logo

Bartosz Widawski, trener personalny
Trener Personalny

Bartosz Widawski

Mam na imię Bartek. Sport to moja pasja. Kurs trenera personalnego ukończyłem w Akademii Mistrzostwa Sportowego, Rekreacji i Turystyki. Specjalizuję się w kalistenice i street liftingu.


Odbyłem szkolenia z zakresu zdrowego kręgosłupa i dietetyki sportowej. Zajmuję się treningiem funkcjonalnym. Stawiam na aktywność fizyczną z kompleksowym usprawnianiem ciała. Treningi dostosowuję pod każdą osobę. Oceniam, jaka jest sprawność danej osoby i układam ćwiczenia idealnie pod nią. Tak układam program, by ćwiczący szybko osiągnął zamierzone cele. Biorę pod uwagę nie tylko kondycję, ale i budowę ciała konkretnej osoby oraz jej potrzeby.

Galeria

Rekomendacje

Czarek

Trener Bartek Widawski ruszył coś, czego ja sam nie mogłem. Jestem mu wdzięczny, ponieważ nauczył mnie jak poprawnie trenować. Dzięki niemu stałem się lepszą wersja siebie. Moje lepsze ja cały czas poszukuje progresu, a trener mi w tym stale pomaga. Zaledwie parę treningów wystarczyło, by osiągnąć coś, czego sam nie dałbym rady. To, z jaką pasja prowadzi treningi jest dla mnie niesamowite. Odkąd zacząłem trenować z Batkiem, kalistenika stała się moim życiem. Nieustannie myślę o tym, co zrobię na kolejnym treningu.