logo

Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

mgr Bartosz Woronowicz

Cześć, mam na imię Bartek. Jestem trenerem personalnym w TI Health Club. Swoją wiedzę zdobywałem na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, studiując na kierunku Wychowanie Fizyczne. Ukończyłem tam specjalizacje z piłki nożnej, narciarstwa alpejskiego i pływania. W przeszłości trenowałem piłkę nożną oraz narciarstwo alpejskie. W tej ostatniej dyscyplinie reprezentowałem AWF Warszawa na Akademickich Mistrzostwach Polski.

</div

W pracy trenera kładę nacisk na harmonijny rozwój sprawności zarówno zawodników, jak i amatorów. Prowadzę treningi ukierunkowane na poprawę siły, wydolności, gibkości oraz treningi motoryczne pod kątem dyscyplin takich jak: narciarstwo, snowboard, piłka nożna, sporty wodne i inne. Swój wolny czas dzielę między szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, treningi crossfit, dzięki którym realizuję się sportowo oraz zabawy z synkiem.

Jeśli chcesz zadbać o siebie, swoją sprawność i sylwetkę, ale przede wszystkich o zdrowie i lepsze samopoczucie, to zapraszam do współpracy.

 

Galeria

Certyfikaty

Rekomendacje

Agnieszka

Trenuję z Bartkiem już od kilku lat. Na początku było to dla mnie ogromne wyzwanie, ale Bartek mnie motywował i mobilizował do działania. Teraz trening i aktywność fizyczna to moja codzienność i okazuje się, że zawsze mam na to czas, nawet przy wielu innych obowiązkach. Uwielbiam Bartka profesjonalizm i wiedzę, zawsze planuje nasze treningi tak, żeby były wymagające, ale zgodne z moimi możliwościami Bartek pomógł mi wyeliminować bóle kręgosłupa, wzmocnić plecy, a dodatkowo efekty treningów są widoczne w moich wynikach badań oraz w zmianie wyglądu. Teraz z Bartkiem trenuje cała moja rodzina.

Karolina

Bartek jest wymagającym, bardzo profesjonalnym i skutecznym trenerem. Dba o to aby każdy trening był bezpieczny, co akurat dla mnie jest bardzo kluczowe. Dba również o to żeby ćwiczenia były dostosowane do mojego ciała, moich kontuzji i moich potrzeb. Treningi są urozmaicane i nie można się nudzić. Bartek jest również miły i sympatyczny, co powoduje że w trakcie treningu atmosfera jest fajna i nie ma niepotrzebnej krępacji. Co nie znaczy, że nie jest wymagający, wręcz przeciwnie. Dzięki treningom z Bartkiem i jego wiedzy oraz mojej determinacji i zaangażowaniu, udaje nam się z sukcesem osiągać postawione wspólnie cele. Trenując z Bartkiem jesteś w dobrych rękach. Polecam bez zawahania.”