logo

Ewa Kądziołka, trener personalny
Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

Ewa Kądziołka

Trenerka przygotowania motorycznego. Studentka kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Od najmłodszych lat związana ze sportem, najpierw lekkoatletyką i piłką ręczną, następnie pole dance. Aktualnie totalnie zafiksowana na punkcie sportów wodnych jak wakeboarding i surfing.


W swojej pracy skupia się na poprawie mobilności, nauczaniu prawidłowych wzorców ruchowych, poprawę kondycji i zwiększeniu siły, co przekłada się na jakość życia z nią trenujących. Wyjaśni jak zmienić nawyki żywieniowe na stałe aby nie stosować rygorystycznych diet. W zależności od potrzeb podopiecznego prowadzi treningi medyczne, przygotowanie motoryczne do danej dyscypliny sportu, trening siłowy, a nawet treningi dla kobiet w ciąży.

Galeria

Rekomendacje

Olga

Gorąco polecam treningi personalne z Ewą! Trenerka indywidualnie podchodzi do każdego swojego podopiecznego. Motywuje do pracy, cierpliwie i szczegółowo tłumaczy jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia – co było dla mnie bardzo ważne gdy zaczęłam swoją przygodę z treningami na siłowni. Każdy trening jest inny – nie ma nudy!

Agnieszka

Ewa to super trenerka! Od momentu gdy trafiłam pod jej skrzydła poprawa mojej formy nabrała tempa. Doskonale opracowała program treningowy tak, aby rozwijać odpowiednio wszystkie partie mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem tych, na których mi zależało. Treningi z nią nigdy nie są monotonne. W odpowiednim momencie pojawiają się coraz to nowe, ambitniejsze ćwiczenia. Za największą zaletę Ewy uważam jej dokładność i zaangażowanie w to, abym poprawnie wykonywała ćwiczenia. Oprócz kontroli jakości ćwiczeń jest wyczulona na wszelkie dolegliwości czy bolesne odczucia dbając o zminimalizowanie ryzyka kontuzji. Gdy zaistniała potrzeba, Ewa potrafiła opanować moje ambicje i kontynuować treningi bez szkody dla zdrowia. Jest profesjonalistką, a jednocześnie sympatyczną i pogodną osobą, która bardzo mnie motywuje i sprawia, że nie wyobrażam sobie tygodnia bez naszych spotkań. A co najważniejsze ich efekty są widoczne gołym okiem! Gorąco polecam treningi z Ewą – jeśli jeszcze ma wolne miejsca

Marcin

Trenuję z Ewą od ponad roku. Mogę ją śmiało polecić z uwagi na profesjonalizm, znajomość nowatorskich metod i ćwiczeń umożliwiających skuteczną realizację moich celów treningowych oraz dużą elastyczność w dopasowaniu się do mojego czasu. Nie bez znaczenia jest też aspekt motywacyjny – bez trenera personalnego nie starczyłoby mi zapału do systematycznych ćwiczeń

Olga

Gorąco polecam treningi personalne z Ewą! Ewa indywidualnie podchodzi do każdego swojego podopiecznego. Motywuje do pracy, cierpliwie i szczegółowo tłumaczy jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia co było dla mnie bardzo ważne gdy zaczynałam swoja przygodę z treningami na siłowni. Każdy trening jest inny – nie ma nudy! Zajęcia z Ewą są bardzo urozmaicone i zachęcają do ciągłej pracy nad sobą. Poza tym Ewa jest przemiłą, uśmiechniętą, zaangażowaną w to co robi osobą. Na treningu zawsze panuje pozytywna atmosfera. Co najważniejsze – za każdym razem, mimo wylanego potu, zakwasów i zmęczenia na drugi dzień chce się wracać i ćwiczyć dalej 🙂 Serdecznie polecam współpracę z Ewą każdemu, kto chciałby lepiej się poczuć, lepiej wyglądać i być zdrowszy!

Olga

Gorąco polecam treningi personalne z Ewą! Ewa indywidualnie podchodzi do każdego swojego podopiecznego. Motywuje do pracy, cierpliwie i szczegółowo tłumaczy jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia co było dla mnie bardzo ważne gdy zaczynałam swoja przygodę z treningami na siłowni. Każdy trening jest inny – nie ma nudy! Zajęcia z Ewą są bardzo urozmaicone i zachęcają do ciągłej pracy nad sobą. Poza tym Ewa jest przemiłą, uśmiechniętą, zaangażowaną w to co robi osobą. Na treningu zawsze panuje pozytywna atmosfera. Co najważniejsze – za każdym razem, mimo wylanego potu, zakwasów i zmęczenia na drugi dzień chce się wracać i ćwiczyć dalej ? Serdecznie polecam współpracę z Ewą każdemu, kto chciałby lepiej się poczuć, lepiej wyglądać i być zdrowszy!

Trener Indywidualny

Agnieszka

Ewa to super trenerka! Od momentu gdy trafiłam pod jej skrzydła poprawa mojej formy nabrała tempa. Doskonale opracowała program treningowy tak, aby rozwijać odpowiednio wszystkie partie mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem tych, na których mi zależało. Treningi z nią nigdy nie są monotonne. W odpowiednim momencie pojawiają się coraz to nowe, ambitniejsze ćwiczenia. Za największą zaletę Ewy uważam jej dokładność i zaangażowanie w to, abym poprawnie wykonywała ćwiczenia. Oprócz kontroli jakości ćwiczeń jest wyczulona na wszelkie dolegliwości czy bolesne odczucia dbając o zminimalizowanie ryzyka kontuzji. Gdy zaistniała potrzeba, Ewa potrafiła opanować moje ambicje i kontynuować treningi bez szkody dla zdrowia. Jest profesjonalistką, a jednocześnie sympatyczną i pogodną osobą, która bardzo mnie motywuje i sprawia, że nie wyobrażam sobie tygodnia bez naszych spotkań. A co najważniejsze ich efekty są widoczne gołym okiem! Gorąco polecam treningi z Ewą – jeśli jeszcze ma wolne miejsca ?- Agnieszka