logo

Michał Gregorczuk, trener personalny
Trener Personalny

Michał Gregorczuk

Mam na imię Michał. Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, trenerem personalnym i pasjonatem zdrowego stylu życia.

</div

Ze sportem związany jestem od zawsze, w szkole podstawowej jeździłem na zawody z unihokeja, następnie trenowałem boks, crossfit, karate, kalistenikę czyli trening z masą własnego ciała oraz trening siłowy z ciężarami. Moją specjalizacją w treningu jest trening funkcjonalny, który usprawnia do wykonywania czynności dnia codziennego jak i różnych aktywności ruchowych. Pomaga on stać się zdrowszym, sprawniejszym i silniejszym, a także osiągnąć dobrze wyglądającą sylwetkę. Studia ugruntowały moją wiedzę merytoryczną o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu, a liczne szkolenia treningowe dały mi wiedzę praktyczną bym mógł dostosować trening do celu i możliwości pacjenta. Pracuję w klubie także jako dietetyk medyczny, zapraszam na konsultacje.

Galeria

Rekomendacje

Robert K

Trening z Michałem zacząłem by odzyskać sylwetkę, postawę i witalność traconą na długich godzinach pracy biurowej. Michał jako trener „czuje” klienta i umiejętnie dostosowuje trening do indywidualnych potrzeb i preferencji – osiągamy rezultaty i to bardzo motywuje do dalszej pracy. Skupia się na kliencie, bardzo dba o bezpieczeństwo i poprawność ćwiczeń. Dysponuje do tego dużą wiedzą z zakresu żywienia i zdrowia jako takiego i chętnie dzieli się tą wiedzą w przystępny sposób. A do tego wszystkiego jest inteligentnym (i cierpliwym!) partnerem do rozmowy, co czyni doświadczenie dodatkowo relaksującym.

Bartek B

Po paru miesiącach treningów z Michałem, jestem pewien że zapisanie się na zajęcia było dobrą decyzją. W stosunkowo krótkim czasie nauczyłem się podciągać, zwiększyłem swoją siłę i najważniejsze – poprawiło mi się codzienne samopoczucie. Szczerze polecam!

Agnieszka B

Razem z moim narzeczonym, trenujemy z Michałem już kilka miesięcy. Treningi, które miały być sposobem na wspólne spędzenie czasu w inny sposób niż kanapa i Netflix, stały się dla nas częścią naszego codziennego życia. Dobre samopoczucie, motywacja, zmiany w ciele i jego mobilności to tylko jedne z wielu zmian, które zauważamy u siebie po tym stosunkowo krótkim czasie. Michał motywuje, zachęca, pomaga przełamywać własne lęki i słabości. Dopasowuje ćwiczenia bezpośrednio do każdego z nas i co ważne, potrafi poświęcić każdemu z nas uwagę podczas wspólnego treningu. Michał chętnie dzieli się z nami ogromną wiedzą oraz wskazówkami z zakresu sportu oraz dietetyki.

Grzegorz

Dzięki Michałowi przekonałem się, że trening siłowy może być urozmaicony i bezpieczny. W szczególności polecam trening w parach i gwarantuję, że Michał ułoży program treningowy dopasowany jednocześnie dla nastolatka jak i ojca w „sile wieku”.