logo

Studentka fizjoterapii Trener Personalny

Martyna Kochanowicz

Cześć, jestem Martyna – Studentka Fizjoterapii, Trener Personalny i Medyczny, Dietetyk i Instruktor Zajęć Grupowych. Prowadzę zarówno treningi indywidualne, jak i zajęcia fitness, wzmacniające, modelujące sylwetkę oraz ogólnorozwojowe zajęcia typu Zdrowy Kręgosłup, Pilates i Rozciąganie.

Pragnę, aby moje zamiłowanie do sportu i przyjemność jaką czerpie z kontaktu z ludźmi miała zastosowanie w wykonywanej przeze mnie pracy. Pomogę Ci poprawić ogólną kondycję, gibkość, zwiększyć zakresy ruchu, zbudować od podstaw zdrowe, silne, sprawne ciało. Podczas treningu zredukujesz nadmierne napięcie zarówno fizyczne (mięśniowe), jak i to psychiczne. Doradzę Ci jak zredukować/zbudować masę ciała, zdrowiej się odżywiać, poskromić głód fizyczny i emocjonalny. Do tego możesz liczyć na moje wsparcie na każdym spotkaniu!

Chętnie podejmuje współpracę zarówno z dorosłymi, dziećmi, młodzieżą, jak i osobami starszymi. Obecnie jako studentka fizjoterapii na AWF regularnie pogłębiam wiedzę odnośnie pracy z osobami wymagającymi treningu medycznego, bądź rehabilitacji.
Podczas zajęć staram się nie tylko realizować plan treningowy, ale dodatkowo stale motywować do regularnej aktywności swoich podopiecznych. Pragnę, aby osoby uczęszczające do mnie na zajęcia zawsze wychodziły z siłowni z satysfakcją i przepełnione pozytywną energią 🙂

Galeria

Certyfikaty

Rekomendacje

Ania

Na początku bałam się, że jak zacznę pracę z trenerem to nie dam rady i od razu się poddam, jednak Martyna szybko rozwiała moje wątpliwości! Oceniła trafnie moje możliwości i zaczęłyśmy od dosyć prostych i przyjemnych, jednak stanowiących wyzwanie ćwiczeń. Trenerka dba nie tylko o to, abym osiągnęła cel sylwetkowy, ale także troszczy się o moje samopoczucie i ogólną kondycję ciała oraz wnosi w moje życie bardzo dużo pozytywnej energii, dzięki czemu z chęcią idę na każdy trening. Obecnie czuję się sprawniejsza i silniejsza od mojej 19-letniej córki!