logo

Trener Personalny

mgr Jakub Koszański

Ukończył z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Edukacja w Sporcie w Warszawie w stopniu magistra na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacjami trenersko-menadżerską oraz dietetyka w sporcie. Podczas studiów zdobył tytuły: trener przygotowania motorycznego, instruktor gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz instruktor sportów siłowych – kulturystyka. Ukończył także szkolenie oraz zdał międzynarodowy egzamin z zakresu oceny funkcjonalnej FMS.

JaKo trener pracował z osobami z wadami kręgosłupa (w tym: dyskopatia, skolioza i choroba Scheuermanna), kobietami ciężarnymi i po porodzie oraz z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Przygotowywał podopiecznych do amatorskiego uprawiania sportów (m. in. takich dyscyplin jak piłka nożna, piłka plażowa czy narciarstwo zjazdowe).

Nie lubi stać w miejscu. Ciągle szuka nowych szkoleń. Wszystko po to, żeby dać podopiecznym lepsze dziś i jutro. Pomoże Ci w osiągnięciu zamierzonych celów w najszybszy, a co ważniejsze, najbezpieczniejszy dla Twojego ciała sposób.