TI Franczyza

TI Health Club, wcześniej TI Fitness to ponad 10 lat tradycji, nieustannego, dynamicznego rozwoju oraz szukania swojego, unikalnego miejsca na naszym bardzo trudnym rynku fitness. W tym czasie osiągnęliśmy niewątpliwy sukces (organizacyjny, wizerunkowy i oczywiście finansowy) stając się liderem i benchmarkiem w dziedzinie sprzedaży i obsługi Treningów Personalnych oraz tworzenia dla tej usługi optymalnych warunków do stałego wzrostu na terenie klubu fitness.

Na obecny etapie jesteśmy już gotowi podzielić się naszymi rozwiązaniami i wypracowanymi procedurami z zainteresowanymi partnerami, którzy chcieliby wdrożyć w swoich obiektach model Health Clubu oraz rozwinąć dodatkową, dużą gałąź przychodów jaką niewątpliwie może być sprzedaż Treningów Personalnych.

Franczyza Fitness Club

Wychodząc naprzeciw potencjalnym Partnerom w biznesie oferujemy rozwiązanie, które wykracza daleko poza standardy układu franczyzy. Nasi Partnerzy są dla nas bardzo ważni. Liczymy się z ich spostrzeżeniami i doświadczeniami, o czym najlepiej świadczy fakt, iż pozostawiamy w ofercie Franczyza Fitness Club TI przestrzeń do swobodnego podejmowania szeregu działań związanych z rozwojem oraz modernizacją Twojego klubu. Jednocześnie, w każdej chwili, kiedy tego potrzebujesz służymy radą i pomocą, dostarczając Ci gotowe rozwiązania, które pomogły nam odnieść sukces.

Ofertę kierujemy do inwestorów i zarządów prowadzących swoje kluby od pewnego już czasu jak i do tych, którzy dopiero planują rozpoczęcie działalności i szukają optymalnego modelu działania.

Franczyza Fitness – Kompleksowe i Fragmentaryczne Rozwiązania

Nasze rozwiązania jesteśmy w stanie implementować w całości jak i w pewnym wybranym fragmencie. To daje Tobie i Twoim pracownikom bardzo dużą swobodę działania oraz możliwość stopniowego wdrażania konkretnych aspektów oferowanego modelu biznesowego. W ostatnim czasie bardzo intensywnie działamy również w przestrzeni zdrowia. Rehabilitacja i fizjoterapia to jedne z naszych specjalności. W tym zakresie również możemy zaoferować wsparci i sprawdzony know-how, dzięki któremu będziesz mógł rozszerzyć ofertę swojego Klubu Fitness i wykorzystać możliwości oferowane przez jego przestrzeń i wyposażenie do absolutnego maksimum.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc pod maila: treningi@trenerindywidualny.pl

Galeria