logo

Konsultacje dietetyczne!

Trener indywidualny dietetyk

mgr inż. Monika Krynicka - Gać

dyplomowany dietetyk kliniczny i sportowy. – udziela konsultacji dietetycznych osobom aktywnym fizycznie i sportowcom, m.in współpracuje ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce, – opracowuje indywidualne plany żywieniowe i suplementacyjne, na podstawie interpretacji wyników badań krwi oraz pod kątem celu treningowego, – zajmuje się dietoterapią w różnych jednostkach chorobowych m.in, Hashimoto, insulinooporność, zespół metaboliczny, nadwrażliwości i alergie pokarmowe, zaburzenia odżywiania – dokonuje analizy składu ciała za pomocą profesjonalnego analizatora marki TANITA BC- 420.

Masaż

mgr Wojciech Salik

Olga Dąbrowska-Salik

Dyplomowani fizjoterapeuci (absolwenci AWF w Katowicach – kierunek fizjoterapia i Studium Medycznego w Konstancinie – kierunek fizjoterapia), wykwalifikowani specjaliści odnowy biologicznej z wieloletnim doświadczeniem w zakresie masażu leczniczego i relaksacyjnego. Eksperci współpracujący z portalem gazeta.pl, z czasopismami „Uroda” i „Przyjaciółka”.

Doświadczenie zdobywali w klubach fitness i salonach SPA oraz w renomowanych placówkach służby zdrowia, z którymi nadal współpracują. Podchodzą indywidualnie do każdej osoby dobierając odpowiednie dla niej techniki i preparaty – w zależności od potrzeb klienta. W swojej pracy łączą relaksację i odnowę biologiczną z działaniem terapeutycznym.

Zapisy:

Medycyna Manualna

Mateusz Mierzejewski

Specjalizujemy się w terapii:
– bólów kręgosłupa
– napięciowych bólów głowy i karku
– urazów sportowych
– zaburzeń trawienia

 

Łączymy nowoczesne techniki w walce z Twoją dolegliwością:
– terapia Manualna
– pinoterapia
– terapia wisceralna
– terapia czaszkowo-krzyżowa
– igłoterapia

Fabryka Zdrowia

Specjalizujemy się w:

Diagnostyce funkcjonalnej (badania fizjoterapeutyczne z ustaleniem planu i strategii)
Terapii schorzeń ortopedycznych, bólach kręgosłupa, zmianach zwyrodnieniowych, po złamaniach, zwichnięciach i zabiegach chirurgicznych
Terapii schorzeń i urazach neurologicznych, po urazach czaszkowo-mózgowych i rdzenia kręgowego, SM i innych schorzeniach układu nerwowego
Terapii urazów wielonarządowych, po wypadkach komunikacyjnych
Terapii schorzeń uroginekologicznych.

Funkcjonalna Rehabilitacja Ortopedyczna

trener indywidualny

Lech Okurowski

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie (2008) na kierunku Fizjoterapia oraz Sutherland College of Osteopathic Medicine (2013). Prowadzę rehabilitację osób z problemami urazowymi o charakterze ostrym i przeciążeniowym oraz przygotowanie do operacji ortopedycznych jak i postępowanie pooperacyjne. Funkcjonalne podejście do fizjoterapii jest dla mnie kluczem do szybkiej rehabilitacji.

Trener Mentalny

Sandra Radzimska, trener mentalny

Sandra

Trener Mentalny, Strength Coach lvl 3 ,Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonatka Dwuboju Olimpijskiego i uczestniczka wielu szkoleń z tym związanych. Od dziecka związana z Lekkoatletyką jak i Pływaniem. Medalistka licznych zawodów sportowych. Zaraża ludzi nie tylko pozytywną energią ,ale zachęca do zdrowego stylu życia. Poza tym ukończyła Politechnikę Warszawską na kierunku Automatyka i Robotyka ze stopniem inżyniera. Jednak prawdziwą pasją i obraną drogą zawodową jest Trening Mentalny. Tak samo jak w sporcie, ważny jest proces, relacja i strategia. Na treningu omawiana jest teraźniejszość i przyszłość oraz co można pomóc TU i TERAZ. Jest to krótszy proces prowadzony w sposób aktywny (nie skupiającym się tylko na zadawaniu pytań, a wielu praktycznych i przetestowanych ćwiczeń). Jest to również proces na którym budujemy poczucie własnej wartości,koncentracji,wewnętrznego spokoju, nawyku zwyciężania itp. Niezależnie jaki jest twój CEL, moją rolą jest POMÓC CI go OSIĄGNĄĆ. Bo siła to nie mięśnie, siła to MENTAL.