logo

Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

Laura Adamczyk

Jestem trenerem personalnym i trenerem przygotowania motorycznego oraz absolwentką fizjoterapii (AWF Warszawa i Warszawski Uniwersytet Medyczny).

Zajmuję się również przygotowaniem motorycznym sportowców dyscyplin indywidualnych oraz zespołowych. Mam doświadczenie w pracy m.in. z zawodnikami futbolu amerykańskiego, sportów walki, piłki ręcznej czy biegów przeszkodowych.
Swoją wiedzę i umiejętności trenerskie zdobywam na polskich i zagranicznych szkoleniach z treningu siłowego, motorycznego oraz medycznego, uzyskując uznawane międzynarodowo certyfikaty m.in. National Certificate in Strength & Conditioning.
Moją pasją są sporty zespołowe i przygotowanie fizyczne. Obecnie spełniam się jako aktywna zawodniczka futbolu amerykańskiego.

Galeria

Certyfikaty

Rekomendacje

Ewa

Laura jest trenerem wszechstronnym, który poradzi sobie zarówno z osobami początkującymi, chcącymi poprawić kondycję, jak i zaawansowanymi chcącymi poprawić wyniki. Szybko ustala z podopiecznym cele treningowe i konsekwentnie dąży do ich zrealizowania – cały czas motywując i będąc wymagającą kiedy trzeba. Zawsze świetnie przygotowana do zajęć, tworzy plany treningowe dopasowane do potrzeb, a to przynosi efekty. Laura nie osiada na laurach – cały czas się dokształca, jest profesjonalistką w każdym calu.

Bartosz

Laura posiada mega wiedzę, pełen profesjonalizm w pracy i zawsze jest bardzo dobrze przygotowana do treningów. Polecam!!!

Katarzyna

Bardzo polecam treningi z Laurą ze względu na jej indywidualne podejście i ciągłe podnoszenie poprzeczki, ale też bardzo pozytywne nastawienie do pracy. Jeszcze raz gorąco polecam!

Jakub

Bardzo duża wiedza na temat treningu, profesjonalizm w pracy i gwarancja osiągnięcia postawionych założeń treningowych. Serdecznie polecam! ?