logo

STUDIO EMS TENSUP20

Daniel Małkiewicz

Jeśli chcesz wysmuklić sylwetkę, wzmocnić swoje ciało lub pozbyć się zbędnych kilogramów zapraszamy do naszego studia EMS. Trening personalny trwa maksymalnie 20 min. Pomożemy Ci zredukować bóle kręgosłupa, poprawić kondycję lub pozbyć się cellulitu. Zapraszamy na trening próbny, na którym zapoznasz się ze światem elektrostymulacji mięśni

Konsultacje dietetyczne!

Maja Słowińska

Dyplomowany dietetyk Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, trener personalny, trener funkcjonalny, trener kulturystyki.  Pomaga spełniać marzenia o zdrowym i silnym ciele. W trakcie konsultacji skupia się na wsparciu dietetycznym w realizacji celów sylwetkowych. Jej zdaniem popularne diety i gotowe jadłospisy rzadko kiedy są skuteczne, dlatego każdy plan przygotowuje z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji, ograniczeń i możliwości. Zwraca dużą uwagę na stan zdrowia. 

W pracy wykorzystuje profesjonalny analizator składu ciała Tanita MC – 780.

+ 48 660 440 912

maja.slowinska@czc.com.pl 

Masaż

mgr Wojciech Salik

Olga Dąbrowska-Salik

Dyplomowani fizjoterapeuci (absolwenci AWF w Katowicach – kierunek fizjoterapia i Studium Medycznego w Konstancinie – kierunek fizjoterapia), wykwalifikowani specjaliści odnowy biologicznej z wieloletnim doświadczeniem w zakresie masażu leczniczego i relaksacyjnego. Eksperci współpracujący z portalem gazeta.pl, z czasopismami „Uroda” i „Przyjaciółka”.

Doświadczenie zdobywali w klubach fitness i salonach SPA oraz w renomowanych placówkach służby zdrowia, z którymi nadal współpracują. Podchodzą indywidualnie do każdej osoby dobierając odpowiednie dla niej techniki i preparaty – w zależności od potrzeb klienta. W swojej pracy łączą relaksację i odnowę biologiczną z działaniem terapeutycznym.

Zapisy:

Medycyna Manualna

Mateusz Mierzejewski

Specjalizujemy się w terapii:
– bólów kręgosłupa
– napięciowych bólów głowy i karku
– urazów sportowych
– zaburzeń trawienia

 

Łączymy nowoczesne techniki w walce z Twoją dolegliwością:
– terapia Manualna
– pinoterapia
– terapia wisceralna
– terapia czaszkowo-krzyżowa
– igłoterapia

Fabryka Zdrowia

Specjalizujemy się w:

Diagnostyce funkcjonalnej (badania fizjoterapeutyczne z ustaleniem planu i strategii)
Terapii schorzeń ortopedycznych, bólach kręgosłupa, zmianach zwyrodnieniowych, po złamaniach, zwichnięciach i zabiegach chirurgicznych
Terapii schorzeń i urazach neurologicznych, po urazach czaszkowo-mózgowych i rdzenia kręgowego, SM i innych schorzeniach układu nerwowego
Terapii urazów wielonarządowych, po wypadkach komunikacyjnych
Terapii schorzeń uroginekologicznych.

Funkcjonalna Rehabilitacja Ortopedyczna

Lech Okurowski

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie (2008) na kierunku Fizjoterapia oraz Sutherland College of Osteopathic Medicine (2013). Prowadzę rehabilitację osób z dolegliwościami bólowymi o charakterze ostrym i przewlekłym oraz przygotowanie do operacji ortopedycznych, jak i postępowanie pooperacyjne. Funkcjonalne podejście do fizjoterapii jest dla mnie kluczem do szybkiej rehabilitacji.

Jeśli masz jakiś uraz i odczuwasz problemy z ruchem, nie możesz ćwiczyć, bo coś Cię boli – zapraszam na konsultację i fizjoterapię.

HEALTHSPACE - Harmonia

Piotr Bień

HealthSpace to projekt stworzony z myślą o harmonii między duszą i ciałem.
Naszą misją i celem jest pokazywanie drogi, która usprawni układ ruchu oraz poprawi jakość życia, dając jednocześnie zadowolenie z osiąganych postępów.
Zachęcamy do edukacji w kierunku kompleksowego myślenia o sobie, swoim zdrowiu, świadomości własnego ciała.

Jeżeli myślisz o:
– fizjoterapii,
– masażu,
– treningu medycznym/personalnym,
– poszerzaniu wiedzy z zakresu profilaktyki i zdrowia,
zapraszamy Cię do kontaktu.

Rehatrainers

Mateusz Galiński

Sebastian Demski

Rehatrainers to gabinet rehabilitacji sportowej i ortopedycznej. Misją jest pomoc w powrocie do pełnej sprawności w bezpieczny i skuteczny sposób. Naszym pacjentom oferujemy najwyższe standardy leczenia oparte na sprawdzonych metodach. Wierzymy, że edukacja i zaangażowanie pacjenta w proces leczenia daje najlepsze rezultaty, dlatego też stwarzamy fajną atmosferę do współpracy w partnerskich relacjach. Inspirujemy i wspieramy w powrocie do ulubionych aktywności i zdrowego stylu życia.

Twój Zdrowy Ruch

Anieszka Stefaniak, trener personalny, fizjoterapeuta

mgr Agnieszka Stefaniak

mgr Tomasz Stefaniak

Twój Zdrowy Ruch to gabinet fizjoterapii, masażu i akupunktury. Wyznajemy  holistyczne podejście do Pacjenta i łączymy różne metody pracy tak, aby najskuteczniej pomóc w pozbyciu się dolegliwości. 

Specjalizujemy się w:

  1. fizjoterapii
  2. terapii manualnej
  3. pinoterapii i igłoterapii
  4. masażu: leczniczym, sportowym, powięziowym
  5. akupunkturze TMC oraz kosmetycznej
  6. treningu personalnym, medycznym, przygotowania motorycznego oraz ćwiczeń korekcyjno-kompensacyjnych dla dzieci i młodzieży.

FIZJO&WELL

Dorota Chłubińska

Jeśli potrzebujesz pomocy w bólu zapraszam Cię na konsultacje fizjoterapeutyczne. Jeśli natomiast szukasz zabiegu który pozwoli Ci się zrelaksować i zregenerować, oferujemy Ci rytuały pielęgnacyjne oraz masaże spa.Jestem przekonana, że znajdziesz tu coś dla siebie i swoich bliskich. A jeśli nie wiesz co wybrać, zapraszam do zakupu voucherów, również w formie online. Jesteśmy po to:„By dbać o Ciebie w pełni”.
W ofercie posiadamy konsultacje fizjoterapeutyczne, treningi medyczne z fizjoterapeutą, zabiegi hirudoterapii, akupunktury oraz suchego igłowania, a także terapię manualną i terapię tkanek miękkich. Wszystko to poprzedzone diagnostyką fizjoterapeutyczną zgodną z Evidence Based Medicine. W strefie wellness masaże na ciało, masaże twarzy oraz rytuały pielęgnacyjne.