Zobacz nasz klub!

#POZDRO

TRENUJ ZDROWO

Powierzchnia Klubu to ponad 1500 m kwadratowych, na dwóch piętrach galerii KEN CENTER. Wizytę rozpoczynamy na III piętrze, gdzie nasi klienci otrzymują do dyspozycji przestronną salę do zajęć grupowych z doskonałym nagłośnieniem i wyposażeniem we wszelki przydatny do urozmaiconego treningu sprzęt. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Oferta obejmuje zajęcia typu cross, wzmacniające, taneczne, mentalne, prozdrowotne i wiele innych.

Instruktorzy fitness należą do najlepszych w Warszawie. Amatorom siłowni oddajemy salę wyposażoną w sprzęt renomowanych producentów, między innymi firmy Life Fitness, profesjonalny pomost do ciężarów oraz klatkę do cross treningu.

Na II piętrze wkraczamy do „innego świata”: na otwartej, ponad 500-metrowej powierzchni znajdziemy urządzenia niedostępne w innych fitness klubach. Począwszy od bieżni tartanowej, sztucznej trawy, ścianki reakcyjnej a skończywszy na pneumatycznym urządzeniu firmy KEISER używanym między innymi do specjalistycznego treningu mocy. Dzięki takiemu wyposażeniu możemy wykonywać każdy rodzaj treningu, przynoszący korzyści zarówno osobom początkującym jak i wyczynowym sportowcom.

 

Zapis się na pierwszy trening personalny przy pomocy naszego

Formularza

    Wolę trenować z:

    Z którym trenerem chciałbyś ćwiczyć?

    Cele treningowe

    Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia. Czytaj więcej...    Koszt pierwszego treningu to tylko 100zl. Każdy kolejny trening kosztuje od 125zl do 150zl (w zależności od rodzaju członkostwa).