logo

Łukasz Jakubczyk, trener personalny
Trener Personalny

mgr Łukasz Jakubczyk

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalizacjami trenerskimi z kulturystyki i narciarstwa zjazdowego. Od 9 lat jestem trenerem personalnym, zyskując doświadczenie uzupełniałem wiedzę na specjalistycznych szkoleniach.


Sport jest moją pasją i stylem życia. Uwielbiam łączyć różnorodne aktywności jak bieganie czy gimnastyka, jednak podstawą zawsze jest solidny trening siłowy do czego również zachęcam swoich podopiecznych. W pracy stawiam na jakość i bezpieczeństwo oraz wszechstronny rozwój sportowy moich podopiecznych oraz poszerzanie ich wiedzy w zakresie żywienia. Trening zawsze dopasowany jest indywidualnie do celów i możliwości kursanta a sukces gwarantują różnorodne schematy progresji.
Mam doświadczenie w prowadzeniu treningów zarówno z nastolatkami jak i seniorami, kobietami w ciąży oraz pomocy w powrocie do formy po narodzinach dziecka. W okresie jesienno zimowym polecam trening przygotowujący do jazdy na nartach i desce.

Galeria

Rekomendacje

Dominika

Ćwiczę z Łukaszem od 7 lat. Wypracowaliśmy wspólnie formę, którą mimo przerwy spowodowanej pandemią udało się utrzymać – a to dzięki wskazówkom Łukasza i domowym ćwiczeniom. Bardzo lubię nasze treningi, nigdy nie ma nudy, trener zawsze zaskakuje nowym zestawem ćwiczeń. Mam wrażenie, że dzięki tym treningom czas się dla mnie zatrzymał! Nawet najbardziej oporni złapią bakcyla sportu z Łukaszem.