logo

Iwona Woronowicz, trener personalny
Fizjoterapeuta Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

mgr Iwona Woronowicz

Mam na imię Iwona. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunkach: Wychowanie Fizyczne oraz Fizjoterapia. Specjalizuję się w przygotowaniu motorycznym zawodników sportów wytrzymałościowych. Prowadzę czołowych Polskich zawodników i zawodniczki takich sportów jak: triathlon, kolarstwo szosowe (ITT), kolarstwo górskie (MTB)


Pracuję też z wieloma amatorami pragnącymi bezpiecznie przygotować się do startów w imprezach masowych takich jak biegi uliczne czy zawody triathlonowe. Prowadzę terapię z osobami po kontuzjach, które pragną wrócić do czynnego uprawiania sportu. Sport i aktywność fizyczna to dla mnie sposób na życie. Motywuję innych, dając za przykład siebie: jestem członkiem grupy TOP TEAM Centrum Kettlebell Polska. Startuje w Polskiej Lidze Kettlebell. Każda wolną chwilę spędza na szkoleniach, kursach i warsztatach podnosząc swoje kwalifikacje z zakresu fizjoterapii oraz przygotowania motorycznego sportowców. Najważniejsze odbyte przez nią szkolenia to m.in.: EXOS, NCSC, FMS.

 

Galeria

Certyfikaty

Rekomendacje

Adam

Z Iwoną trenuję regularnie, dwa razy w tygodniu od blisko 10 lat. Jest trenerką, która wciąż się rozwija i kształci. Dobrze dobiera ćwiczenia do potrzeb człowieka dojrzałego. To rzadka umiejętność, wymagająca rzetelnej wiedzy, jak bezpiecznie trenować starsze osoby. Zaufanie, że jestem w dobrych rękach skutecznie motywuje do wysiłku. Dzięki treningom z Iwoną pozbyłem się wielu dolegliwości kręgosłupa, nauczyłem się biegać i skakać, jestem sprawny jak na mój wiek. Polecam taką trenerkę wszystkim, którym się wydaje, że dni ich sprawności zostały policzone.

Trener Indywidualny

Hanna Jackowska

Od roku ćwiczę pod opieka Pani Iwony Woronowicz i z pełną odpowiedzialnością mogę ją rekomendować jako świetnego trenera personalnego. Rozpoczynając treningi byłam pełna obaw czy ta forma aktywności sprawdzi się w moim przypadku, nie tylko ze względu na moją niechęć do wysiłku fizycznego, ale również z powodu ograniczeń ruchowych, które związane są z przebytą operacją kręgosłupa. Wszystkie obawy okazały się bezpodstawne, bo dzięki właściwemu podejściu Pani Iwony efekty są dla mnie zaskakująco dobre. Nie tylko poprawiła się moja sprawność, siła mięśni i wytrzymałość, ale przede wszystkim ustąpiły bóle stawów i kręgosłupa, nie wspominając o efektach estetycznych. Jest to zasługa ogromnej wiedzy i doświadczenia Pani Iwony, która dopasowała trening do moich potrzeb i ograniczeń. Sam trening stał się dla mnie przyjemnością. Każde zajęcia są bardzo zróżnicowane, a atmosfera miła. Pani Iwona motywuje do wysiłku i podnosi poprzeczkę bez nadmiernego przeciążenia, respektując uwagi na temat samopoczucia w trakcie i po treningu, a efekty są dowodem jej wielkiego profesjonalizmu. Hanna Jackowska

Trener Indywidualny

Marta

Z Iwona zaczęłam pracować w listopadzie 2016 roku. W trakcie przygotowań do maratonu dostałam kontuzji co zmotywowało mnie zeby bliżej przyjrzeć sie mojemu ciału. Długo szukałam odpowiedniej osoby z która mogłabym pracować. Przekonało mnie profesjonalne kompleksowe podejście, interdyscyplinarna wiedza i umiejetność dostosowania treningu do uprawianej dyscypliny sportu, która w moim przypadku jest bieganie. Współpraca rozpoczęła sie od wywiadu i testów sprawnościowych. Następnie po ustaleniu planu działania pracowałyśmy głównie nad techniką wykonywanych ćwiczeń, powoli wprowadzając większe obciążenia. Najlepsza rekomendacja niech bedzie fakt, ze wróciłam do biegania, nic mnie nie boli (poza tradycyjnym bólem mięśni;)) i mam nadzieje pobiec kolejny maraton w kwietniu… cicho licząc na życiówkę. Czuje sie silniejsza i sprawniejsza, a moja mobilność znacznie sie zwiększyła. Zaczęłam czuć swoje ciało i reagować na sygnały jakie mi wysyła. Jeśli szukacie osoby, która bedzie w 100%skoncentrowana na Was i na waszych potrzebach, która zaznajomi Was z możliwościami Waszego ciała to zachęcam do spotkania z Iwona. Marta