logo

Jakub Piętka, trener personalny
Trener Personalny

Jakub Piętka

Cześć, mam na imię Jakub i z aktywnością fizyczną jestem związany od najmłodszych lat. Zaczynałem od wszelakich sportów zespołowych, by dłużej pozostać przy koszykówce. Współpracę z podopiecznymi jako trener rozpocząłem w 2015 roku – wtedy też ukończyłem swój pierwszy kurs instruktora i trenera personalnego w Polskiej Akademii Sportu.


Od tego czasu brałem udział w szeregu kursów i szkoleń oraz systematycznie poszerzam swoje kwalifikacje z zakresu treningu siłowego, funkcjonalnego, podnoszenia ciężarów, rozciągania i mobilizacji, a także dietetyki. Zdobyte doświadczenie i wiedzę wykorzystuję podczas prowadzenia zajęć grupowych i treningów dostosowanych indywidualnie do potrzeb. Chętnie doradzę Ci jak uzyskać upragnioną sylwetkę i pomogę
efektywnie zrealizować założone cele. Zarażę Cię pasją do sportu oraz pozytywną energią, a wybór optymalnych ćwiczeń sprawi, że czas spędzony na siłowni przyniesie oczekiwane przez Ciebie rezultaty.

Galeria

Certyfikaty

Rekomendacje

Iza

Współpraca z Kubą to sama przyjemność! Profesjonalista o indywidualnym podejściu do klienta. Na treningach nie ma mowy o monotonii- ciekawe, urozmaicone ćwiczenia idą w parze ze świetną atmosferą. Stała dawka motywacji i opieki pozwala podopiecznemu „przenosić góry”. Gwarancja wspaniałej przygody z aktywnością fizyczną, która dzięki pracy i energii Kuby zostanie przekuta w nawyk, świetne efekty, a nawet… uzależnienie!

Polecam – Liliana Zużewicz – Masny

Trenuję z Kubą już blisko 3 lata. Profesjonalnie podszedł do ułożenia treningu, ocenił moją sprawność, zrobił wywiad na temat moich oczekiwań i stopniowo dobierał ćwiczenia, które pozwoliły mi na osiągnięcie coraz lepszych wyników. Do każdego spotkania jest zawsze przygotowany i posiada zestaw ćwiczeń na dany trening. Jest też elastyczny – dotyczy to nie tylko godzin treningów, lecz również uwzględnienia mojej kondycji danego dnia.
W trakcie naszej kilkuletniej historii, miałam kontuzję łokcia (spadłam ze schodów). Kuba zrobił wywiad i dobrał mi specyficzne ćwiczenia, dzięki którym odzyskałam sprawność znacznie szybciej niż wyrokował ortopeda.
Dodatkowym atutem jest fakt, że jest mega sympatyczny i motywujący. Jest też wzorem, bo sam aktywnie ćwiczy, dokształca się i promuje zdrowy styl odżywiania.

Polecam – Kasia Kubiaczyk

Kuba daje mi wycisk już od ponad dwóch lat. Cenię go za to, że w czasie treningów daje z siebie 100%, a zemnie wyciąga nawet 200%:) Każdy trening jest niepowtarzalny – proponuje nowe ćwiczenia, stawia co raz wyżej poprzeczkę. Jednocześnie zawsze bierze też pod uwagę moje możliwości i samopoczucie. Dodatkowo dzięki jego ogromnej kulturze osobistej, można się przy nim czuć po prostu swobodnie.

Polecam – Karolina Kowalska

Kuba z pewnością jest trenerem od rzeczy niemożliwych. Trafiłam do Kuby upalnie nie wierząc w siebie, a swoim fantastycznym podejściem sprawił, że zaczęłam uwielbiać treningi. Przede wszystkim potrafi dostosować ćwiczenia i modyfikować je na bieżąco. Jest profesjonalistą, który wymaga również od siebie i ciągle doskonali swoje umiejętności. Odpowiada na każde pytanie, z uśmiechem motywuje do działania i na prawdę nie mam pojęcia jak potrafił sprawić, ze nie miałam ochoty się poddać i zrezygnować z treningów. Fantastyczny Trener!

Polecam – Marek Bartuś.

Ćwiczę z Kubą regularnie od ponad dwóch lat i są tego widoczne efekty. Zawsze uśmiechnięty, zawsze zaangażowany, nie przepuści złego powtórzenia bez komentarza i poprawki. Łączy entuzjazm z profesjonalnym podejściem.