logo

Konsultacje dietetyczne

Michał Gregorczuk, trener personalny

Michał Gregorczuk

Mam na imię Michał. Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dietetykiem medycznym i pasjonatem zdrowego stylu życia. Uważam, że dieta nie powinna być przykrym obowiązkiem, a sposobem żywienia, który służy poprawie funkcjonowania organizmu oraz wyników sportowych. Dobra dieta powinna być zindywidualizowana, smaczna, dostosowana do możliwości czasowych i możliwa do długotrwałego stosowania przez pacjenta. Na studiach dietetycznych udało mi się opanować dolegliwości żołądkowo-jelitowe, na które chorowałem od dziecka-zespół jelita drażliwego i refluks żołądkowo-przełykowy. Dzięki zmianom w diecie i stylu życia możliwe stało się odstawienie leków, które miałem brać do końca życia. Pomagam w żywieniu w chorobach, żywieniu poprawiającym wyniki sportowe, redukcji, lub zwiększeniu masy ciała. Studia ugruntowały moją wiedzę merytoryczną o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu, a liczne szkolenia z dietetyki dały mi wiedzę praktyczną bym mógł świadczyć usługi żywieniowe na najwyższym poziomie. Pracuję w klubie także jako trener personalny, zapraszam na trening.

Masaż

mgr Wojciech Salik

Olga Dąbrowska-Salik

Dyplomowani fizjoterapeuci (absolwenci AWF w Katowicach – kierunek fizjoterapia i Studium Medycznego w Konstancinie – kierunek fizjoterapia), wykwalifikowani specjaliści odnowy biologicznej z wieloletnim doświadczeniem w zakresie masażu leczniczego i relaksacyjnego. Eksperci współpracujący z portalem gazeta.pl, z czasopismami „Uroda” i „Przyjaciółka”.

Doświadczenie zdobywali w klubach fitness i salonach SPA oraz w renomowanych placówkach służby zdrowia, z którymi nadal współpracują. Podchodzą indywidualnie do każdej osoby dobierając odpowiednie dla niej techniki i preparaty – w zależności od potrzeb klienta. W swojej pracy łączą relaksację i odnowę biologiczną z działaniem terapeutycznym.

Zapisy:

Medycyna Manualna

Mateusz Mierzejewski

Specjalizujemy się w terapii:
– bólów kręgosłupa
– napięciowych bólów głowy i karku
– urazów sportowych
– zaburzeń trawienia

 

Łączymy nowoczesne techniki w walce z Twoją dolegliwością:
– terapia Manualna
– pinoterapia
– terapia wisceralna
– terapia czaszkowo-krzyżowa
– igłoterapia

Fabryka Zdrowia

Specjalizujemy się w:

Diagnostyce funkcjonalnej (badania fizjoterapeutyczne z ustaleniem planu i strategii)
Terapii schorzeń ortopedycznych, bólach kręgosłupa, zmianach zwyrodnieniowych, po złamaniach, zwichnięciach i zabiegach chirurgicznych
Terapii schorzeń i urazach neurologicznych, po urazach czaszkowo-mózgowych i rdzenia kręgowego, SM i innych schorzeniach układu nerwowego
Terapii urazów wielonarządowych, po wypadkach komunikacyjnych
Terapii schorzeń uroginekologicznych.

Funkcjonalna Rehabilitacja Ortopedyczna

Lech Okurowski

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie (2008) na kierunku Fizjoterapia oraz Sutherland College of Osteopathic Medicine (2013). Prowadzę rehabilitację osób z dolegliwościami bólowymi o charakterze ostrym i przewlekłym oraz przygotowanie do operacji ortopedycznych, jak i postępowanie pooperacyjne. Funkcjonalne podejście do fizjoterapii jest dla mnie kluczem do szybkiej rehabilitacji.

Jeśli masz jakiś uraz i odczuwasz problemy z ruchem, nie możesz ćwiczyć, bo coś Cię boli – zapraszam na konsultację i fizjoterapię.

Harmonia

Piotr Bień

Harmonia to projekt stworzony z myślą o harmonii między duszą i ciałem.
Naszą misją i celem jest pokazywanie drogi, która usprawni układ ruchu oraz poprawi jakość życia, dając jednocześnie zadowolenie z osiąganych postępów.
Zachęcamy do edukacji w kierunku kompleksowego myślenia o sobie, swoim zdrowiu, świadomości własnego ciała.

Jeżeli myślisz o:
– fizjoterapii,
– masażu,
– treningu medycznym/personalnym,
– poszerzaniu wiedzy z zakresu profilaktyki i zdrowia,
zapraszamy Cię do kontaktu.

Rehatrainers

Mateusz Galiński

Sebastian Demski

Rehatrainers to gabinet rehabilitacji sportowej i ortopedycznej. Misją jest pomoc w powrocie do pełnej sprawności w bezpieczny i skuteczny sposób. Naszym pacjentom oferujemy najwyższe standardy leczenia oparte na sprawdzonych metodach. Wierzymy, że edukacja i zaangażowanie pacjenta w proces leczenia daje najlepsze rezultaty, dlatego też stwarzamy fajną atmosferę do współpracy w partnerskich relacjach. Inspirujemy i wspieramy w powrocie do ulubionych aktywności i zdrowego stylu życia.

Twój Zdrowy Ruch

Anieszka Stefaniak, trener personalny, fizjoterapeuta

mgr Agnieszka Stefaniak

mgr Tomasz Stefaniak

Twój Zdrowy Ruch to gabinet fizjoterapii, masażu i akupunktury. Wyznajemy  holistyczne podejście do Pacjenta i łączymy różne metody pracy tak, aby najskuteczniej pomóc w pozbyciu się dolegliwości. 

Specjalizujemy się w:

  1. fizjoterapii
  2. terapii manualnej
  3. pinoterapii i igłoterapii
  4. masażu: leczniczym, sportowym, powięziowym
  5. akupunkturze TMC oraz kosmetycznej
  6. treningu personalnym, medycznym, przygotowania motorycznego oraz ćwiczeń korekcyjno-kompensacyjnych dla dzieci i młodzieży.

FIZJO&WELL

Dorota Chałubińska

Jeśli potrzebujesz pomocy w bólu zapraszam Cię na konsultacje fizjoterapeutyczne. Jeśli natomiast szukasz zabiegu który pozwoli Ci się zrelaksować i zregenerować, oferujemy Ci rytuały pielęgnacyjne oraz masaże spa.Jestem przekonana, że znajdziesz tu coś dla siebie i swoich bliskich. A jeśli nie wiesz co wybrać, zapraszam do zakupu voucherów, również w formie online. Jesteśmy po to:„By dbać o Ciebie w pełni”.
W ofercie posiadamy konsultacje fizjoterapeutyczne, treningi medyczne z fizjoterapeutą, zabiegi hirudoterapii, akupunktury oraz suchego igłowania, a także terapię manualną i terapię tkanek miękkich. Wszystko to poprzedzone diagnostyką fizjoterapeutyczną zgodną z Evidence Based Medicine. W strefie wellness masaże na ciało, masaże twarzy oraz rytuały pielęgnacyjne.