logo

Treningi Personalne

Siłownia

Zajęcia grupowe

Godziny otwarcia:

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-23.00,
a w weekendy od 8.00 do 21.00.

Akceptujemy karty:

fitprofit fitsport multisport sodexo ok system karta warszawiaka

Treningi Personalne

Dla kogo?

Trening indywidualny to efektywnie spędzony czas na siłowni pod okiem specjalisty jakim jest trener osobisty. Nie ćwiczymy mięśni, ćwiczymy z człowiekiem – to nasze motto. Ważne jest to, aby trening poprawiał nie tylko Waszą sylwetkę ale także zdrowie a tym samym jakość życia. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży fitness, a co więcej wyspecjalizowanie się w pracy z klientem indywidualnym, umożliwiło nam wypracowanie warsztatu, dzięki któremu możemy pomóc praktycznie w osiągnięciu każdego celu treningowego.

Praca na siłowni składa się tylko w części na sukces treningowy. Dlatego też nasi trenerzy opanowali oprócz warsztatu treningowego, koncentrują się także na motywowaniu klienta do pracy. Klimat musi być w stuprocentowo przyjazny podopiecznym aby mogli oni w pełni zrealizować stawiane sobie cele treningowe.

Informacje dotyczące treningów personalnych
email: treningi@trenerindywidualny.pl
tel.: 509-838-378

Trwa wysyłanie wiadomości...

Umów się na pierwszy, darmowy trening personalny przy pomocy naszego

Formularza

Wolę trenować z:

Cele treningowe

Rekomendacje

Olga

Gorąco polecam treningi personalne z Ewą! Ewa indywidualnie podchodzi do każdego swojego podopiecznego. Motywuje do pracy, cierpliwie i szczegółowo tłumaczy jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia co było dla mnie bardzo ważne gdy zaczynałam swoja przygodę z treningami na siłowni. Każdy trening jest inny – nie ma nudy! Zajęcia z Ewą są bardzo urozmaicone i zachęcają do ciągłej pracy nad sobą. Poza tym Ewa jest przemiłą, uśmiechniętą, zaangażowaną w to co robi osobą. Na treningu zawsze panuje pozytywna atmosfera. Co najważniejsze – za każdym razem, mimo wylanego potu, zakwasów i zmęczenia na drugi dzień chce się wracać i ćwiczyć dalej ? Serdecznie polecam współpracę z Ewą każdemu, kto chciałby lepiej się poczuć, lepiej wyglądać i być zdrowszy!

Trener Indywidualny

Agnieszka

Ewa to super trenerka! Od momentu gdy trafiłam pod jej skrzydła poprawa mojej formy nabrała tempa. Doskonale opracowała program treningowy tak, aby rozwijać odpowiednio wszystkie partie mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem tych, na których mi zależało. Treningi z nią nigdy nie są monotonne. W odpowiednim momencie pojawiają się coraz to nowe, ambitniejsze ćwiczenia. Za największą zaletę Ewy uważam jej dokładność i zaangażowanie w to, abym poprawnie wykonywała ćwiczenia. Oprócz kontroli jakości ćwiczeń jest wyczulona na wszelkie dolegliwości czy bolesne odczucia dbając o zminimalizowanie ryzyka kontuzji. Gdy zaistniała potrzeba, Ewa potrafiła opanować moje ambicje i kontynuować treningi bez szkody dla zdrowia. Jest profesjonalistką, a jednocześnie sympatyczną i pogodną osobą, która bardzo mnie motywuje i sprawia, że nie wyobrażam sobie tygodnia bez naszych spotkań. A co najważniejsze ich efekty są widoczne gołym okiem! Gorąco polecam treningi z Ewą – jeśli jeszcze ma wolne miejsca ?- Agnieszka

Trener Indywidualny

Magdalena i Maciej Adamcowie

Od roku uczęszczamy z żoną na ćwiczenia prowadzone przez panią Anię Rozmus. Jesteśmy osobami w wieku powyżej 60 raczej zaniedbanymi od strony aktywności sportowej, wyłączając coroczny tygodniowy wyjazd na narty,  Stąd nasze obawy przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do ćwiczeń z trenerem indywidualnym. Na początku naprawdę było trudno. Bóle mięśni, kompletny brak elastyczności oraz szybkie zmęczenie były istotnymi przeszkodami, myśleliśmy o rezygnacji. Po kilku tygodniach zmiana. Pod przyjazną opieką trenera dajemy jednak radę…!!! Wspaniała atmosfera stwarzana przez panią Anię, profesjonalne podejście do zajęć, możliwość bieżącego skonsultowania różnych problemów i wątpliwości oraz właściwe dozowanie ćwiczeń dostowane do naszych możliwości, spowodowały bardzo motywującą atmosferę i chęć do dalszych postępów. Przełomem był wyjazd na narty, poprzedzony dawką ćwiczeń przygotowawczych.  Sezon w górach wypadł wspaniale, wreszcie bez zadyszek, czuliśmy doskonale narty i mięśnie nie odmawiały posłuszeństwa. Warto było rozpoczynać tę bitwę o formę fizyczną. Czujemy się w obowiązku, publicznie docenić pracę, którą wykonała z nami Ania. Byliśmy niełatwymi „klientami” w sensie zaniedbania fizycznego i tylko dzięki bardzo fachowemu i zindywidualizowanemu podejściu pokonaliśmy wstępne trudności i zniechęcenie oraz dostaliśmy motywacyjnego kopa do dalszego treningu.  Tak trzymać!!! Pozdrowienia.

Trener Indywidualny

Jarosław Wujec

Poznałem Anię w momencie, gdy pojawiły się problemy z kontuzją barku oraz kręgosłupem, pomogła mi dojść do siebie. W trakcie powrotu do zdrowie stwierdziłem, że warto zostać na dłużej, żeby wzmocnić się, poprawić sylwetkę oraz rozbudować masę mięśniową, aby nie pojawiły się ewentualne kontuzje. Jest to osoba niezwykle pracowita i ambitna, bez przerwy rozwija się i szkoli, uzupełniając swój i tak bogaty zakres wiedzy. Treningi oraz ćwiczenia przez nią prowadzone cechują się dużym urozmaiceniem. Zaraziła mnie swoim podejściem i motywacją do uprawiania sportów, teraz dzień bez aktywności fizycznej jest dniem straconym. Podsumowując, pragnę zarekomendować trenerkę personalną oraz fizjoterapeutę Anię Rozmus za swoje profesjonalne podejście, wysokie kwalifikacje i pozytywne nastawienie do drugiej osoby z lekką dawką humoru. Jarosław Wujec

Trener Indywidualny

Hanna Jackowska

Od roku ćwiczę pod opieka Pani Iwony Woronowicz i z pełną odpowiedzialnością mogę ją rekomendować jako świetnego trenera personalnego. Rozpoczynając treningi byłam pełna obaw czy ta forma aktywności sprawdzi się w moim przypadku, nie tylko ze względu na moją niechęć do wysiłku fizycznego, ale również z powodu ograniczeń ruchowych, które związane są z przebytą operacją kręgosłupa. Wszystkie obawy okazały się bezpodstawne, bo dzięki właściwemu podejściu Pani Iwony efekty są dla mnie zaskakująco dobre. Nie tylko poprawiła się moja sprawność, siła mięśni i wytrzymałość, ale przede wszystkim ustąpiły bóle stawów i kręgosłupa, nie wspominając o efektach estetycznych. Jest to zasługa ogromnej wiedzy i doświadczenia Pani Iwony, która dopasowała trening do moich potrzeb i ograniczeń. Sam trening stał się dla mnie przyjemnością. Każde zajęcia są bardzo zróżnicowane, a atmosfera miła. Pani Iwona motywuje do wysiłku i podnosi poprzeczkę bez nadmiernego przeciążenia, respektując uwagi na temat samopoczucia w trakcie i po treningu, a efekty są dowodem jej wielkiego profesjonalizmu. Hanna Jackowska

Trener Indywidualny

Marta

Z Iwona zaczęłam pracować w listopadzie 2016 roku. W trakcie przygotowań do maratonu dostałam kontuzji co zmotywowało mnie zeby bliżej przyjrzeć sie mojemu ciału. Długo szukałam odpowiedniej osoby z która mogłabym pracować. Przekonało mnie profesjonalne kompleksowe podejście, interdyscyplinarna wiedza i umiejetność dostosowania treningu do uprawianej dyscypliny sportu, która w moim przypadku jest bieganie. Współpraca rozpoczęła sie od wywiadu i testów sprawnościowych. Następnie po ustaleniu planu działania pracowałyśmy głównie nad techniką wykonywanych ćwiczeń, powoli wprowadzając większe obciążenia. Najlepsza rekomendacja niech bedzie fakt, ze wróciłam do biegania, nic mnie nie boli (poza tradycyjnym bólem mięśni;)) i mam nadzieje pobiec kolejny maraton w kwietniu… cicho licząc na życiówkę. Czuje sie silniejsza i sprawniejsza, a moja mobilność znacznie sie zwiększyła. Zaczęłam czuć swoje ciało i reagować na sygnały jakie mi wysyła. Jeśli szukacie osoby, która bedzie w 100%skoncentrowana na Was i na waszych potrzebach, która zaznajomi Was z możliwościami Waszego ciała to zachęcam do spotkania z Iwona. Marta

Marcin

Trening Indywidualny

Ćwiczę z Kamilem ponad 2 lata. Cenie sobie jego punktualność i obowiązkowość.

Plan treningowy dobrze dostosowany do moich problemów zdrowotnych. Ćwiczymy 2 x w tygodniu i to najfajniejszy okres w tygodniu.

Trener Indywidualny

Maciek

Uczestnik zajęć fitness

Trenuję w TI Fitness już drugi rok i jestem bardzo zadowolony. Zajęcia są na naprawdę wysokim poziomie, a każdy z instruktorów podchodzi do swoich podopiecznych indywidualnie i z wielką wyrozumiałością i cierpliwością. Dzięki ćwiczeniom odzyskałem pewność siebie i radość z życia!

Trener Indywidualny

Natalia

Miłośniczka jogi

Kiedyś myślałam sobie „Ćwiczenia fizyczne? Oooo nie, to nie dla mnie”. A teraz nie wyobrażam sobie swojego życia bez przychodzenia na zajęcia, gdzie mogę zbudować swoją kondycję świetnie się przy tym bawiąc! Cała ekipa TI Fitness ma duże kompetencje, a treningi, które prowadzą dają ludziom nie tylko wycisk i zakwasy na następny dzień, ale również spełnienie oraz ogromną satysfakcję.

Kariera i oferta dla trenerów zewnętrznych

TI Fitness jest otwarty na współpracę z Trenerami Zewnętrznymi. Jeśli odpowiada Ci nasza lokalizacja, warunki i styl pracy to jesteśmy w stanie wypracować korzystne warunki współpracy. Możliwe formy rozliczenia to: ryczałt miesięczny, ryczałt dzienny oraz rozliczenie barterowe. Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie maila na adres treningi@trenerindywidualny.pl.

Nie przegap

Aktualności

Happy Friday w TI Fitness

W piątki w TI Fitness Twoi bliscy ćwiczą całkowicie za darmo!

Nie zwlekaj! Zaproś swoich znajomych do naszego klubu i skorzystajcie z uroków wspólnego treningu na siłowni lub zajęciach fitness!

Więcej szczegółów na FB oraz pod numerem telefonu 22 425 13 06

Artykuły TI FItness

A czy znacie bazę naszej wiedzy? W przerwie między treningami zapraszamy do śledzenia artykułów

Wybrane zdjęcia i filmy z naszej

Galerii

fitness klub ursynów
fitness warszawa ursynów
klub sportowy ursynów
siłownia warszawa ursynów
trener osobisty warszawa ursynów
ursynów siłownia
trener personlany ursynów