mgr Jakub Koszański

Galeria

mgr Jakub Koszański

Cześć, swoją przygodę z prowadzeniem treningów rozpocząłem w 2014 roku. Od tego czasu zdążyłem ukończyć z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Edukacja w Sporcie w Warszawie w stopniu magistra na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacjami trenersko-menadżerską oraz dietetyka w sporcie.


Zdobyłem tytuły: trener przygotowania motorycznego, instruktor gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, instruktor sportów siłowych – kulturystyka oraz trenera medycznego. Ukończyłem także szkolenie oraz zdałem międzynarodowy egzamin z zakresu oceny funkcjonalnej FMS. Jednak najważniejszym dla mnie osiągnięciem jest rzesza zadowolonych podopiecznych.

Jako trener pracuję z osobami z wadami kręgosłupa (w tym: dyskopatia, skolioza, choroba Scheuermanna i wiele innych), pourazowymi, kobietami ciężarnymi i po porodzie oraz z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Przygotowywałem podopiecznych do amatorskiego uprawiania sportów (m. in. takich dyscyplin jak piłka nożna, piłka plażowa czy narciarstwo zjazdowe). Jednakże najczęściej przychodzą do mnie tzw. „klienci bólowi” (osoby, które cierpią z powodów urazu bądź siedzącego trybu życia). Choć ból jest jednym z najsilniejszych motywatorów do pracy nad sobą, to staram się pozbyć go w najkrótszym możliwym czasie poprzez terapię ruchem. Jej skuteczność może potwierdzić spora liczba usatysfakcjonowanych podopiecznych oraz badań naukowych. To proces, którego efekty mam przyjemność obserwować na każdym treningu.

Na moich treningach, to Ty wykonasz najcięższą prace. Będę towarzyszył Twoim wysiłkom (przyglądając się z zazdrością) i wspierał Cię radą, informacją oraz dobrym słowem. Wysłucham i poprowadzę Ciebie. Staniesz się swoją lepszą wersją. A ja będę stał z boku i z radością podziwiał to kim się stajesz.

Certyfikaty