logo

Bartosz Murzyn, trener personalny
Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

mgr Bartosz Murzyn

Absolwent studiów magisterskich warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego kierunku Wychowanie Fizyczne. Z czasu spędzonego na uczelni wyniósł fundamentalną wiedzę z zakresu fizjologii, anatomii i biomechaniki człowieka. Instruktor kulturystyki oraz pływania. Specjalizuje się w treningu siłowym. Uczestnik prestiżowych szkoleń takich jak Elite Performance Institute oraz Sport Strength Coach w International Strength & Conditioning Institute. W dalszym ciągu pogłębia wiedzę poza szkoleniami czytając książki i artykuły naukowe związane z fizjologią człowieka, biomechaniką oraz metodologią treningu sportowego. 

Czerpie przyjemność z pracy ze sportowcami ze wszystkich dyscyplin sportu, ale również z osobami początkującymi.
Praca z ludźmi jest jego pasją, widoczny progres motywuje do pracy nie tylko klientów ale także jego. Poza budową sylwetki, sport postrzega jako nieodzowny element poprawy jakości życia codziennego. W swoim treningu stawia przede wszystkim na główne wzorce ruchowe oraz technikę. Wiedzę potrafi wykorzystać w ułożeniu indywidualnego planu treningowego, dopasowanego do możliwości klienta. Jego pasją jest szeroko pojęty sport.

Galeria

Rekomendacje

Ewa

Trenuję z Bartkiem już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona! Zawsze punktualny, uśmiechnięty i z gotowym planem treningowym. Poświęca uwagę i czas. Koryguje, gdy robisz coś źle, a przy gorszym dniu trening można zmodyfikować i dopasować. Motywuje, zachęca, pełen rofesjonalizm! Jeśli szukasz dobrego trenera to właśnie on.

Gabriela

Współpraca z Bartkiem to czysta przyjemność. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dostosowanie planu do indywidualnych potrzeb, super motywacja, zawsze na czas. Dzięki treningom z Bartkiem poprawiłam swoje samopoczucie i wygląd o 100%. Zawsze motywuje na porannych treningach, zmienia ćwiczenia według możliwości i upodobań klienta. Swietnie potrafi rozpoznać limity! Bartek posiada ogromną wiedzę, którą zawsze chętnie się dzieli!

Patryk

Treningi z Bartkiem uświadomiły mnie jak ważna jest praca z trenerem aby nie zrobić sobie krzywdy. Dbanie o technikę i poprawność wykonywania wszelkich ćwiczeń to to na czym najbadziej się skupia. Jego ogromna wiedza, którą cały czas poszerza, uczęszczając na dodatkowe kursy, sprawia że ufam mu bezgranicznie jeśli chodzi o prace nad wyglądem sylwetki oraz o poprawianie indywidualnych osiągów sportowych. Zawsze przygotowany, uśmiechnięty i gotowy do działania. Polecam tego Pana

Kamila

Bardzo polecam treningi z Bartkiem. Dzięki niemu dowiedziałam się, że moje możliwości są dużo większe niż myślałam, a trening z wolnymi ciężarami jest mega satysfakcjonującym wysiłkiem. Obserwowanie progresu to super sprawa. Słowa trenera, który motywuje Cię i pomaga technicznie dobrze wykonywać ćwiczenia żeby się nie przeciążyć to coś czego od dawna potrzebowałam. Profesjonalne podejście, skuteczna motywacja i sympatyczna atmosfera.