mgr Bartosz Woronowicz

Galeria

mgr Bartosz Woronowicz

Cześć, mam na imię Bartek. Jestem trenerem personalnym w TI Health Club. Swoją wiedzę zdobywałem na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, studiując na kierunku Wychowanie Fizyczne. Ukończyłem tam specjalizacje z piłki nożnej, narciarstwa alpejskiego i pływania. W przeszłości trenowałem piłkę nożną oraz narciarstwo alpejskie. W tej ostatniej dyscyplinie reprezentowałem AWF Warszawa na Akademickich Mistrzostwach Polski.

</div

W pracy trenera kładę nacisk na harmonijny rozwój sprawności zarówno zawodników, jak i amatorów. Prowadzę treningi ukierunkowane na poprawę siły, wydolności, gibkości oraz treningi motoryczne pod kątem dyscyplin takich jak: narciarstwo, snowboard, piłka nożna, sporty wodne i inne. Swój wolny czas dzielę między szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, treningi crossfit, dzięki którym realizuję się sportowo oraz zabawy z synkiem.

Jeśli chcesz zadbać o siebie, swoją sprawność i sylwetkę, ale przede wszystkich o zdrowie i lepsze samopoczucie, to zapraszam do współpracy.

 

Certyfikaty