi@trenerindywidualny.pl tel.: 509-838-378

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy klientów z całego miasta Warszawa. Oferujemy dogodne terminy sesji treningowych.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc pod maila treningi@trenerindywidualny.pl

Trwa wysyłanie wiadomości...

Zapisz się na pierwszy trening personalny przy pomocy naszego

Formularza

Wolę trenować z:

Z którym trenerem chciałbyś ćwiczyć?

Cele treningowe

Rekomendacje

Robert K

Trening z Michałem zacząłem by odzyskać sylwetkę, postawę i witalność traconą na długich godzinach pracy biurowej. Michał jako trener „czuje” klienta i umiejętnie dostosowuje trening do indywidualnych potrzeb i preferencji – osiągamy rezultaty i to bardzo motywuje do dalszej pracy. Skupia się na kliencie, bardzo dba o bezpieczeństwo i poprawność ćwiczeń. Dysponuje do tego dużą wiedzą z zakresu żywienia i zdrowia jako takiego i chętnie dzieli się tą wiedzą w przystępny sposób. A do tego wszystkiego jest inteligentnym (i cierpliwym!) partnerem do rozmowy, co czyni doświadczenie dodatkowo relaksującym.

Bartek B

Po paru miesiącach treningów z Michałem, jestem pewien że zapisanie się na zajęcia było dobrą decyzją. W stosunkowo krótkim czasie nauczyłem się podciągać, zwiększyłem swoją siłę i najważniejsze – poprawiło mi się codzienne samopoczucie. Szczerze polecam!

Agnieszka B

Razem z moim narzeczonym, trenujemy z Michałem już kilka miesięcy. Treningi, które miały być sposobem na wspólne spędzenie czasu w inny sposób niż kanapa i Netflix, stały się dla nas częścią naszego codziennego życia. Dobre samopoczucie, motywacja, zmiany w ciele i jego mobilności to tylko jedne z wielu zmian, które zauważamy u siebie po tym stosunkowo krótkim czasie. Michał motywuje, zachęca, pomaga przełamywać własne lęki i słabości. Dopasowuje ćwiczenia bezpośrednio do każdego z nas i co ważne, potrafi poświęcić każdemu z nas uwagę podczas wspólnego treningu. Michał chętnie dzieli się z nami ogromną wiedzą oraz wskazówkami z zakresu sportu oraz dietetyki.

Artur

Nie lubię siłowni, ale dzięki Erykowi przestałem wymyślać wymówki, żeby kolejny raz odwołać trening. Ćwiczę z nim już pół roku i odczuwam dużą poprawę samopoczucia, sprawności i siły, a są to tylko skutki uboczne, bo moim głównym celem była redukcja wagi, która w tym czasie spadła o 10%!

prof. Witold Łojkowski

Adam łączy niezwykłe umiejętności. Z jednej strony jest profesjonalnym trenerem personalnym, a z drugiej strony jest absolwentem WUM z lekarskim dyplomem. Doskonale trenuje osoby w pełni zdrowe. Jednak jego umiejętności są szczególnie dobrze wykorzystywane w treningu osób z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi. Parametry zdrowotne tj. puls, ciśnienie, poziom glukozy lub kwasu mlekowego we krwi czy perfuzja są w razie potrzeby monitorowane. 50 treningów, które odbyliśmy przyniosły bardzo dużą poprawę mojego samopoczucia, kondycji, sprężystości, siły i sylwetki.

Paweł

Z Michałem współpracuje nieprzerwalnie od roku 2014. Przez ten czas dał się poznać jako wymagający, profesjonalny i bardzo otwarty człowiek stale podnoszący swoje kwalifikacje. Lata lecą, a z treningu na trening nadal potrafi zaskoczyć czymś nowym. Jeżeli szukasz profesjonalisty, który poświęci Ci 100% swoje uwagi i zarazi pozytywnym vibem do treningów to zaufaj Michałowi – satysfakcji gwarantowana.

Katarzyna

Od kilku miesięcy trenuję z trenerką Ewą, którą bardzo polecam: profesjonalna, punktualna, wymagająca, a przy tym kulturalna, uśmiechnięta i wykazująca się dużym zrozumieniem dla swoich podopiecznych. Dobiera intensywność ćwiczeń do indywidualnych możliwości i potrzeb, potrafi zmotywować do większej aktywności. Jestem bardzo zadowolona z efektów ćwiczeń, czuję się odpowiednio zaopiekowana.

Czarek

Trener Bartek Widawski ruszył coś, czego ja sam nie mogłem. Jestem mu wdzięczny, ponieważ nauczył mnie jak poprawnie trenować. Dzięki niemu stałem się lepszą wersja siebie. Moje lepsze ja cały czas poszukuje progresu, a trener mi w tym stale pomaga. Zaledwie parę treningów wystarczyło, by osiągnąć coś, czego sam nie dałbym rady. To, z jaką pasja prowadzi treningi jest dla mnie niesamowite. Odkąd zacząłem trenować z Batkiem, kalistenika stała się moim życiem. Nieustannie myślę o tym, co zrobię na kolejnym treningu.

Grzegorz

Dzięki Michałowi przekonałem się, że trening siłowy może być urozmaicony i bezpieczny. W szczególności polecam trening w parach i gwarantuję, że Michał ułoży program treningowy dopasowany jednocześnie dla nastolatka jak i ojca w „sile wieku”.

Łukasz

Polecam treningi z Karolem. zaangażowany i wymagający trener, dający ostry wycisk; po zajęciach u Karola czuć i widać efekty. Nawet jak mam gorszy dzień i nie mam za bardzo ochoty na ćwiczenia to po skończonym treningu wiem, że warto było przyjść.

Ania

Bardzo polecam zajęcia z Justyną – można się zmęczyć i pośmiać, czyli tak jak lubię najbardziej Po raz pierwszy naprawdę nie mogę się doczekać do następnego treningu!

Magda

Absolutny profesjonalizm i anielska cierpliwość – tak najlepiej można opisać Tomasza. Mamy za sobą ponad dwa lata owocnej współpracy z efektami, które przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania. Jest to trener, który słucha potrzeb podopiecznego i dopasuje optymalny trening. Więc jeśli uważasz, że czegoś nie zrobisz lub nie potrafisz, to Tomasz udowodni Ci, że jesteś w błędzie i będzie miał rację!

Barbara

Sonia to bardzo profesjonalny trener, który poświęca 100% uwagi klientowi podczas treningów. Posiada bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie, którym dzieli się na każdym treningu. Sonia to również świetny motywator, zwłaszcza kiedy ma się gorszy moment. Proaktywnie aktywizuje swoich podopiecznych, tworząc możliwości na wspólne i aktywne spędzanie czasu w miłej atmosferze. Sonia jest kimś więcej niż trenerem, jest nauczycielką, motywatorem i przyjaciółką. Szczerze polecam!

Ada

Pełen profesjonalizm od pierwszej konsultacji do ostatniej minuty każdego treningu. Jacek zawsze dba o każdy szczegół i cierpliwe tłumaczy wszystkie ćwiczenia. Treningi są konkretne, bez zbędnego gadania, czyli tak jak lubię! Kiedy przytrafi się gorszy dzień nie mam się o co martwić, ponieważ trener zawsze dostosowuje intensywność wykonywanych ćwiczeń do mojego aktualnego samopoczucia. Po każdym treningu wychodzę naładowana energią i jeszcze większą motywacją do dalszego działania, a efekty naszej pracy mówią same za siebie!

Kamil

Z czystym sumieniem mogę polecieć treningi z Magdą! Trenerka przykłada ogromną uwagę do tego, by ćwiczenia były wykonywane w sposób właściwy oraz były dostosowane do osiągnięcia wcześniej wyznaczonego celu. Oprócz tego motywuje, co przekłada się na lepsze wykonanie treningów. Magda przede wszystkim dba o dobre przygotowanie do ćwiczeń, jak również o regeneracje po wysiłku. Udziela też wielu rad w kwestii odżywiania, co bardzo pomaga przy naszej współpracy.

Paweł

Treningi z Łukaszem są bardzo urozmaicone, wymagające, pełne energii, jak również uśmiechu, ale co najważniejsze dające porządnie w „kość”. Łukasz jest wspaniałym specjalistą, każdy plan działania dostosowuje indywidualnie. Łukasz jest osobą z pasją do tego co robi, jest bardzo wyrozumiały oraz wymagający, co przekłada się na progres prowadzonych przez niego treningów. Jeśli szukasz profesjonalnego trenera z pasją oraz chcesz dodatkowo zarazić się determinacją i zaangażowaniem do treningów, to z całego serca polecam Łukasza!

Iza

Współpraca z Kubą to sama przyjemność! Profesjonalista o indywidualnym podejściu do klienta. Na treningach nie ma mowy o monotonii- ciekawe, urozmaicone ćwiczenia idą w parze ze świetną atmosferą. Stała dawka motywacji i opieki pozwala podopiecznemu „przenosić góry”. Gwarancja wspaniałej przygody z aktywnością fizyczną, która dzięki pracy i energii Kuby zostanie przekuta w nawyk, świetne efekty, a nawet… uzależnienie!

Ewa

Trenuję z Bartkiem już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona! Zawsze punktualny, uśmiechnięty i z gotowym planem treningowym. Poświęca uwagę i czas. Koryguje, gdy robisz coś źle, a przy gorszym dniu trening można zmodyfikować i dopasować. Motywuje, zachęca, pełen rofesjonalizm! Jeśli szukasz dobrego trenera to właśnie on.

Gosia

Ola zaraża pozytywną energią i ma ogromny talent do motywowania. Treningi są zawsze bardzo starannie przygotowane i urozmaicone, więc nigdy nie ma na nich nudy. Mimo dużego wysiłku i zmęczenia z chęcią na nie przychodzę. Dają ogromną satysfakcję i widoczny progres. Dodatkowo Ola ma dużą wiedzę i doświadczenie, więc ćwicząc z nią czuję się bardzo bezpiecznie i wiem, że jestem w dobrych rękach.

Sylwia

Z Bartkiem trenuję już prawie 2 lata, dziś kontynuuję wspólną pracę nad sobą i widzę świetne efekty! Nie chodzi mi tylko, że wiem jak zbudować mięśnie, ale nauczyłam się zdrowo odżywiać. Wiem już co zjeść, żeby osiągać założone efekty, a to wszystko dzięki ogromnej wiedzy Bartka! Kontakt z moim trenerem jest bardzo dobry, na bieżąco można o wszystko zapytać i zawsze uzyska się profesjonalną odpowiedź. Bartek mimo swojego młodego wieku ma ogromna wiedzę na temat treningów, a każda minuta spędzona na zajęciach jest w 100 % wykorzystana dla ciała i umysłu.

Teresa

W momencie rozpoczęcia treningów, moim celem było odzyskanie sprawności po operacji kolana i przygotowanie się do kolejnego trekkingu w wysokich górach. Ćwiczę pod okiem pana Kuby dwa razy w tygodniu. Mój trener jest wnikliwy i uważny, odpowiednio dopasowuje program ćwiczeń do obranego celu i moich możliwości.

Ania

Na początku bałam się, że jak zacznę pracę z trenerem to nie dam rady i od razu się poddam, jednak Martyna szybko rozwiała moje wątpliwości! Oceniła trafnie moje możliwości i zaczęłyśmy od dosyć prostych i przyjemnych, jednak stanowiących wyzwanie ćwiczeń. Trenerka dba nie tylko o to, abym osiągnęła cel sylwetkowy, ale także troszczy się o moje samopoczucie i ogólną kondycję ciała oraz wnosi w moje życie bardzo dużo pozytywnej energii, dzięki czemu z chęcią idę na każdy trening. Obecnie czuję się sprawniejsza i silniejsza od mojej 19-letniej córki!

Adam

Ćwiczę z Niną od roku i jestem bardzo zadowolony zarówno z przebiegu, jak i efektu treningów. Treningi są zróżnicowane, dostosowane do moich potrzeb i przede wszystkim są bezpieczne. Nina jest elastyczna i nie ma problemu z przygotowaniem mi zestawu ćwiczeń dostosowanego do okoliczności – zdalnie ćwiczyłem zarówno na łące na Mazurach jak i w hotelowej siłowni na drugim końcu świata. Dzięki treningom czuję się sprawniejszy, mam więcej energii i mniej odczuwam siedzący tryb pracy.

Olga

Gorąco polecam treningi personalne z Ewą! Trenerka indywidualnie podchodzi do każdego swojego podopiecznego. Motywuje do pracy, cierpliwie i szczegółowo tłumaczy jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia – co było dla mnie bardzo ważne gdy zaczęłam swoją przygodę z treningami na siłowni. Każdy trening jest inny – nie ma nudy!

Dominika

Ćwiczę z Łukaszem od 7 lat. Wypracowaliśmy wspólnie formę, którą mimo przerwy spowodowanej pandemią udało się utrzymać – a to dzięki wskazówkom Łukasza i domowym ćwiczeniom. Bardzo lubię nasze treningi, nigdy nie ma nudy, trener zawsze zaskakuje nowym zestawem ćwiczeń. Mam wrażenie, że dzięki tym treningom czas się dla mnie zatrzymał! Nawet najbardziej oporni złapią bakcyla sportu z Łukaszem.

Adam

Z Iwoną trenuję regularnie, dwa razy w tygodniu od blisko 10 lat. Jest trenerką, która wciąż się rozwija i kształci. Dobrze dobiera ćwiczenia do potrzeb człowieka dojrzałego. To rzadka umiejętność, wymagająca rzetelnej wiedzy, jak bezpiecznie trenować starsze osoby. Zaufanie, że jestem w dobrych rękach skutecznie motywuje do wysiłku. Dzięki treningom z Iwoną pozbyłem się wielu dolegliwości kręgosłupa, nauczyłem się biegać i skakać, jestem sprawny jak na mój wiek. Polecam taką trenerkę wszystkim, którym się wydaje, że dni ich sprawności zostały policzone.

Agnieszka

Tatiana jest moją trenerką od około 6 miesięcy. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Od pierwszych zajęć poczułam się zaopiekowana i zrozumiana. Reaguje na potrzeby trenującego, dostosowuje poziom ćwiczeń do kondycji nie tylko ogólnej, ale prezentowanej na konkretnym treningu. Przedkłada jakość nad ilość powtórzeń. Jest wymagająca, ale równocześnie docenia i chwali za postępy.

Mariusz

Opieka Rafała sprawiła, że zrzuciłem zbędne kilogramy, uległa również znaczącej poprawie moja kondycja. Treningi układane przez Rafała są ciekawe i brak w nich monotonii. To, co było i jest dla mnie ważne – zawierają zarówno elementy siłowe jak i kondycyjne. Rafał jako osoba jest mega profesjonalny, mocno zorientowany na klienta i motywujący do pracy. Dba o dobrą atmosferę podczas treningu. Zachęciłem moją żonę do próbnego treningu z Rafałem i jest zachwycona postawą Rafała. Gorąco polecam każdej osobie!

Bartosz

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że Piotr Bień jest świetnym fachowcem, który dzięki optymalnym i różnorodnym planom treningowym motywuje swoich podopiecznych do pracy nad swoim ciałem. Treningi są urozmaicone oraz świetnie sprofilowane. To, co do niedawna wydawało mi się niemożliwe do zrobienia – teraz wydaje się banalnie proste. Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się trafić pod skrzydła Piotra i z czystym sumieniem mogę polecić treningi każdemu!

Agnieszka

Trenuję z Bartkiem już od kilku lat. Na początku było to dla mnie ogromne wyzwanie, ale Bartek mnie motywował i mobilizował do działania. Teraz trening i aktywność fizyczna to moja codzienność i okazuje się, że zawsze mam na to czas, nawet przy wielu innych obowiązkach. Uwielbiam Bartka profesjonalizm i wiedzę, zawsze planuje nasze treningi tak, żeby były wymagające, ale zgodne z moimi możliwościami Bartek pomógł mi wyeliminować bóle kręgosłupa, wzmocnić plecy, a dodatkowo efekty treningów są widoczne w moich wynikach badań oraz w zmianie wyglądu. Teraz z Bartkiem trenuje cała moja rodzina.

Ewa

Laura jest trenerem wszechstronnym, który poradzi sobie zarówno z osobami początkującymi, chcącymi poprawić kondycję, jak i zaawansowanymi chcącymi poprawić wyniki. Szybko ustala z podopiecznym cele treningowe i konsekwentnie dąży do ich zrealizowania – cały czas motywując i będąc wymagającą kiedy trzeba. Zawsze świetnie przygotowana do zajęć, tworzy plany treningowe dopasowane do potrzeb, a to przynosi efekty. Laura nie osiada na laurach – cały czas się dokształca, jest profesjonalistką w każdym calu.

prof. Witold Łojkowski

Adam łączy niezwykłe umiejętności. Z jednej strony jest profesjonalnym trenerem personalnym a z drugiej strony jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z lekarskim dyplomem. Doskonale trenuje osoby w pełni zdrowe. Jednak jego umiejętności są szczególnie dobrze wykorzystywane w treningu osób z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi. Parametry zdrowotne, jak puls, ciśnienie, poziom glukozy lub kwasu mlekowego we krwi czy perfuzja są w razie potrzeby monitorowane. Stefy treningu, obciążenie i rodzaj są indywidualnie dobrane do każdego pacjenta/klienta. Tak piszę, bo czuję się i klientem trenera i pacjentem lekarza. 50 treningów które odbyliśmy przyniosły bardzo dużą poprawę mojego samopoczucia, kondycji, sprężystości, siły i sylwetki. Ważne też było poprawienie sposobu oddychania. Świetny opiekun nad klientem z dość wczesnym peselem jak ja.

Maciej Wais

Adam to trener do zadań specjalnych. Ba! Nie dość że trener to jeszcze lekarz, medyk pola walki i fighter MMA. Po Covid-19 i wielu latach zaniedbań regularnego wysiłku fizycznego szczęśliwym zrządzeniem losu trafiłem do Adama i tylko Bogu za to dziękować :). Wyzwaniem było ułożenie mi treningu w którym nie dochodziłbym od razu do HR max, a Adam temu wyzwaniu podołał modelowo. Pomiary glukozy, SpO2, kwasu mlekowego to metody kwantyfikacji treningów które Adam na co dzień wykorzystuje w pracy. Dzięki temu pracując z nim masz pewność, że nie przekroczysz swoich granic, a obciążenie treningowe będzie dobrane optymalnie, tak by efekty były jak najszybsze. Trafiając na zajęcia u Adama to jakbyś trafił na treningi kadry. Plus ćwiczenia są różnorodne, kreatywne i angażujące. Po prostu fun. Tu nie ma miejsca na przypadek. Krótko mówiąc jest pełna profeska, ale.. jest też niezbędny luz. Adam jest bardzo otwarty i jestem więcej niż pewien że każdy szybko złapie z nim kontakt. Polecić Adama to za mało. Brać, nie czekać! 🙂 ”

 

Widzimy się jutro!

Magdalena Konarzewska

Dzień dobry,

Pan Piotr Bień prowadzi zajęcia z moim 11 letnim synem Błażejem od lutego bieżącego roku. Po każdym treningu widzę tzw. „pozytywne zmęczenie” u syna, a z jego relacji wynika, że pan Piotr ma świetny kontakt z Błażejem, dobiera ćwiczenia indywidualnie do możliwości dziecka , stopniowo zwiększając ich trudność. Ćwiczenia są różnorodne – ciekawe, syn opowiada o nich z zaangażowaniem. Z mojej perspektywy jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia celu.

Pozdrawiam, Magdalena Konarzewska (mama Błażeja)

Iwona Ślepowrońska

Jeśli chcesz sprobowac ale typowy obraz trenera  siłowni Cię zniechęca, szukasz czegoś ponad standard i zależy Ci na jakości to Bartek jest odpowiednim adresem. Bez lansu za to profesjonalnie, wprowadzi Cię w świat ćwiczen siłowych. Pokaże Ci jak wiele możesz osiągnąc i że ograniczenia siedzż tylko w twojej glowie. Wymagający ale w pozytywnym znaczeniu i w sposób budujący poczucie Twojej wartości, czyli taki, jaki powinien być idealny trener.

Gabriela

Współpraca z Bartkiem to czysta przyjemność. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dostosowanie planu do indywidualnych potrzeb, super motywacja, zawsze na czas. Dzięki treningom z Bartkiem poprawiłam swoje samopoczucie i wygląd o 100%. Zawsze motywuje na porannych treningach, zmienia ćwiczenia według możliwości i upodobań klienta. Swietnie potrafi rozpoznać limity! Bartek posiada ogromną wiedzę, którą zawsze chętnie się dzieli!

Patryk

Treningi z Bartkiem uświadomiły mnie jak ważna jest praca z trenerem aby nie zrobić sobie krzywdy. Dbanie o technikę i poprawność wykonywania wszelkich ćwiczeń to to na czym najbadziej się skupia. Jego ogromna wiedza, którą cały czas poszerza, uczęszczając na dodatkowe kursy, sprawia że ufam mu bezgranicznie jeśli chodzi o prace nad wyglądem sylwetki oraz o poprawianie indywidualnych osiągów sportowych. Zawsze przygotowany, uśmiechnięty i gotowy do działania. Polecam tego Pana

Kamila

Bardzo polecam treningi z Bartkiem. Dzięki niemu dowiedziałam się, że moje możliwości są dużo większe niż myślałam, a trening z wolnymi ciężarami jest mega satysfakcjonującym wysiłkiem. Obserwowanie progresu to super sprawa. Słowa trenera, który motywuje Cię i pomaga technicznie dobrze wykonywać ćwiczenia żeby się nie przeciążyć to coś czego od dawna potrzebowałam. Profesjonalne podejście, skuteczna motywacja i sympatyczna atmosfera.

Tsogo, lekarz, 61 lat.

Uprawiałem sztuki walki od 13 roku życia. Po przyjeździe do Polski i przerwie w sporcie trafilem na Kamila, który pomógł mi wrócić do formy i odzyskać mój zapał. Najlepszy trener jakiego spotkałem. Profesjonalista na każdym szczeblu prowadzonego treningu. Polecam z całego serca.

Hubert, właściciel firmy, 60 lat.

Mam przyjemność polecić Kamila jak trenera personalnego. Trenujemy około 5 lat i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Kamil jest młodym, energicznym człowiekiem, z dużą wiedzą i praktyką zawodową. Ćwiczenia są dobierane adekwatnie do wieku, stanu zdrowia i aktualnej kondycji zdrowotnej. Szczerze polecam współpracę z Kamilem.

Paweł, Radca Prawny, 28 lat.

Z Kamilem zacząłem ćwiczyć po odbyciu niemalże dwuletniej rehabilitacji spowodowanej wielopoziomową, zaawansowaną dyskopatią kręgosłupa. Wskazania lekarzy i rehabilitantów zabraniały dźwigania, biegania, jeżdżenia na rowerze itd. Dzięki wiedzy, zaangażowaniu i cierpliwości Kamila obecnie dźwigam więcej i biegam szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Operacja czy ból to przeszłość, o której na co dzień nie pamiętam. Wspólnie daliśmy radę wyciągnąć mnie z niemałych kłopotów. To mówi samo za siebie. Polecam.

Małgorzata

Ćwiczę amatorsko od bardzo wielu lat i wydawało mi się, że jestem sprawna, a na pewno sprawniejsza od wielu moich rówieśników. Niestety kilka lat temu zerwałam więzadło w kolanie, a w zeszłym roku pojawiły się uporczywe i silne dolegliwości związane z kręgosłupem, które skłoniły mnie do poszukania profesjonalnego wsparcia i tak trafiłam do pana Jakuba Koszańskiego, który najpierw zebrał dokładny wywiad dotyczący zdrowia, mojej historii treningowej oraz oczekiwań, a potem przeprowadził testy sprawności. Ze zdziwieniem odkryłam, że mam inny obraz swojej sprawności, niż ona rzeczywiście jest i od tego czasu pracuję pod okiem p. Jakuba nad usprawnieniem zaniedbanych obszarów. Program jest dobrany indywidualnie do mnie a i trening dostosowany do mojego stanu danego dnia. Skoczyły się bóle związane z kręgosłupem i pojawiły się nowe jakości w moim ciele, np. poprawa w zakresie oddychania, swobody ruchu, prawidłowej postawy. Po każdym treningu czuję się lepiej fizycznie, a także psychicznie, ponieważ często zmniejszają się napięcia związane z towarzyszącym mi na co dzień stresem. Mam poczucie odbudowania fundamentów sprawności. Cenię sobie też partnerskie podejście Trenera i to, że motywuje mnie do pokonywania krok po kroku coraz trudniejszych wyzwań, co powoduje, że cały czas idę do przodu.

Maciej

Jest rok 2018 Piotrek ma 10 lat. Dziesięciolatek i trener personalny? Obawialiśmy się jak to wyjdzie. Jak się okazało zupełnie bezpodstawnie. Jest rok 2020 a Piotrek z niecierpliwością czeka na kolejne spotkanie w gymie. Jakub to profesjonalista. Spokój, konsekwencja, świetne dobrane ćwiczenia powodują, że zajęcia są ciekawe i efektywne. Polecam!

Joanna

Zajęcia z Tomkiem to świetnie spędzony czas. Bardzo uważnie obserwuje, daje jasne wskazówki i doskonale wie kiedy pochwalić, kiedy odpuścić. I potrafi znaleźć sedno sportowych niepowodzeń. W moim przypadku to było zdanie – uwierz w siebie – potrafisz:).

Witold

Świetny! Mega trener! Polecam Tomka jako osobistego trenera! Ćwiczę już ponad 2 lata pod jego opieką i nadzorem. Posiada moim zdaniem wszystkie niezbędne kompetencje i umiejętności w tej roli. Z jednej strony wiedzę merytoryczną, a z drugiej praktyczną. Dostosowuje odpowiednio zakres wykonywanych treningów do możliwości psychofizycznych ucznia. Jest to niezmiernie ważne, gdyż wykonując niewłaściwe lub niewłaściwie ćwiczenia można nabawić się kontuzji. Ogromnymi atutami Tomka jest również otwartość, komunikatywność, kontakt z ćwiczącym i skuteczne motywowanie do wyciśnięcia z siebie wszystkiego podczas ćwiczeń, co przynosi efekty 🙂

Magda

Absolutny profesjonalizm i anielska cierpliwość tak najlepiej można opisać Tomasza. Mamy za sobą ponad dwa lata bardzo owocnej współpracy z efektami, które przekroczyły moje najśmielsze oczekiwana.
Jest to trener, który wysłucha potrzeb podopiecznego i dopasuje optymalny trening. Więc jeśli uważasz, że czegoś nie zrobisz czy nie potrafisz to Tomasz udowodni Ci, że jesteś w błędzie i UWAGA – BĘDZIE MIAŁ RACJĘ 🙂

Elliza

Treningi prowadzone przez Agnieszkę są zawsze przemyślane i dobrane do indywidualnych oczekiwań i predyspozycji, nie ma miejsca na rutynę, zaangażowanie trenerki, jej pasja i energia udziela się podczas wspólnie spędzonego czasu na siłowni.

Marlena

Agnieszka jest fantastyczna! Jedyna trenerka, z którą chciałam się męczyć:) I są efekty! Do tego podsyła różne ciekawe przepisy. Polecam z pełnym przekonaniem 🙂

Katarzyna

Trenuję z Agnieszką od ponad roku – w tym czasie wiele się od niej nauczyłam. Trening to nie jest po prostu godzina spędzona na machaniu ciężarkami ze standardowym zestawem ćwiczeń, który aplikowany jest każdemu podopiecznemu. Trening jest dopasowany pode mnie, moje potrzeby, oczekiwania i wiem, że służy mojemu zdrowiu – zarówno fizycznemu, jak i psychicznemu 🙂 Agnieszka przykłada ogromną wagę do poprawności wykonywanych ćwiczeń (duża część niepotrzebnych napięć i bóli minęła od kiedy trenujemy razem), wymaga zaangażowania i skupienia – ale sama jest bardzo zaangażowana w mój trening, zawsze skoncentrowana na mnie, wyjaśnia co robimy i dlaczego to robimy. Taka trenerka to skarb

Karol Leszczyński

„Zdecydowanie rekomenduję trening z Jakubem, niezależnie od poziomu zaawansowania. Ćwiczenia są dobrze dobierane z właściwym obciążeniem a co najważniejsze różnorodnością, dzięki której się nie nudzisz i nie zniechęcasz. Jako trener Jakub zapewnia wsparcie przez cały czas wspierając w kolejnych osiągnięciach, a w przerwach zagadując inteligentną konwersacją. Sam klub także jest godny polecenia, dobra infrastruktura, dogodna lokalizacja i personel wspierający trenujących.

Ćwiczę pod czujnym okiem Jakuba Koszańskiego prawie 2 lata. Wcześniej regularnie wybierałam zajęcia grupowe typu TBC czy pilates. Mam skoliozę odcinka piersiowego kręgosłupa i mimo ćwiczeń i ruchu zaczęły mi doskwierać bóle pleców – wtedy właśnie zdecydowałam się spróbować treningu personalnego i podejść bardziej odpowiedzialnie i świadomie do wzmacniania swojego ciała i budowania kondycji. Chciałam mieć przede wszystkim pewność, że ćwiczenia, które będę wykonywała z trenerem są dla mnie i mojego kręgosłupa wskazane, nie będą pogłębiały mojej wady, będą dobrze dobrane, a co najbardziej istotne poprawnie przeze mnie wykonane – tak by były skuteczne. Po kilku latach uczestniczenia w zajęciach grupowych fitness wiem, że trener mimo swoich szczerych chęci nie jest w stanie skontrolować w czasie takich zajęć wszystkich ćwiczących. Na pierwszym spotkaniu Jakub dał mi do wykonania szereg sprawnościowych testów i uważnie obserwował to, w jaki sposób je robię. Po analizie mojej sprawności, wypunktowaniu najsłabszych rejonów i zakresów ruchów dobrał mi zestawy ćwiczeń wzmacniających kolejne partie mięśni. Godzinny trening nigdy mi się z nim nie dłużył, byłam po nim szczęśliwie zmęczona i pewna, że dałam z siebie wszystko i razem zrobiliśmy kawał dobrej roboty, za którą moje ciało mi podziękuje. Ogromną frajdą takich treningów jest to, że widzę, iż po kolejnych tygodniach i miesiącach jestem w stanie wykonać bez problemu ćwiczenia, z którymi miałam wcześniej trudności. Lepiej czuję swoje ciało, czuję się bardziej sprężysta i silna. Kuba zawsze uważnie kontroluje wykonanie wszystkich elementów ćwiczeń, poprawia każde błędne ułożenie ciała – przy nim jestem pewna, że ćwicząc nie robię sobie krzywdy. Jestem pewna, iż właśnie zasługą treningów z Kubą, jest to, że odkąd zaczęliśmy razem pracować ani razu nie miałam problemu z bólem kręgosłupa. Co tym bardziej mnie cieszy, bo jestem obecnie w końcówce ciąży i ani razu nie czułam dyskomfortu i bólu pleców, którymi wszyscy mnie straszyli. Zrobiliśmy sobie przerwę w treningach tylko na pierwszy trymestr ciąży i wróciliśmy do pracy – w trybie odpowiednio dobranym dla mnie jako przyszłej mamy. A ja czekam już z niecierpliwością na bardziej wymagające treningi prowadzone przez Kubę i wracanie do pełnej formy po urodzeniu Malucha.
Polecam wszystkim opiekę trenerską Kuby!

Agata Gortat

Profesjonalizm,energię i dużą dawkę endorfin- to wszystko funduje nam na swoich porannych zajeciach Mateusz Hajda.
Nie ma nudy – niekonwencjonalne układy choreograficzne i ciekawe zestawy ćwiczeń powodują, iż godzina mija błyskawicznie. Każdy trening jest inny, co zachęca do nieustającej pracy nad sobą i przynosi efekty w postaci większej wydolności i ogólnej sprawności. Nie bez znaczenia jest również to, że Mateusz jest zawsze bardzo cierpliwy, pomocny i uśmiechnięty, co przekłada się na świetną atmosferę panującą na zajęciach.

Sylwester

Treningi Streetworkout i TI Performance prowadzone przez Rafała Bareja są na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście do każdego uczestnika doskonale wpływa na pozytywną atmosferę podczas zajęć, a przede wszystkim na poprawność wykonywanych ćwiczeń. Po wielomiesięcznym uczestnictwie w Jego zajęciach znacząco poprawiła się moja forma i umiejętności. Zdecydowanie polecam!

Ewa Sz.

Mateusz Hajda to profesjonalizm, indywidualne podejście do każdej osoby, świetna dawka dobrego humoru i porządny wycisk! To zastrzyk pozytywnej  energii i motywacji w przekraczaniu swoich granic! Zawsze mozna wiecej niż myślisz ze możesz ! Super treningi z rewelacyjnym efektem końcowym …

Krzysiek

Na zajęciach z Filipem uprawia się różnorodne ćwiczenia, które nie pozwalają popaść w rutynę. Trener Filip wsłuchuje się w potrzeby swoich podopiecznych co daje poczucie szczególnej satysfakcji. Treningi ogólnorozwojowe przeplatane są tymi podczas których dba się o detal i technikę. Filip jest zawsze przygotowany do swoich zajęć i rzetelnie podchodzi do swoich podopiecznych, egzekwując od nich wcześniej założone cele.

Wojtek

To co wyróżnia Filipa to z pewnością mega optymizm i atmosfera, którą tworzy. Dla chłopaka boks to połowa życia.  Na zajęciach prezentuje bardzo wysoki poziom i profesjonalizm oraz świetnie potrafi dostosować je pod amatora. W mojej ocenie właśnie to jest jego największą zaletą, więc nawet (jak mawiał jeden z moich byłych trenerów) nawet zalany tłuszczem wieprz będzie zadowolony z jego zajęć. Miałem długą przerwę w sporcie i potrzebowałem umiarkowanego treningu. Z Filipem się to udaje, forma i technika rosną cały czas i co najważniejsze żadnych bóli i kontuzji.

Małgorzata

Zajęcia z Agnes to zawsze pełna satysfakcja i czas przeznaczony na trening wykorzystany do maximum. Agnieszka potrafi dostosować wersję ćwiczeń do osób mniej zawansowanych, co zawsze robi, ale na jej zajęciach również świetnie  czują się osoby wyćwiczone, które mogą dać z siebie wszystko, motywowane jej energią. Zajęcia typu Tabata lub TBC są zawsze super i wyciskają morze potu, ale Agnieszka prowadzi również świetne zajęcia choreograficzne dla osób, które chcą popracować nad pamięcią i koordynacja ruchową.

Dorota

Na zajęciach u Agnes można liczyć na profesjonalizm, pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do uczestników zajęć. Czy chcesz poprawić kondycję, czy też wymodelować ciało, zajęcia u Agnieszki są odpowiednim miejscem by to osiągnąć.

Justyna

Profesjonalizm, zaangażowanie a ciągłym uśmiechem na twarzy zaraża pozytywną energią:) Prowadzone przez Nią zajęcia nigdy nie są nudne, prowadzi je tak aby każdy, zarówno początkujący jak i zaawansowany znalazł coś dla siebie, aby był zadowolony. W trakcie zajęć motywuje, poprawia, zachęca do większego wysiłku nie zostawiając ćwiczących samym sobie. Zawsze przygotowana. Zajęcia u Agnes uzależniają. Trudno jest póżniej znaleźć trening na adekwatnym poziomie dlatego np ja ćwiczę u Agnes obecnie 2-3 razy w tygodniu 🙂

 

Ewa Brzozowska

Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat zajęć prowadzonych w Państwa Klubie przez p. Mariusza Hajdę .

Zajęcia prowadzone są  na najwyższym, profesjonalnym poziomie. To czysta przyjemność uczestniczyć w tym prawie godzinnym, intensywnym wysiłku fizycznym, w towarzystwie świetnego, zawsze uśmiechniętego, profesjonalnego  i ciepłego trenera, jakim jest Pan Mariusz. Człowiek wychodzi z zajęć „zlany” potem z ekstremalnie wysokim poziomem satysfakcji i endorfinami żywo krążącymi we krwi. A o to przecież chodzi !!! Opuszczając czasami zajęcia prowadzone przez  Pana Mariusza z przyczyn losowych, mam po prostu …wyrzuty sumienia ,że straciłam coś, co ma niewymierną wartość. Atmosfera na zajęciach jest zawsze niezwykle pozytywna , tak jak pozytywny jest sam  trener, który prowadzi te zajęcia z pasją, zaangażowaniem i uwagą. Trening z p. Mariuszem to czysta przyjemność, chociaż …nie jest łatwo 😉 Ale… patrząc na uśmiech trenera , który przy świetnie dobranej muzyce, bez nudy przewidywalności i powtarzalności ćwiczeń , prowadzi FANTASTYCZNE zajęcia fitness dla nas, pokonujemy własne słabości, łamiemy granice dotychczas wydawałoby się , ekstremalnych , własnych możliwości. Obserwując często współuczestniczki własnych zmagań wiem ,że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, ponieważ p. Mariusz i sposób w jaki wykonuje swoją pracę trenera , to dla nas wszystkich  motywacja, a jego pasja staje się naszym udziałem.

Jest SUUUUUPER !!! Macie Państwo na swoim „pokładzie” Wspaniałego Trenera i Niezwykle Ciepłego Człowieka . Dziękuję Wam za możliwość uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez FANTASTYCZNEGO MARIUSZA HAJDĘ :))) Poza tym ….jest po prostu bardzo przystojnym facetem ;))

Marta Aleksandrowicz-Trzcińska

Piotra Kołodziejczyka poznałam blisko rok temu szukając  odpowiednich dla mnie zajęć grupowych w TI Fitness. Był to jednocześnie mój pierwszy kontakt z Performance. Piotr jako osoba otwarta, bezpośrednia i komunikatywna, szybko przekonał mnie, że to zajęcia odpowiednie dla każdego i spowodował, że dobrze czułam się w grupie od pierwszego treningu. Początkowo, ze względu na kłopoty z kręgosłupem, obawiałam się ćwiczeń z ketlami; zupełnie niepotrzebnie. Nigdy po zajęciach nie miałam żadnych dolegliwość. Trening z Piotrem jest bezpieczny.

Mimo, że Performance Intro są zajęciami grupowymi Piotr podchodzi do każdego uczestnika indywidualnie, proponując „skalowanie” ćwiczeń w zależności od stopnia zaawansowania ćwiczącego i pilnuje poprawności ich wykonania. Zajęcia z Piotrem  są bardzo urozmaicone i godne polecenia szczególnie osobom, które nie lubią rutyny i szybko czują się znudzone ćwiczeniami. Trening Piotra dość szybko przynosi efekty. W moim przypadku (mino, ze jestem osobą 60+) już po trzech miesiącach odczułam wyraźny wzrost formy.

Zajęcia z Piotrem polecam każdemu, kto chce trenować w sposób efektywny, bezpieczny i przyjemny, ale szczególnie paniom, które chciałyby urozmaicić swój trening, spróbować czegoś nowego, ale uważają, że Performance Intro to zajęcia za trudne i w związku z tym nie dla nich.

Kasia

Na zajęcia TBC z Mateuszem chodzę od ponad roku. Prawdopodobnie jest to jedno z najlepszych uzależnień jakie można mieć. Wciąga atmosfera, intensywność oraz efekty. Ilość endorfin po treningu – nieoceniona. Tak rozpoczęty dzień zniesie już potem wszystko. Mateusz, dziękuję! Widzimy się we środę.

Sylwia

Dzień dobry,

jestem bardzo zadowolona z treningów z Panem Mateuszem. Instruktor na wysokim poziomie, na zajęciach nie ma nudy, zawsze uśmiechnięty dba o precyzję wykonywanych ćwiczeń co jest bardzo ważne na zajęciach grupowych. To jedyny instruktor, który jest przygotowany do zajęć, wszystkie ćwiczenia są przemyślane i właściwie dobrane do grupy. Muzyka zawsze idealnie dopasowana do treningu. Proponuje zwiększyć ilość zajęć z Panem Mateuszem, bo jedna godzina w środowe poranki to zdecydowanie za mało a trening z Panem Mateuszem jest o wiele bardziej wartościowy niż kilka treningów z innymi instruktorami!!!

Agnieszka Szyndler

Witam chciałabym przedstawić rekomendację dla Mateusza Hajdy do którego uczęszczam na zajęcia grupowe w Fitness Clubie Trener Indywidualny.

Zajęcia grupowe w jego wydaniu to zastrzyk mega pozytywnej energii i poprawa kondycji fizycznej. Z tym Trenerem nie trzeba się obawiać monotonnych ćwiczeń – są urozmaicone, ciekawe i skuteczne. Atmosfera zajęć jest przyjacielska i sympatyczna.

Barbara Wieliczko

Najlepszy na świecie instruktor fitness poprosił mnie o napisanie rekomendacji jego zajęć, więc z przyjemnością ją Państwu przesyłam: Zajęcia Mateusza to ideał treningu fitness niezależnie od poziomu zaawansowania i aktualnej formy. Każdy po tych zajęciach będzie w pełni usatysfakcjonowany. Zmęczony, ale szczęśliwy, że wykonał kawał dobrej roboty w miłej atmosferze, bez stresu i z uśmiechem na twarzy. Zajęcia Mateusza przynoszą korzyści nie tylko ciału i kondycji fizycznej, ale także poprawiają nastrój. To instruktor, który każdemu poprawi humor i sprawi, że reszta dnia nagle stanie się łatwiejsza! Co więcej, Mateusz za każdym razem proponuje inny zestaw ćwiczeń, więc nuda i monotonia nikomu nie grożą, a wszystkie partie mięśni efektywnie pracują. No i ten głos …! Po prostu chce się ćwiczyć!

Serdecznie pozdrawiam

Paweł

Rafał to świetny trener. Proponuje różnorodne, ciekawe ćwiczenia: dynamiczne, statyczne, z obciążeniem zewnętrznym lub z wykorzystaniem masy własnego ciała. Kiedy zacząłem trenować z Rafałem nie potrafiłem ani razu się podciągnąć. Dziś bez problemu podciągam się w 5 seriach po 8 razy. Efekty mówią same za siebie. Rafał dba o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń i poprawia technikę ćwiczącego dopóki nie będzie doskonalą, co bywa meczące, ale w dłuższej perspektywie bardzo się opłaca

Alicja

Z Rafałem trenuję już rok. Efekt: 20 kg mniej, poprawiła mi się sylwetka, kondycja, samopoczucie i bez wstydu mogę spojrzeć w lustro. Każdy trening jest idealnie dopasowany do moich możliwości, a wraz z moimi postępami stale zwiększamy poziom trudności i intensywność ćwiczeń. Treningom towarzyszy super atmosfera jak i litry potu i płonące mięśnie. Pompki, podciągnięcia, stanie na rękach – kiedyś poza moim zasięgiem – teraz- aż sama jestem zaskoczona ile powtórzeń potrafię zrobić i nie jednego faceta zawstydzić. Treningi są zawsze urozmaicone, doskonalimy znane mi już elementy jak i wprowadzane są nowe ćwiczenia. Uzależniłam się od aktywności fizycznej, która na stałe znalazła miejsce w moim wypełnionym po brzegi planie dnia. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że inwestycja w treningi personalne to najlepsza rzecz jaką mogłam dla siebie zrobić.

Asia

Z Rafałem Barejem trenuję od około dwóch lat i wyniki naszej współpracy są więcej niż zadowalające. Rafał jest perfekcjonistą i wymaga wiele zarówno od siebie jak i od swoich podopiecznych. Zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę, oddychanie. Klasyczne ćwiczenia modyfikuje tak, aby treningi stały się bardziej efektywne, uszyte na miarę ćwiczącego. Stałym punktem spotkań z Rafałem jest dobra zabawa, nigdy nie jest nudno, trening stanowi połączenie elementów kalisteniki, akrobatyki, treningu siłowego oraz motorycznego. Stanie na rękach, przewrót w przód – ćwiczenia, które wydawały się poza moim zasięgiem, wykonuję z przyjemnością. Nigdy wcześniej nie czułam się tak sprawna i silna jak w chwili obecnej. Trening ma także dobroczynny wpływ na moją psychikę, redukuje stres, bardzo przyjemnym skutkiem ubocznym jest zauważalna poprawa sylwetki. Szczerze polecam treningi z Rafałem – jest kompetentny, godny zaufania i oddaje się swojemu zawodowi z pasją.

Michał

Do Mateusza trafiłem z polecania z potreningowym bólem w odcinku lędźwiowym. Profesjonalna pomoc i opis z czego mógł wynikać uraz oraz postępowanie- co robić, aby w przyszłości ograniczyć tego typu dolegliwości. Profesjonalny, rzetelny, cierpliwy- POLECAM!

Joanna

Po ponad 15 latach przygód z bólem kolana, różnymi specjalistami i operacjami, w końcu trafiłam do Mateusza. Ogrom wiedzy, profesjonalizmu i doświadczenia. Zarówno fizjoterapia jak i treningi
urozmaicone i w 100% dopasowane do indywidualnych możliwości klienta. Z dolegliwości bólowych zeszliśmy praktycznie do zera. Nie tylko wyprowadził mnie na prostą z kolanem, ale poprawił ogólną kondycję ciała. Śmiało mogę powiedzieć – forma życia! Ćwiczymy razem już od 3 lat i nawet przez myśli mi nie przeszła żadna zmiana. Zdecydowanie polecam, bo Mateusz to świetny specjalista, jedyny w swoim rodzaju 🙂

Katarzyna

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna w życiu człowieka. Wśród natłoku dostępnych ofert trenerów personalnych ciężko laikowi wybrać odpowiednią osobę. Ja postawiłam na Mateusza i był to dobry wybór.
Jako trener okazał się wymagający kiedy trzeba, dopingujący, gdy brak mi sił.
Zawsze świetnie przygotowany do zajęć I uśmiechnięty.
Mateusz to trener i fizjoterapeuta w jednym, nie tylko przypilnuje czy poprawnie wykonujesz ćwiczenie, ale także wspomoże odpowiednią rehabilitacja jeśli istnieje taka potrzeba.
Czas z nim mija w zastraszającym tempie.
Trenuje z Mateuszem od ponad 2 lat i serdecznie polecam!

Karolina

Bartek jest wymagającym, bardzo profesjonalnym i skutecznym trenerem. Dba o to aby każdy trening był bezpieczny, co akurat dla mnie jest bardzo kluczowe. Dba również o to żeby ćwiczenia były dostosowane do mojego ciała, moich kontuzji i moich potrzeb. Treningi są urozmaicane i nie można się nudzić. Bartek jest również miły i sympatyczny, co powoduje że w trakcie treningu atmosfera jest fajna i nie ma niepotrzebnej krępacji. Co nie znaczy, że nie jest wymagający, wręcz przeciwnie. Dzięki treningom z Bartkiem i jego wiedzy oraz mojej determinacji i zaangażowaniu, udaje nam się z sukcesem osiągać postawione wspólnie cele. Trenując z Bartkiem jesteś w dobrych rękach. Polecam bez zawahania.”

Jacek Wesołowski

Z panem Czesławem trenuje ok. dwóch lat, trafiłem do niego przez przypadek. Zapisałem się na siłownię, gdzie trzeba było zrobić potrzebne badania wysiłkowe i sprawnościowe, ponieważ byłem po przebytym zawale i powinienem ćwiczyć pod kontrolą. Na badania został akurat mi przydzielony pan Czesław, który wydał mi się bardzo kompetentny i zaangażowany w tym co robi. …i tak się umówiliśmy na pierwszy trening, który trwa do dzisiaj,. Pan Czesław jest osobą rzetelną, profesjonalną i niezwykle punktualną. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie, jest świetnie przygotowany metodycznie do pracy jako trener indywidualny, oprócz tego cały czas się rozwija i szkoli. Ćwiczenia są urozmaicone i mam pewność, że są prawidłowo dobrane, bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne. Jako mój osobisty trener czuwa, abym nie popełniał błędów. Każde z ćwiczeń jest odpowiednio uzasadnione i dobrane do mojego stanu zdrowia. Jest otwarty na moje sugestie. Wprowadza nowe elementy, dopasowuje ćwiczenia do indywidualnych możliwości. Trenujemy wspólnie od dwóch lat i rezultaty są satysfakcjonujące. Mimo dużego wysiłku oraz intensywności ćwiczeń atmosfera podczas treningu jest miła i przyjazna. Godziny treningów są elastyczne – zawsze jesteśmy w stanie znaleźć pasujący termin. Dzięki Czesławowi poszerzyłem swoją wiedzę na temat diety i zdrowego trybu życia. Jako trener personalny świetnie potrafi zmotywować do realizacji założonych celów.
Serdecznie polecam z nim współpracę każdemu, kto chciałby po prostu lepiej się poczuć, lepiej wyglądać i być zdrowszy!

Tomasz Osojca

Z Piotrem trenuję od ponad 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Dotychczas byłem raczej niechętnie nastawiony do usług trenerów personalnych, wychodziłem z założenia, że motywacji mi nie brakuje, a opisy jak ćwiczyć znajdę w internetach. Piotr pokazał mi, jak dużo może wnieść doświadczona osoba patrząca z boku na mój trening.
To co mi się najbardziej podoba w podejściu Piotra do naszego treningu to wszechstronność. Ćwiczenia proponowane przez Piotra są różnorodne i uwzględniają moje braki (core, stabilizacja, pełny zakres ruchu, oddychanie). Piotr pilnuje prawidłowej formy wykonywanych ćwiczeń.
Doceniam również umiejętność Piotra w zakresie prawidłowego doboru obciążenia. Nie tylko w zakresie samej liczby powtórzeń czy też odpowiedniego czasu na regeneracje. W sytuacji, w której nie potrafię zrobić określonego ćwiczenia prawidłowo Piotr proponuje krok w tył. Wykonanie ćwiczenia w prostszej formie lub uzupełnienie braków w stabilizacji pozwala zrobić mi szybki postęp i wrócić do ćwiczenia, które wcześniej sprawiało mi trudność.
Polecam Piotra każdemu, kto chce robić szybkie postępy w bezpieczny i, przy okazji, przyjemny sposób

Agnieszka Kozubowska

Miałam szczęście, że w tajniki pilatesu wprowadzała mnie Weronika. Jest świetną trenerką, bardzo dbającą o detale, które w Pilatesie są tak ważne. Zaraziła mnie tym tak, że sama zostałam instruktorką. Lubię i cenię wszystkie jej zajęcia: body shape, stretching, fitball. Ćwicząc z Weroniką jesteście w bardzo dobrych rękach.

Kamil Krasuski

Z czystym sumieniem mogę polecić treningi z Magdą Pragą- Tomzynską. Trenerka przykłada ogromną uwagę do tego, by ćwiczenia były wykonane w sposób właściwy i aby zostały dostosowane do osiągnięcia wcześniej wyznaczonego celu. Oprócz tego motywuje co przekłada się na lepsze wykonanie treningów. Magda przede wszystkim dba o odpowiednie przygotowanie do ćwiczeń jak również o regenerację po wysiłku. Udziela też wielu przydatnych rad w kwestii odżywiania co bardzo pomaga przy naszej współpracy.

Ania Sroka

W treningach z Mateuszem cenie to, że reaguje na bieżąco dostosowując rodzaj i intensywność ćwiczeń do mojej kondycji, nastroju i potrzeb danego dnia. Jednocześnie potrafi mnie zmotywować żeby pomimo chwilowego spadku formy wykonać założony plan w 100%. Mogę tez liczyć na profesjonalna pomoc w bólu pleców i napiętych mięśni

PG

Od roku ja i żona trenujemy z panem Mateuszem Mierzejewskim. Naszym założeniem była poprawa i utrzymanie dobrej formy fizycznej. Treningi rozpoczęliśmy z determinacją, ale także obawą jak sobie poradzimy pośród otaczającej nas młodzieży. Bo nasza młodość już przemija, a problemy zdrowotne, w tym przebyte operacje kręgosłupa nasilały tę niepewność. Teraz już wiem, że absolutnie niepotrzebnie. To co szczególnie cenimy w osobie Mateusza Mierzejewskiego to umiejętność wnikliwej obserwacji. Dzięki temu od razu odkrywa mocne i słabe strony swoich podopiecznych, wie jak rozłożyć ciężar i dynamikę każdego pojedynczego treningu, a dobór ćwiczeń jest rzeczywiście indywidualny. Trenujemy z pełnym zaufaniem do jego wiedzy i profesjonalizmu, a przy tym znajdujemy w panu Mateuszu wciągającego rozmówcę, gdyż zakres jego zainteresowań znacznie przekracza to, co dzieje się w sali ćwiczeń. Na podstawie własnych doświadczeń polecamy Mateusza bez chwili wahania, także osobom dopiero pragnącym rozpocząć prawdziwie indywidualne i sprofilowane zajęcia.

Krzysztof Nawrocki

Trenuje z Mateuszem od ponad dwoch lat (od wiosny 2017). Dzieki jego metodom zyje bez bolu kregoslupa, po trzech latach przerwy wracam do biegania, moge bez obaw o uraz nosic mojego synka. Smialo moge powiedziec, ze cwiczenia z Mateuszem postawily mnie na nogi i utrzymuja mnie w dobrej kondycji. Znajomi, ktorym polecilem Mateusza tez sa zadowoleni z efektow pracy z nim. Kontynuuje treningi zeby zdrowo budowac swoja sprawnosc fizyczna.

Marcin Smyk

Bardzo ciekawe, wymagające i urozmaicone treningi. Znakomity kontakt. Profesjonalna pomoc w szybkim powrocie do formy po kontuzji

Adam F.

Po latach zaniedbań moje mięśnie wymagały fachowca. Kogoś, kto potrafi zmotywować i stopniować wymagania. Cieszę się, że trafiłem na Jacka Rodaka. Treningi z Jackiem są zawsze wyzwaniem i wymagają pokonywania siebie, ale nigdy nie stają się udręką z powodu zbyt wysoko postawionej poprzeczki. Umiejętne dobieranie ćwiczeń i modyfikowanie programu w miarę osiągania kolejnych etapów powodują, że trening nie staje się monotonny, co dodatkowo zachęca do wysiłku.

Iwona Ś.

Z trenerem Jackiem Rodakiem trenuję od ponad dwóch lat i nie wyobrażam sobie innej osoby na tym miejscu. Nauczyłam sie w odpowiedni sposób mobilizować wszystkie partie mięśniowe, a część siłowa treningu to sama przyjemność, po której z odpowiednimi wytycznymi trenera widać efekty. Polecam wszystkim osobom, które chciałyby zacząć swoją przygodę z treningiem lub urozmiacić dotychczasowe ćwiczenia 🙂

Mariusz W.

Trening z Jackiem to czysta przyjemnosc i prawdziwy wycisk 🙂 Cwiczenia sa zawsze dopasowane do mojego poziomu i mozliwosci. Jacek bardzo zwraca uwage na dokladnosc wykonywania cwiczen, co takze bardzo pomaga gdy wykonuje je samodzielnie. Treningi sa roznorodne, pokazujace wiele sposobow na trenowanie tych samych partii ciala. Pomogly mi tez w wyrobieniu nawyku regularnego chodzenia na silownie. Bardzo polecam Jacka!

Beata C.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Jackiem pod względem przeprowadzanych treningów personalnych w TI Fitness. Podoba mi się indywidualne podejście do problemu z jakim przyszłam. Efekty współpracy zaczęły być widoczne i odczuwalne w krótkim czasie. Duża wiedza merytoryczna i praktyczna. Super trener. Polecam!

Sławomir S.

Trenuje z Jackiem juz od prawie roku. Jestem bardzo zadowolony z treningow. Jacek swietnie dobiera cwiczenia dzieki czemu nie jest nudno a efekty sa szybko widoczne. Mialem klopoty z barkiem (dwie operacje). Bol minal bezpowrotnie a zakres ruchu poprawia sie z kazdym tygodniem. Goraco polecam treningi z Jackiem.

Paweł K.

Jacek w pełni profesjonalnie podchodzi do treningów. Nie ma, że boli. Za to efekty przychodzą bardzo szybko

Iryna Ivanovicz

Wspanialy Trener z duzej litery. Zaangazowany i profesjonalny, ma ogromna wiedze i doswiadczenie a jednoczesnie bardzo skromny i wyrozumialy dla swoich podopiecznych. Zawsze zaangazowany bez wzgledu na to? czy wykonujemy pierwszy trening czy 1001. Dzięki Jackowi pozbylam sie wszyskich kontuzji, bolu plecow, kregoslupa i barku a treningi staly sie przyjemnoscia :-))

Tomek W.

Super-trener! Wie co doradzic, jakie cwiczenia dobrac, jednoczesnie zwraca uwage na ich poprawne wykonanie 🙂 Ma tez bogata wiedze na temat optymalnego zywienia i suplementacji. Szczerze polecam,

Ela (51 lat)

Z lekkim niedowierzaniem za namowa kolezanki zglosilam sie do panstwa by wyprobowac trening z trenerem personalnym. Powodem mojego zwatpienia jest uraz przyczepy stawu biodrowego z ktorym lekarze walcza juz okolo dwa lata. Ku mojemu milemu zaskoczeniu Pan Jacek Rodak wysluchaszy mojej historii podjal sie poprawienia mojej kondycji fizycznej. Szczerze mowiac lekko nie jest i nie raz przychodzi kryzys gdy bole powracaja lecz tu moge liczyc na duze wsparcie , cierpliwosc i pelen profesjonalizm P. Jacka. Zestawy cwiczen oraz merytoryczne wsparcie nie pozostaja bez echa. Dzis moge z czystym sumieniem stwierdzic stwierdzic ze bylo warto. Moja kondycja to kolosalna roznica a dolegliwosc biodra o polowe mniejsze. Podobno cuda sie nie zdarzaja, ale w moim przypadku chyba tak. Dzieki P. Jackowi funkcjonuje w codziennym zyciu zapominajac o bolu cieszac sie postepami mojej fizycznej i psychicznej formy Opisujac swoja historie chce podziekowac za trud i zaangazowanie , pelen profesjonalizm P. Jacka. Ciesze sie, ze wpisal cwiczenia ze mna w staly grafik, z cala pewnoscia bede kazdemu goraco polecac treningi.

Michał Rokuszewski

Jacek przyklada ogromna uwage do tego, by cwiczenia byly wykonane w sposob wlasciwy. Natychmiast koryguje, nic nie umknie jego uwadze. Cwiczenia sa urozmaicone i mam pewnosc, ze sa prawidlowo dobrane i przede wszystkim skuteczne. Kazde z cwiczen jest odpowiednio uzasadnione i uargumentowane. Trenujemy wspolnie od prawie roku i rezultaty sa bardzo satysfakcjonujace. Jacek jako trener personalny swietnie potrafi zmotywowac do realizacji zalozonych celow.

J. Kościelnik

Z Łukaszem zaczęłam współpracować, w momencie kiedy postanowiłam poprawić wygląd swojej sylwetki oraz zrzucić kilka kilogramów, które pozostały po urodzeniu drugoego dziecka. Po trzech miesiącach treningu z Łukaszem szczerze i z czystym sumieniem mogę polecić go jako trenera personalnego. To co jest dla mnie najbardziej istotne to indywidualne podejście oraz dostosowanie treningu do moich potrzeb i możliwości. Treningi z Łukaszem są intensywne i wymagające, ale również dają mnóstwo satysfakcji i motywacji do dalszej walki, sprawiają że chce się jeszcze lepiej i więcej ? Godzina mija jak 5 minut i po każdym z nich niecierpliwie czekam na kolejny. Ponadto Łukasz jest przemiłym i cierpliwym człowiekiem, dzięki czemu każdy trening przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Dzięki niemu zaczęłam regularnie ćwiczyć kilka razy w tygodniu i prowadzę zdrowy tryb życia, bez diety i wyrzeczeń. W krótkim czasie osiągnęłam założony na początku cel, efekty są fantastyczne i już w tym momencie jestem pewna, że chce dalej ćwiczyć pod jego opieką. Polecam!!!

Renata

Emilka
To odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Rzetelna , profesjonalna , zawsze punktualna, uprzejma , życzliwa .
Emilka bardzo zaraża swoją energią.
Mnie zaraziła zajęciami na stepie z choreografią bo kocham tańczyć , a Emilka zawsze wie komu czego potrzeba i w ciele i w duszy.
Takie tworzy układy taneczne że zawsze czuje motyle pod sercem.
Poza tym przykłada uwagę do prawidłowo wykonywanych ćwiczeń , natychmiast koryguje , nic nie umknie jej uwadze , jej bystre oko wypatrzy najdrobniejsze uchybienia .
Potrafi motywować i zachęcić do większego wysiłku .
UWAGA zajęcia z nią uzależniają ?
Polecam wszystkim zajęcia z Emilką ze szczerego serca.
Dziękuje Emilko że mogłam Cię poznać ?

Marta

Najbardziej energatyczna instruktorka jaką znam. Wulkan energii. Zawsze uśmiechnięta. Daje nieźle w kość i jest wymagajaca,ale na zajęciach u Emilki jest zawsze taka atmosfera,że aż chce się wylewać te siódme poty

Asia

Emilka to instruktorka bardzo profesjonalna i oddana swojej pracy w sposob naturalny:)Zawsze z wielkim zaanagazowaniem podchodzi do zajęć, dzieki czemu nigdy nie ma nudy.Indywidualne podjescie i.elastycznosc to kolejna jej cecha .Zawsze swietnie przygorowana do zajęć. Fajne jest tez to ,ze Emilka ciągle sie rozwija i chetnie sie dzieli swoja wiedza. Dla mnie to numer 1 wsrod poznanych mi trenerow:)Chodzacy dybamit:)!!Zazdrszcze wszystkim, którzy moga cwiczyc pod jej okiem:)

Justyna

Emilia Dunajska
Trener personalny, trener fitness
Profesjonalizm, zaangażowanie, satysfakcja ze współpracy gwarantowana
a do tego sympatyczna, miła, fajna
Trener fitness- najfajniejsze zajęcia, uzależniające, nigdy się nie nudzące, zawsze profesjonalnie przygotowana do zajęć, zwraca uwagę na „podopiecznych” na sali, jest tam nie dla siebie ale dla ludzi, poprawia, koryguje błędy i jest w stanie przekonać nawet najbardziej opornego do właściwego, prawidłowego ćwiczenia np. wyciskania sztangi: mostkowanie że niby po co, jakieś tam pitu pitu jeśli chodzi o bezpieczeństwo ale argument najważniejszy użyty właśnie np. do mnie: w trakcie napięty jest brzuch, jak napięty pracuje i co najważniejsze te ćwiczenia naprawdę działają i tak np. idę na wczorajszy maraton fitness zaniedbana, zapuszczona po długim weekendzie i dziś widzę że wygląd wraca na właściwe tory, jest o niebo lepiej i jak tu nie świrować i nie jeździć za nią po całym mieście i w tym miejscu należy jeszcze wspomnieć o stepie – choreografii cudnej, idealnej muzyce, tempie, jest po prostu wszystko sam step to po prostu impreza z tym że na trzeźwo
Trener personalny – profesjonalne podejście do klienta, ćwiczenia dostosowane do osoby, początkujący czy już powiedzmy ogarnięty solidnie sobie poćwiczy nie robiąc sobie przy tym krzywdy i tu również co najważniejsze, treningi działają, poprawia się to co ma się poprawić a to wszystko w miłej sympatycznej atmosferze.
Siłownia nie jest raczej moim miejscem, trochę nudne to gdyż lubię ćwiczyć w grupie, jakaż to bowiem satysfakcja widzieć że ja daję radę a dwudziesto kilku latka nie, jest gruba, zapuszczona, poprawia mi się tym samym humor, nie mniej jednak ćwiczyłam troszkę z Emilką na siłce, opracowała mi trening i jakby to teraz rzec, pomimo że to nie jest moje miejsce, ogarnęłam je i mam alternatywę. Jak chce podnieść tyłek bo powiedzmy muszę się pokazać na plaży, to dwa, trzy treningi na siłce i jest dobrze.

Marta

Polecam zajęcia Emilki z całego serducha. Emi jest mega profesjonalna instruktorka, zawsze świetnie przygotowana, każde zajęcia są inne, nie ma nudy, jest fajna energia i co dla mnie wazne..zawsze zwraca uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń. Po każdych zajeciach u Emi mam poczucie sarysfakcji że zrobilam dobra robotę:). Polecam kazdemu kto chce widzieć efekty swoich treningów:)

Basia

Następnym razem przynieś zeszyt – tak zaczął się mój pierwszy trening personalny u Emilii Dunajskiej
Mija drugi miesiąc wspólnego trenowania, mam zeszyt a w nim same niespodzianki. Nagle okazuje się że mogę podnieść 55kg w block pull’u i jestem w stanie powtórzyć to 10 razy, ale…. Warunek konieczny – trzeba się słuchać: odżywianie, woda, trening, spanie. W zamian w ofercie otrzymujesz bezustanne „dopieszczanie” każdego ruchu: łopatki ściągnięte, brzuch napięty, nadgarstki wyprostowane, rotacja, retrakcja, depresja I kiedy już myślisz, że nie ogarniesz, że nie da się już bardziej, że nic ze mnie nie będzie, to ni stąd ni z owąd słyszysz: „no, te plecy już zaczynają wygladać” , „nie mam się czego przyczepić” itp. Motywacja podskakuje co najmniej do poziomu: „dawaj jeszcze piątkę na sztangę”
Serdecznie polecam. Emilia Dunajska = skuteczna motywacja, zaangażowanie, profesjonalizm.

Halszka K.

Ćwiczę z Magdą już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Jest kompetentną trenerką, z którą aż chce się męczyć 😉 Zawsze stara się indywidualnie dostosować intensywność treningu do umiejętności i dyspozycji w danym dniu. Do tego jest bardzo sympatyczna i stwarza świetną atmosferę podczas zajęć. Polecam!

Magda K

Polecam treningi z Panią Magda Praga, do których podchodzi profesjonalnie, indywidualnie dobierając różnorakie zestawy ćwiczeń, dzięki temu nie są one monotonne i czas treningu mija szybko i bardzo milo. Pani Magda sama pokazuje dokładnie jak każde ćwiczenie ma zostać wykonane, nadzoruje każdy mój ruch, co sprawia, ze ćwiczenia wykonuje poprawnie, skutecznie i bez obciążeń ciała, mogących mi zaszkodzić. Trening z Panią Magdą to dla mnie jedna z najlepiej spędzonych godzin w tygodniu; zawsze wracam z niego usatysfakcjonowana i chociaż zmęczona, to z uśmiechem.

Marcin G.

Pragnę zarekomendować Panią Magdalenę Praga-Tomżyńską jako cenioną specjalistkę w zakresie treningu personalnego siłowego i funkcjonalnego. Trenuję pod kierunkiem Pani Magdaleny od lutego 2019 r. do chwili obecnej. Dzięki starannie dobranym przez Panią Magdalenę ćwiczeniom zrzuciłem w ciągu 5 miesięcy około 30 kilogramów, moja sylwetka zmieniła się w sposób spektakularny, zniknął tłuszcz, pojawiły się mięśnie, znacząco poprawiła się moja postawa i ustały bóle kręgosłupa. Pełen profesjonalizm Pani Magdaleny, zdolności do motywowania klienta, otwartość i życzliwość w bezpośrednim kontakcie sprawiają, że mogę polecić Ją jako trenera personalnego.

Agnieszka Zamielska

Mając okazję uczestniczyć w zajęciach jogi w kilku lokalizacjach – muszę stwierdzić, ze ćwiczenia pod okiem Ani Szymborskiej to bezpieczeństwo, ekologia i pełen profesjonalizm. Ogromne zaangażowanie, indywidualne podejście do każdego z uczestników i zrozumienie ich indywidualnych potrzeb. Zajęcia z Anią to przyjemność i poczucie zaopiekowania się cala grupa.
Polecam.

Elżbieta Koczara

Absolutnie mogę zarekomendować zajęcia jogi prowadzone przez panią Annę Szymborską. Asany są pokazywane i tłumaczone bardzo dokładnie, dodatkowo Anna podchodzi do ćwiczącego i koryguje postawę. Każde zajęcia są ułożone bardzo efektywnie i z dużą korzyścią dla ćwiczącego. Z przyjemnością uczestniczę w tych zajęciach

Leszek Łukaszewicz

Uczestniczę w zajęciach prowadzonych przez Anię od dwóch lat. Ania traktuje nas oddzielnie, asany są wspólne dla wszystkich ale poziom wykonania, obciążenie, dostosowany do indywidualnych możliwości ćwiczącego. W konkretnych przypadkach proponuje indywidualne asany, wie dobrze jakie są nasze możliwości. Jest bardzo uważna, reaguje na nasze zachowania, na wykonanie poszczególnych asan, odpowiednio do tego odbywają się kolejne ćwiczenia. Stale upomina nas, żeby nie przekraczać progu bólu, „nie napinać się”, bo nie o to tu chodzi. W twórczy sposób znajduje nam przyrządy do ćwiczeń, na zajęciach panuje duch jogi, nie ćwiczeń gimnastycznych. Ćwiczenia są skuteczne, pomagają mojemu kręgosłupowi, sprawiają mi przyjemność, ponadto nauczyłem się skutecznie rozciągać po bieganiu, co jest dla mnie również ważne. Przez kilka lat uczestniczyłem w zajęciach w innym miejscu, które wysoko cenię, lecz życzyłbym sobie możliwie długo być uczniem Ani.

Marcin Kłódkiewicz

Swoją przygodę z jogą i ćwiczeniami z Anią zaczęliśmy blisko 2 lata temu. Na zajęciach widać jej uwielbienie, pasję i zachwyt tym co robi. Dzieli się z nami swoim doświadczeniem, pomaga znaleźć balans, wyciszenie i świadomość siebie i ciała. Dzięki niej możemy cieszyć się jogą, lepsza kondycją fizyczną i dobrym samopoczuciem. Po każdych zajęciach wychodzimy zrelaksowani i z uśmiechem na buziach!

Anna Łoś

W skrócie – to będzie dla Państwa bardzo dobra inwestycja. Miałam w życiu kilka podejść do jogi, ale ponieważ jestem kompletnie nierozciągliwa, to uczestniczenie w zajęciach i patrzenie na osiągnięcia innych tylko mnie stresowało. Pewnie dlatego nie zapisałam się na zajęcia Anny kiedy zaczynała. Nie pamiętam co mnie skusiło, aby spróbować, ale po około roku dołączyłam do grupy i jestem w niej i zamierzam być.. do końca świata i dzień dłużej.
W grupie oczywiście nie ma kogoś, kto mógłby zrobić mniej niż ja, ale Anna dopasowuje ćwiczenie do każdego z nas, tak aby każdy mógł je wykonać z korzyścią dla siebie. Dzięki temu robiąc niby to samo ćwiczenia każdy z nas robi je tak, aby możliwości swojego ciała wykorzystać w maksymalnym stopniu. Ania nas często koryguje, szczególnie jak widzi, że staramy się wykonać ćwiczenie niedokładnie, bo tak nam wygodnej. Intensywność dopasowuje do stanu grupy, bo co ukrywać mamy dni lepsze i gorsze. Część ćwiczeń jest powtarzalna, ale robimy też nowe, albo stare w nowy sposób, wiec mimo, ze chodzę na zajęcia już półtora roku to nie sposób się znudzić. Jest najlepsza instruktorka jogi, jaka spotkałam do tej pory.

Iwona Mech

Uczestniczyłam w zajęciach jogi prowadzonych przez kilku instruktorów i jestem pod wrażeniem tego, co robi Ania.
Sprawne kierowanie grupą, przy jednoczesnym zwracaniu uwagi na indywidualne potrzeby uczestników jest szczególną umiejętnością, którą Ania opanowała do perfekcji. Zajęcia są atrakcyjne i różnorodne. Nikt się nie nudzi, nikt nie „zostaje w tyle”. Od pierwszej minuty zajęć widać, że Ania dokładnie wie co robi i że joga jest jej pasją, którą dzieli się z nami podczas wspólnych sesji.

Monika Klimont

Mój pierwszy kontakt z jogą w jednym z klubów fitness ładnych kilka lat temu zakończył się niepowodzeniem – zajecia odebrałam jako nudne, nie wymagajace ode mnie żadnego wysiłku i nie dające satysfakcji.
Zaczynając przygodę z jogą z Anią miałam sceptyczne podejście – czy to na pewno dla mnie? Okazało się, że tak i to głównie zasługa instruktorki i jej indywidualnego podejścia do każdego uczestnika. Ania dokładnie tłumaczy co i jak mamy zrobić, na jakie elementy postawy/ułożenia ciała mamy zwrócić szczególną uwagę. Z anielską cierpliwością po raz setny przypomina o tych wszystkich detalach, co sprawia, że każdą asanę staramy się wykonać jak najbardziej prawidłowo. Zwraca uwagę na różnorodność grupy i różnicuje stopień trudności asan w zależności od zaawansowania uczestników. Po tych zajęciach czuję, że moje ciało popracowało a duch nabrał mocy. Ania zdecydowanie zaraża swoją pasją – jogą i inspiruje nas do osiągania kolejnych celów.

Monika (miłośniczka wszelakiej aktywności fizycznej)

Nigdy nie byłam wielką zwolenniczką zajęć grupowych. Moja siostra przekonała mnie, abym spróbowała Body Shape prowadzonych przez instruktorkę Weronikę Kuryłowicz. A teraz to ja chciałabym zachęcić Was do wzięcia w nich udziału 🙂 Już po pierwszych zajęciach zauważycie, jak dobrze są zaplanowane, a co za tym stoi – przyjemne. Jest dynamicznie, energetycznie, po prostu profesjonalnie. Nie bądźcie zdziwieni, gdy pod koniec pomimo zmęczenia będziecie chcieli więcej 😀 Przyjdźcie i sprawdźcie sami!

Polecam – Liliana Zużewicz – Masny

Trenuję z Kubą już blisko 3 lata. Profesjonalnie podszedł do ułożenia treningu, ocenił moją sprawność, zrobił wywiad na temat moich oczekiwań i stopniowo dobierał ćwiczenia, które pozwoliły mi na osiągnięcie coraz lepszych wyników. Do każdego spotkania jest zawsze przygotowany i posiada zestaw ćwiczeń na dany trening. Jest też elastyczny – dotyczy to nie tylko godzin treningów, lecz również uwzględnienia mojej kondycji danego dnia.
W trakcie naszej kilkuletniej historii, miałam kontuzję łokcia (spadłam ze schodów). Kuba zrobił wywiad i dobrał mi specyficzne ćwiczenia, dzięki którym odzyskałam sprawność znacznie szybciej niż wyrokował ortopeda.
Dodatkowym atutem jest fakt, że jest mega sympatyczny i motywujący. Jest też wzorem, bo sam aktywnie ćwiczy, dokształca się i promuje zdrowy styl odżywiania.

Polecam – Kasia Kubiaczyk

Kuba daje mi wycisk już od ponad dwóch lat. Cenię go za to, że w czasie treningów daje z siebie 100%, a zemnie wyciąga nawet 200%:) Każdy trening jest niepowtarzalny – proponuje nowe ćwiczenia, stawia co raz wyżej poprzeczkę. Jednocześnie zawsze bierze też pod uwagę moje możliwości i samopoczucie. Dodatkowo dzięki jego ogromnej kulturze osobistej, można się przy nim czuć po prostu swobodnie.

Polecam – Karolina Kowalska

Kuba z pewnością jest trenerem od rzeczy niemożliwych. Trafiłam do Kuby upalnie nie wierząc w siebie, a swoim fantastycznym podejściem sprawił, że zaczęłam uwielbiać treningi. Przede wszystkim potrafi dostosować ćwiczenia i modyfikować je na bieżąco. Jest profesjonalistą, który wymaga również od siebie i ciągle doskonali swoje umiejętności. Odpowiada na każde pytanie, z uśmiechem motywuje do działania i na prawdę nie mam pojęcia jak potrafił sprawić, ze nie miałam ochoty się poddać i zrezygnować z treningów. Fantastyczny Trener!

Polecam – Marek Bartuś.

Ćwiczę z Kubą regularnie od ponad dwóch lat i są tego widoczne efekty. Zawsze uśmiechnięty, zawsze zaangażowany, nie przepuści złego powtórzenia bez komentarza i poprawki. Łączy entuzjazm z profesjonalnym podejściem.

Andrzej 89 kg

Nieprawidłowa postawa, brzuszek od podjadania dzieciom słodyczy, podwyższony cholesterol i problemy z kręgosłupem… co robić?? … działać!! Bieganie, zbilansowana dieta (bogata w warzywa i świeżo wyciskane soki) plus „holistyczna” współpraca z właściwym trenerem czyli … Ana ?? Trening nastawiony na stabilizację, mięśnie głębokie, mobilność, izometria plus rozsądne obciążenie oraz … rolowanie. Jest lepiej? Bezapelacyjnie! 83kg masy ciała o odpowiednim składzie, wyniki w normach, prawidłowe nawyki oraz satysfakcja i samopoczucie ???? Bravo Ty, Bravo ja, Bravo my!”

Piotr, -15 kg, -20 metabolic age

Z Anią trenuję od 10 miesięcy, stosując równolegle zdrową dietę. Przez ten czas wspólnie udało nam się pozbyć ze mnie 15 kg i odmłodzić metaboliczne o ponad 20 lat. Regularne treningi z Anią pozwoliły mi nie tylko poprawić sylwetkę i parametry, poczuć więcej energii na codzień ale też pokazały, że siłownia to ciekawa aktywność, pod warunkiem że trenuje się regularnie i świadomie – a taki styl propaguje właśnie Ania. Jako trenerka indywidualna, Ania jest perfekcjonistką w każdym calu. Niezwykle uważnie pilnuje prawidłowej postawy podczas ćwiczeń i natychmiast reaguje, gdy wzorzec odchyli się choćby o kilka milimetrów. Trening z Anią to 100% efektywnie wykorzystanego czasu. Nawet podczas przerw między seriami, Ania urozmaica trening cennymi radami z pogranicza dietetyki, chemii i zdrowego stylu życia. Na treningach z Anią zgubiłem już hektolitry potu, ale wzbogaciłem się o bezcenne doświadczenie i radość z trenowania.”

Beata, lat 30

Swoją przygodę z siłownią (jak rownież zajęcia z trenerka) rozpoczęłam w styczniu 2018. Moja waga wyjściowa to 72 kg. Obecnie 57. Moją motywacją była poprawa stanu zdrowia – między innymi kolan. Jest lepiej. Czuję się sprawniejsza, ładniejsza, dużo zdrowsza i szcześliwsza. Ćwiczenia dają radość i pomagają się odstresować.
Moje osiągnięcia to:
Schudnięcie 15 kilo.
Zrobienie pompki męskiej a nawet 15 w jednej serii.
Wzmocnienie mięsni szyi.
Brak bólu podczas dłuzszego pochylenia głowy.
Brak bólu pleców podczas snu.

Artur Matusiak

Treningi w TI Fitness rozpocząłem trochę na euforii postanowień noworocznych ale przede wszystkim jako forma rehabilitacji po operacjI wszczepienia endoprotezy w obu stawach biodrowych. Moje szczęście, że trafiłem na trenera Bartłomieja Mierzejewskiego, który szybko zrozumiał moje ograniczenia ale przede wszystkim zaczął zmieniać moje myślenie o tychże ograniczeniach.

Odpowiednio dobrane ćwiczenia oraz proste rady odnośnie przenoszenia tych ćwiczeń na życie codzienne dość szybko przyniosły spodziewane efekty, a teraz już je przekraczają 🙂

Wreszcie waga ciała jest na odpowiednim poziomie (10 kg mniej i utrzymane), zakresy ruchu się systematycznie poprawiają ale co najważniejsze ogólna motoryka i wzmocnione te partie mięśniowe, które wcześniej praktycznie nie były wykorzystywane przez mój organizm.

Połączenia wszystkim, którzy chcą poprawić ogólną kondycję, motorykę, siłę etc.

Teresa Olszewska

Z przyjemnością potwierdzam komfortową i skuteczną współpracę z panem Jakubem
Koszańskim – moim Trenerem Personalnym.
W momencie rozpoczęcia treningów moim celem było odzyskanie sprawności po operacji
kolana i przygotowanie się do kolejnego trekkingu w wysokich górach.
Ćwiczę pod okiem pana Kuby dwa razy w tygodniu. Mój Trener jest wnikliwy i uważny,
odpowiednio dopasowuje program ćwiczeń do obranego celu i moich możliwości w danym
momencie, jest też bardzo miły, co dodatkowo zwiększa komfort treningów. Po 6 miesiącach
regularnej pracy widzę efekty zarówno w odniesieniu do rehabilitowanego kolana jak i mojej
ogólnej kondycji. Wyprawa w góry co prawda jeszcze przede mną, ale myślę o niej bez
niepokoju o swoją formę.
Podsumowując – jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Potwierdzeniem tego niech
będzie również fakt, że przez pół roku tylko jeden raz odwołałam trening, jak również
wysłałam na treningi do pana Kuby moją córkę (studentkę).

Bartosz

Laura posiada mega wiedzę, pełen profesjonalizm w pracy i zawsze jest bardzo dobrze przygotowana do treningów. Polecam!!!

Katarzyna

Bardzo polecam treningi z Laurą ze względu na jej indywidualne podejście i ciągłe podnoszenie poprzeczki, ale też bardzo pozytywne nastawienie do pracy. Jeszcze raz gorąco polecam!

Jakub

Bardzo duża wiedza na temat treningu, profesjonalizm w pracy i gwarancja osiągnięcia postawionych założeń treningowych. Serdecznie polecam! ?

Magdalena Ruman

Witam serdecznie,
chciałam podzielić się wrażeniami z zajęć jogi prowadzonych przez Panią Magdalenę Szast.
Pani Madzia jest przede wszystkim bardzo ciepłą, miłą osobą, prowadzi zajęcia z pełnym zaangażowaniem i z pasją.
Jest profesjonalistką, która posiada wiedzę i doświadczenie. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze .
Polecam serdecznie zajęcia z Panią Magdą.

Piotr J.

Trafiłem do Sebastiana po poważnym urazie ręki i z problematycznym kolanem. Od siedmiu miesięcy dostaję wycisk na sali treningowej i czasem w gabinecie rehabilitacyjnym. Sebastian potrafi zmobilizować, układa ciekawe i urozmaicone treningi a terapia manualna w jego wykonaniu „stawia na nogi”.

Dorota W-Z.

Do Sebastiana trafiłam z polecenia z silnymi bólami szyi i drętwieniem rąk w bardzo trudnym dla mnie czasie. Raczej bez wiary, że cokolwiek może się poprawić, ale po dwóch miesiącach regularnych spotkań poczułam ogromną ulgę i rozluźnienie w moim „skrzyżowaniu górnym”;) Trenujemy razem już od prawie roku. Myślę, że to kompetentny i bardzo wyrozumiały rehabilitant, który skutecznie dobiera indywidualny program ćwiczeń. Umie zachęcić do wysiłku. Polecam.

Katarzyna L.

Do Sebastiana trafiłam po pierwszej rehabilitacji po skręceniu stawu skokowego. Zależało mi aby w sposób świadomy i bezpieczny jak najszybciej wrócić do formy i wzmocnić nogę po urazie. Udało się! Kostka jak nowa, progress w treningach, forma jak nigdy. Ćwiczymy razem regularnie i chyba szybko nie przestaniemy:) Polecam gorąco każdemu kto oprócz efektywnego treningu szuka trenera który posiada solidną wiedzę merytoryczną.

Karolina K.

Z Sebastianem trenuje już ponad 3 lata. „Efekty” mojej, a zwłaszcza jego pracy są fantastyczne! Podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie i ma przede wszystkim anielską cierpliwość 🙂 Oprócz tego że jest rewelacyjnym trenerem personalnym to jest też rehabilitantem. Gorąco polecam!

Monika M.

Do Sebastiana trafiłam po kolejnej operacji kolana. Zależało mi na bezpiecznym wzmocnieniu nogi po zabiegach. Od tego czasu minęło kilka miesięcy i widzę u siebie ogromny postęp 🙂 Polecam wszystkich osobom, którym zależy na treningu dostosowanym do indywidualnych potrzeb, przygotowanym przez osoby o dużej wiedzy.

Rafał

Mateusz zna się na rzeczy, jest zawsze dyspozycyjny i chętny do pomocy. Z dużym zaangażowaniem zajmuje się swoimi podopiecznymi, zwraca uwagę na ich możliwości i dyspozycje. Trening nie nudzi, posiłki tym bardziej, mimo młodego wieku posiada doświadczenie i ogromną wiedzę. Polecam!

Mateusz

Pierwszy raz zarekomenduję kursanta , który był uczestnikiem mojego szkolenia. Mało tego , śmiałbym stwierdzić , że w wielu kwestiach mógłby mnie dostatecznie wyręczyć. Życzę każdemu , ażeby trafił pod skrzydła Mateusza. Postawa trenerska na najwyższym poziomie. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne jak i praktyczne. Chęć udzielania informacji i dzielenia się z innymi stawia na go bardzo wysoko w klasyfikacji setki tysięcy trenerów. Polecam !!

Przemysław

Dobre, pozytywne i sumienne podejście. Widać spore chęci i ogrom wiedzy do przekazania. Na pewno mogę szczerze polecić i potraktować współpracę jako inwestycję w siebie!

Magda

Indywidualne podejście, profesjonalnie ułożona dieta i specjalnie dobrany trening pod kątem każdego klienta – to najlepsze podsumowanie tego trenera „terrorysty” – terrorysty ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Motywuje, wspiera i zazwyczaj po cichu dorzuca na sztangę kolejne kilogramy obciążeń, zagadując Cię podczas krótkiej przerwy między jedną a drugą serią ćwiczeń – efekt tych podstępnych działań przynosi jednak efekty. Po pierwsze dobre podejście Mateusza sprawia, że zaczynasz lubić trening, nawet ten najcięższy, organizm zaczyna przyzwyczajać się do wysiłku i ćwiczeń a po drugie, jeśli przy tym pilnujesz swojej diety, widzisz utratę kilogramów i zmianę wyglądu swojego ciała. Polecam Mateusza wszystkim niezdecydowanym, wstydliwym i mało zmotywowanym – naprawdę warto mu zaufać i rozpocząć współpracę!

Agnieszka

Ewa to super trenerka! Od momentu gdy trafiłam pod jej skrzydła poprawa mojej formy nabrała tempa. Doskonale opracowała program treningowy tak, aby rozwijać odpowiednio wszystkie partie mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem tych, na których mi zależało. Treningi z nią nigdy nie są monotonne. W odpowiednim momencie pojawiają się coraz to nowe, ambitniejsze ćwiczenia. Za największą zaletę Ewy uważam jej dokładność i zaangażowanie w to, abym poprawnie wykonywała ćwiczenia. Oprócz kontroli jakości ćwiczeń jest wyczulona na wszelkie dolegliwości czy bolesne odczucia dbając o zminimalizowanie ryzyka kontuzji. Gdy zaistniała potrzeba, Ewa potrafiła opanować moje ambicje i kontynuować treningi bez szkody dla zdrowia. Jest profesjonalistką, a jednocześnie sympatyczną i pogodną osobą, która bardzo mnie motywuje i sprawia, że nie wyobrażam sobie tygodnia bez naszych spotkań. A co najważniejsze ich efekty są widoczne gołym okiem! Gorąco polecam treningi z Ewą – jeśli jeszcze ma wolne miejsca

Marcin

Trenuję z Ewą od ponad roku. Mogę ją śmiało polecić z uwagi na profesjonalizm, znajomość nowatorskich metod i ćwiczeń umożliwiających skuteczną realizację moich celów treningowych oraz dużą elastyczność w dopasowaniu się do mojego czasu. Nie bez znaczenia jest też aspekt motywacyjny – bez trenera personalnego nie starczyłoby mi zapału do systematycznych ćwiczeń

Olga

Gorąco polecam treningi personalne z Ewą! Ewa indywidualnie podchodzi do każdego swojego podopiecznego. Motywuje do pracy, cierpliwie i szczegółowo tłumaczy jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia co było dla mnie bardzo ważne gdy zaczynałam swoja przygodę z treningami na siłowni. Każdy trening jest inny – nie ma nudy! Zajęcia z Ewą są bardzo urozmaicone i zachęcają do ciągłej pracy nad sobą. Poza tym Ewa jest przemiłą, uśmiechniętą, zaangażowaną w to co robi osobą. Na treningu zawsze panuje pozytywna atmosfera. Co najważniejsze – za każdym razem, mimo wylanego potu, zakwasów i zmęczenia na drugi dzień chce się wracać i ćwiczyć dalej 🙂 Serdecznie polecam współpracę z Ewą każdemu, kto chciałby lepiej się poczuć, lepiej wyglądać i być zdrowszy!

Piotr Rawski

Na pewno można być dobrym fizjoterapeutą nie będąc sportowcem. Można też być bardzo dobrym, sport uprawiając. Ania łączy obie te cechy (czy też raczej fakty). Na pewno mi wybaczy, że odkryję tajemnice „alkowy” – i ją tu i tam, raz na jakiś czas strzyka. To zwiększa jej doświadczenie i determinacje w leczeniu bądź też zapobieganiu kontuzjom. Z mocno poturbowanym sportem i życiem dolnym odcinkiem kręgosłupa, jako nowicjusz przeszedłem dwutygodniowy obóz windsurfingowy na Karpathos (Ci co pływają wiedzą – jeden z trudniejszych spotów), i tygodniowy surfingowy w Portugalii – bez kontuzji….Gorąco polecam.

Andrzej Oślizło

Ania od ponad dwóch lat prowadzi zajęcia indywidualne treningu ćwiczeń ogólnorozwojowych ze żoną i ze mną.
Widzę spore pozytywne efekty tej pracy, co przekłada się na istotnie lepszą wytrzymałość i ogólną sprawność. Jest to bardzo pomocne w uprawnianych amatorsko przeze mnie innych dyscyplinach sportu (pływanie, jazda górska na rowerach, narty i inne). Dodatkowy efekt to eliminacja bólów kręgosłupa, które zdarzało mi się miewać po intensywnym wysiłku w przeszłości.
Mogę polecić wyskoki profesjonalizm, zaangażowanie i wiedzę Ani. Ania jest na bieżąco jeżeli chodzi o najnowsze trendy w tym ma dostęp do renomowanych trenerów z poza Polski, co pozwala prowadzić efektywne i urozmaicone treningi, które z mojego punktu widzenie są przede wszystkim skuteczne i ciekawe.

Magdalena i Maciej Adamcowie

Od roku uczęszczamy z żoną na ćwiczenia prowadzone przez panią Anię Rozmus. Jesteśmy osobami w wieku powyżej 60 raczej zaniedbanymi od strony aktywności sportowej, wyłączając coroczny tygodniowy wyjazd na narty, bardziej relaksowy niż sportowy. Stąd nasze obawy przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do ćwiczeń z trenerem indywidualnym, czy aby damy radę sprostać i czy to nie skończy się wielką klapą i rozczarowaniem?
Na początku naprawdę było trudno. Bóle mięśni, kompletny brak elastyczności oraz szybkie zmęczenie były istotnymi przeszkodami, skłaniającymi nas raczej do rozpatrywania rezygnacji, niż do optymistycznego patrzenia na poprawę naszej formy fizycznej. Po kilku tygodniach stało się jednak inaczej i szybko utwierdziliśmy się w przekonaniu, że pod przyjazną opieką trenera dajemy jednak radę…!!! I że to jest to!!!
Wspaniała atmosfera stwarzana przez panią Anię, profesjonalne podejście do zajęć, możliwość bieżącego skonsultowania różnych problemów i wątpliwości oraz właściwe dozowanie ćwiczeń dostosowane do naszych możliwości, spowodowały bardzo motywującą atmosferę i chęć do dalszych postępów, które z każdą dawką ćwiczeń stawały się coraz bardziej namacalne. Przełomem był tegoroczny wyjazd na narty, poprzedzony specjalną dawką ćwiczeń przygotowawczych. Było to niejako podsumowanie roku tych wspólnych zmagań. Sezon w górach wypadł wspaniale, wreszcie bez zadyszek, czuliśmy doskonale narty i mięśnie nie odmawiały posłuszeństwa. To tylko był kolejny silny sygnał, że warto było rozpoczynać tę bitwę o formę fizyczną.
Czujemy się w obowiązku, publicznie docenić pracę, którą wykonała z nami nasza trenerka. Byliśmy niełatwymi „klientami” w sensie zaniedbania fizycznego i tylko dzięki bardzo fachowemu i zindywidualizowanemu podejściu pani Ani oraz stwarzanej przez nią fajnej atmosferze interpersonalnej, pokonaliśmy wstępne trudności i zniechęcenie oraz dostaliśmy motywacyjnego kopa do dalszego treningu, który pomimo wysiłku zaczynamy traktować nie tylko jako obowiązek wobec własnego ciała, ale jako miłą zabawę. Tak trzymać!!!

Jarosław Wujec

Rekomendacja dla Trenerki Personalnej i fizjoterapeuty Ani Rozmus

Poznałem Anię w momencie, gdy pojawiły się problemy z kontuzją barku oraz kręgosłupem, pomogła mi dojść do siebie. W trakcie powrotu do zdrowie stwierdziłem, że warto zostać na dłużej, żeby wzmocnić się, poprawić sylwetkę oraz rozbudować masę mięśniową, aby nie pojawiły się ewentualne kontuzje.
Jest to osoba niezwykle pracowita i ambitna, bez przerwy rozwija się i szkoli, uzupełniając swój i tak bogaty zakres wiedzy. Treningi oraz ćwiczenia przez nią prowadzone cechują się dużym urozmaiceniem. Zaraziła mnie swoim podejściem i motywacją do uprawiania sportów, teraz dzień bez aktywności fizycznej jest dniem straconym.
Podsumowując, pragnę zarekomendować trenerkę personalną oraz fizjoterapeutę Anię Rozmus za swoje profesjonalne podejście, wysokie kwalifikacje i pozytywne nastawienie do drugiej osoby z lekką dawką humoru.

Ela B.

Trening z Dagmarą to naprawdę czysta przyjemność powiedziałabym, że strzał
w dziesiątkę. Dagmara jest osobą kompetentną w zakresie treningów, potrafi
motywować i słuchać. Dobiera ćwiczenia i wysiłek do moich możliwości,
pomaga radą w kwestii diety. I pomijając już profesjonalizm co jest
oczywiste, to lubię Dagmarę jak człowieka, jest miła, subtelna, wesoła i
to sprawia, że mam jeszcze większą ochotę na trening a przecież o to
chodzi.
Nie zamieniłabym jej na nikogo innego:).

Renata Sz.

Z Dagmarą trenuję od kilku miesięcy. W tym krótkim czasie udało nam się wypracować efekty, które motywują mnie do dalszej pracy:)
Dagmara na każde zajęcia przygotowuje nowy zestaw ćwiczeń na wszystkie partie mięśniowe, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów, na których zależy mi najbardziej. Na bieżąco reaguje i w odpowiednim tempie zwiększa ciężar/liczbę powtórzeń/stopień trudności treningu, co pozwala na robienie postępów. Poprawiła się moja kondycja, sprawność, muskulatura, ale także samopoczucie i zadowolenie z siebie:)
Bardzo dobra atmosfera pracy, uważność, cierpliwość, zaangażowanie i miękkie motywowanie sprawia, że ćwiczę z przyjemnością i nie opuściłam żadnych zajęć (wcześniej trudność stanowiło utrzymanie regularności aktywności fizycznej). A dzięki zmienności ćwiczeń treningi nigdy nie są nudne i czas szybko upływa. Bardzo duża wiedza, którą Dagmara dzieli się podczas treningu jest dodatkowym bonusem, a jednocześnie powoduje, że staję się coraz bardziej świadomym sportowcem-amatorem.
Gorąco polecam zajęcia z moją Trenerką i wszystkich niezdecydowanych zachęcam do tej formy zajęć:)

Dorota K.

Siłownia TI plus trenerka Dagmara to zdecydowanie najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. W tym biznesie chodzi o to aby trener Cię nie zniechęcił, wiedział gdzie leży twoja granica i nie doprowadził Cie do miejsca w którym możesz spotkać kontuzje. Dzięki Dagmarze ja 35-latka, która nigdy nie miała nic wspólnego z wysiłkiem fizycznym ( zawsze wolałam matematykę 😉 dziś robię bez obaw martwe ciągi i z tygodnia na tydzień zwiększam obciążenie! Polubiłam siłownie bo widzę efekty i polecam to każdemu!

Olga

Gorąco polecam treningi personalne z Ewą! Ewa indywidualnie podchodzi do każdego swojego podopiecznego. Motywuje do pracy, cierpliwie i szczegółowo tłumaczy jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia co było dla mnie bardzo ważne gdy zaczynałam swoja przygodę z treningami na siłowni. Każdy trening jest inny – nie ma nudy! Zajęcia z Ewą są bardzo urozmaicone i zachęcają do ciągłej pracy nad sobą. Poza tym Ewa jest przemiłą, uśmiechniętą, zaangażowaną w to co robi osobą. Na treningu zawsze panuje pozytywna atmosfera. Co najważniejsze – za każdym razem, mimo wylanego potu, zakwasów i zmęczenia na drugi dzień chce się wracać i ćwiczyć dalej ? Serdecznie polecam współpracę z Ewą każdemu, kto chciałby lepiej się poczuć, lepiej wyglądać i być zdrowszy!

Trener Indywidualny

Agnieszka

Ewa to super trenerka! Od momentu gdy trafiłam pod jej skrzydła poprawa mojej formy nabrała tempa. Doskonale opracowała program treningowy tak, aby rozwijać odpowiednio wszystkie partie mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem tych, na których mi zależało. Treningi z nią nigdy nie są monotonne. W odpowiednim momencie pojawiają się coraz to nowe, ambitniejsze ćwiczenia. Za największą zaletę Ewy uważam jej dokładność i zaangażowanie w to, abym poprawnie wykonywała ćwiczenia. Oprócz kontroli jakości ćwiczeń jest wyczulona na wszelkie dolegliwości czy bolesne odczucia dbając o zminimalizowanie ryzyka kontuzji. Gdy zaistniała potrzeba, Ewa potrafiła opanować moje ambicje i kontynuować treningi bez szkody dla zdrowia. Jest profesjonalistką, a jednocześnie sympatyczną i pogodną osobą, która bardzo mnie motywuje i sprawia, że nie wyobrażam sobie tygodnia bez naszych spotkań. A co najważniejsze ich efekty są widoczne gołym okiem! Gorąco polecam treningi z Ewą – jeśli jeszcze ma wolne miejsca ?- Agnieszka

Trener Indywidualny

Magdalena i Maciej Adamcowie

Od roku uczęszczamy z żoną na ćwiczenia prowadzone przez panią Anię Rozmus. Jesteśmy osobami w wieku powyżej 60 raczej zaniedbanymi od strony aktywności sportowej, wyłączając coroczny tygodniowy wyjazd na narty,  Stąd nasze obawy przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do ćwiczeń z trenerem indywidualnym. Na początku naprawdę było trudno. Bóle mięśni, kompletny brak elastyczności oraz szybkie zmęczenie były istotnymi przeszkodami, myśleliśmy o rezygnacji. Po kilku tygodniach zmiana. Pod przyjazną opieką trenera dajemy jednak radę…!!! Wspaniała atmosfera stwarzana przez panią Anię, profesjonalne podejście do zajęć, możliwość bieżącego skonsultowania różnych problemów i wątpliwości oraz właściwe dozowanie ćwiczeń dostowane do naszych możliwości, spowodowały bardzo motywującą atmosferę i chęć do dalszych postępów. Przełomem był wyjazd na narty, poprzedzony dawką ćwiczeń przygotowawczych.  Sezon w górach wypadł wspaniale, wreszcie bez zadyszek, czuliśmy doskonale narty i mięśnie nie odmawiały posłuszeństwa. Warto było rozpoczynać tę bitwę o formę fizyczną. Czujemy się w obowiązku, publicznie docenić pracę, którą wykonała z nami Ania. Byliśmy niełatwymi „klientami” w sensie zaniedbania fizycznego i tylko dzięki bardzo fachowemu i zindywidualizowanemu podejściu pokonaliśmy wstępne trudności i zniechęcenie oraz dostaliśmy motywacyjnego kopa do dalszego treningu.  Tak trzymać!!! Pozdrowienia.

Trener Indywidualny

Jarosław Wujec

Poznałem Anię w momencie, gdy pojawiły się problemy z kontuzją barku oraz kręgosłupem, pomogła mi dojść do siebie. W trakcie powrotu do zdrowie stwierdziłem, że warto zostać na dłużej, żeby wzmocnić się, poprawić sylwetkę oraz rozbudować masę mięśniową, aby nie pojawiły się ewentualne kontuzje. Jest to osoba niezwykle pracowita i ambitna, bez przerwy rozwija się i szkoli, uzupełniając swój i tak bogaty zakres wiedzy. Treningi oraz ćwiczenia przez nią prowadzone cechują się dużym urozmaiceniem. Zaraziła mnie swoim podejściem i motywacją do uprawiania sportów, teraz dzień bez aktywności fizycznej jest dniem straconym. Podsumowując, pragnę zarekomendować trenerkę personalną oraz fizjoterapeutę Anię Rozmus za swoje profesjonalne podejście, wysokie kwalifikacje i pozytywne nastawienie do drugiej osoby z lekką dawką humoru. Jarosław Wujec

Trener Indywidualny

Hanna Jackowska

Od roku ćwiczę pod opieka Pani Iwony Woronowicz i z pełną odpowiedzialnością mogę ją rekomendować jako świetnego trenera personalnego. Rozpoczynając treningi byłam pełna obaw czy ta forma aktywności sprawdzi się w moim przypadku, nie tylko ze względu na moją niechęć do wysiłku fizycznego, ale również z powodu ograniczeń ruchowych, które związane są z przebytą operacją kręgosłupa. Wszystkie obawy okazały się bezpodstawne, bo dzięki właściwemu podejściu Pani Iwony efekty są dla mnie zaskakująco dobre. Nie tylko poprawiła się moja sprawność, siła mięśni i wytrzymałość, ale przede wszystkim ustąpiły bóle stawów i kręgosłupa, nie wspominając o efektach estetycznych. Jest to zasługa ogromnej wiedzy i doświadczenia Pani Iwony, która dopasowała trening do moich potrzeb i ograniczeń. Sam trening stał się dla mnie przyjemnością. Każde zajęcia są bardzo zróżnicowane, a atmosfera miła. Pani Iwona motywuje do wysiłku i podnosi poprzeczkę bez nadmiernego przeciążenia, respektując uwagi na temat samopoczucia w trakcie i po treningu, a efekty są dowodem jej wielkiego profesjonalizmu. Hanna Jackowska

Trener Indywidualny

Marta

Z Iwona zaczęłam pracować w listopadzie 2016 roku. W trakcie przygotowań do maratonu dostałam kontuzji co zmotywowało mnie zeby bliżej przyjrzeć sie mojemu ciału. Długo szukałam odpowiedniej osoby z która mogłabym pracować. Przekonało mnie profesjonalne kompleksowe podejście, interdyscyplinarna wiedza i umiejetność dostosowania treningu do uprawianej dyscypliny sportu, która w moim przypadku jest bieganie. Współpraca rozpoczęła sie od wywiadu i testów sprawnościowych. Następnie po ustaleniu planu działania pracowałyśmy głównie nad techniką wykonywanych ćwiczeń, powoli wprowadzając większe obciążenia. Najlepsza rekomendacja niech bedzie fakt, ze wróciłam do biegania, nic mnie nie boli (poza tradycyjnym bólem mięśni;)) i mam nadzieje pobiec kolejny maraton w kwietniu… cicho licząc na życiówkę. Czuje sie silniejsza i sprawniejsza, a moja mobilność znacznie sie zwiększyła. Zaczęłam czuć swoje ciało i reagować na sygnały jakie mi wysyła. Jeśli szukacie osoby, która bedzie w 100%skoncentrowana na Was i na waszych potrzebach, która zaznajomi Was z możliwościami Waszego ciała to zachęcam do spotkania z Iwona. Marta

Marcin

Trening Indywidualny

Ćwiczę z Kamilem ponad 2 lata. Cenie sobie jego punktualność i obowiązkowość.

Plan treningowy dobrze dostosowany do moich problemów zdrowotnych. Ćwiczymy 2 x w tygodniu i to najfajniejszy okres w tygodniu.

Trener Indywidualny

Maciek

Uczestnik zajęć fitness

Trenuję w TI Fitness już drugi rok i jestem bardzo zadowolony. Zajęcia są na naprawdę wysokim poziomie, a każdy z instruktorów podchodzi do swoich podopiecznych indywidualnie i z wielką wyrozumiałością i cierpliwością. Dzięki ćwiczeniom odzyskałem pewność siebie i radość z życia!

Trener Indywidualny

Natalia

Miłośniczka jogi

Kiedyś myślałam sobie „Ćwiczenia fizyczne? Oooo nie, to nie dla mnie”. A teraz nie wyobrażam sobie swojego życia bez przychodzenia na zajęcia, gdzie mogę zbudować swoją kondycję świetnie się przy tym bawiąc! Cała ekipa TI Fitness ma duże kompetencje, a treningi, które prowadzą dają ludziom nie tylko wycisk i zakwasy na następny dzień, ale również spełnienie oraz ogromną satysfakcję.

Kariera i oferta dla trenerów zewnętrznych

TI Health Club jest otwarty na współpracę z Trenerami Zewnętrznymi. Jeśli odpowiada Ci nasza lokalizacja, warunki i styl pracy to jesteśmy w stanie wypracować korzystne warunki współpracy. Możliwe formy rozliczenia to: ryczałt miesięczny, ryczałt dzienny oraz rozliczenie barterowe. Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie maila na adres treningi@trenerindywidualny.pl.

Nie przegap

Aktualności

ZASTĘPSTWA WRZESIEŃ 2023

14.09 – 8:30, CZWARTEK, SPALANIE&WZMACNIANIE – Zajęcia odwołane

14.09 – 19:00, CZWARTEK, SPALANIE&WZMACNIANIE – Zajęcia odwołane

18.09 – 9:30, PONIEDZIAŁEK, ZDROWY KRĘGOSŁUP – Tatiana Grzelak

19.09 – 20:00, WTOREK, TI PERFORMANCE – Rafał Burski

21.09 – 19:00, CZWARTEK, SPALANIE&WZMACNIANIE – Piotr Bień

26.09 – 20:00, WTOREK, TI PERFORMANCE – Michał Ściechowski

17.09 – 9:00, NIEDZIELA, SPALANIE&WZMACNIANIE – Zajęcia odwołane
17.09 – 10:00, NIEDZIELA, PILATES&ROZCIĄGANIE – Zajęcia odwołane

22.09 – 9:30, PIĄTEK, ZDROWY KRĘGOSŁUP – Magdalena Rutkowska
22.09 – 19:00, PIĄTEK, TI PERFORMANCE – Piotr Bień

29.09 – 19:00, PIĄTEK, TI PERFORMANCE – Piotr Bień

ZAPRASZAMY,
TI HEALTH CLUB

 

ZASTĘPSTWA SIERPIEŃ 2023

01.08 – 9:30, WTOREK, ZDROWY KRĘGOSŁUP – Magdalena Rutkowska

03.08 – 9:30, CZWARTEK, ZDROWY KRĘGOSŁUP – Magdalena Rutkowska

04.08 – 18:00, PIĄTEK, TI FIT DANCE CARDIO – Zajęcia odwołane

05.08 – 9:00, SOBOTA, TI PERFORMANCE – Konrad Grzywacz

08.08 – 20:00, WTOREK, TI PERFORMANCE – Rafał Burski

09.08 – 19:00, ŚRODA, TI PERFORMANCE – Jakub Piętka

10.08 – 20:00, CZWARTEK, TI PERFORMANCE – Jakub Piętka

11.08 – 8:30, PIĄTEK, SPALANIE&WZMACNIANIE – Martyna Kochanowicz

13.08 – 9:00, NIEDZIELA, SPALANIE&WZMACNIANIE – Piotr Bień

13.08 – 10:00, NIEDZIELA, PILATES&ROZCIĄGANIE – Piotr Bień

14.08 – 9:30, PONIEDZIAŁEK, ZDROWY KRĘGOSŁUP – Magdalena Rutkowska

16.08 – 9:30, ŚRODA, ZDROWY KRĘGOSŁUP – Tatiana Grzelak

22.08 – 8:30, WTOREK, SPALANIE&WZMACNIANIE – Piotr Bień
22.08 – 9:30, WTOREK, ZDROWY KRĘGOSŁUP – Zajęcia odwołane

24.08 – 9:30, CZWARTEK, ZDROWY KRĘGOSŁUP – Tatiana Grzelak

27.08 – 9:00, NIEDZIELA, SPALANIE&WZMACNIANIE – Piotr Bień
27.08 – 10:00, NIEDZIELA, PILATES&ROZWIĄZANIE – Piotr Bień

28.08 – 19:00, PONIEDZIAŁEK, SPALANIE&WZMACNIANIE – Zajęcia odwołane

30.08 – 9:30, ŚRODA, ZDROWY KRĘGOSŁUP – Tatiana Grzelak
30.08 – 20:00, ŚRODA, ZUMBA – Zajęcia odwołane

Zapraszamy,

TI HEALTH CLUB

ZASTĘPSTWA LIPIEC 2023

03.07 – 8:30, PONIEDZIAŁEK, SPALANIE&WZMACNIANIE – Martyna Kochanowicz
03.07 – 20:00, PONIEDZIAŁEK, TI PERFORMANCE – Jakub Piętka

04.07 – 20:00, WTOREK, TI PERFORMANCE – Michał Ściechowski

05.07 – 8:30, ŚRODA, SPALANIE&WZMACNIANIE – Piotr Bień
05.07 – 19:00, ŚRODA, TI PERFORMANCE – Konrad Grzywacz

14.07 – 9:30, PIĄTEK, ZDROWY KRĘGOSŁUP – Weronika Bogdańska
14.07 – 18:00, PIĄTEK, TI FIT CARDIO – Zajęcia odwołane

15.07 – 9:00, SOBOTA, TI PERFORMANCE – Konrad Grzywacz
15.07 – 17:00, SOBOTA, SPALANIE&WZMACNIANIE – Zajęcia odwołane

18.07 – 20:00, WTOREK, TI PERFORMANCE – Rafał Burski

19.07 – 19:00, ŚRODA, TI PERFORMANCE – Jakub Piętka

20.07 – 8:30, CZWARTEK, SPALANIE&WZMACNIANIE – Piotr Bień

21.07 – 9:30, PIĄTEK, ZDROWY KRĘGOSŁUP – WERONIKA BOGDANŚKA

28.07 – 9:30, PIĄTEK, ZDROWY KRĘGOSŁUP – ZAJĘCIA ODWOŁANE

31.07 – 20:00, PONIEDZIAŁEK, TI PERFORMANCE – Jakub Piętka

 

Zapraszamy,
TI HEALTH CLUB

Wybrane zdjęcia i filmy z naszej

Galerii

fitness klub ursynów
klub sportowy ursynów
ursynów siłownia