logo

Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

mgr Bartosz Woronowicz – specjalista treningu medycznego

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne – specjalizacje: piłka nożna, narciarstwo alpejskie, pływanie. W przeszłości trenował piłkę nożną oraz narciarstwo alpejskie. W tej ostatniej dyscyplinie reprezentował AWF Warszawa na Akademickich Mistrzostwach Polski. Łączy pracę trenera personalnego z prowadzeniem treningów piłkarskich w jednej z warszawskich akademii.

W pracy trenera kładzie nacisk na harmonijny rozwój sprawności zarówno zawodników, jak i amatorów. Prowadzi treningi ukierunkowane na poprawę siły, wydolności, gibkości oraz treningi motoryczne pod kątem dyscyplin takich jak: narciarstwo, snowboard, piłka nożna, sporty wodne i inne. Wolny czas dzieli między szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz treningi crossfit, dzięki którym realizuje się sportowo.

Certyfikaty

Rekomendacje

Karolina

Bartek jest wymagającym, bardzo profesjonalnym i skutecznym trenerem. Dba o to aby każdy trening był bezpieczny, co akurat dla mnie jest bardzo kluczowe. Dba również o to żeby ćwiczenia były dostosowane do mojego ciała, moich kontuzji i moich potrzeb. Treningi są urozmaicane i nie można się nudzić. Bartek jest również miły i sympatyczny, co powoduje że w trakcie treningu atmosfera jest fajna i nie ma niepotrzebnej krępacji. Co nie znaczy, że nie jest wymagający, wręcz przeciwnie. Dzięki treningom z Bartkiem i jego wiedzy oraz mojej determinacji i zaangażowaniu, udaje nam się z sukcesem osiągać postawione wspólnie cele. Trenując z Bartkiem jesteś w dobrych rękach. Polecam bez zawahania.”