logo

Bień, trener personalny
Trener Personalny Trener zajęć grupowych

Piotr Bień

Jestem trenerem personalnym, instruktorem siłowni i zajęć grupowych. Aby lepiej rozumieć anatomię ruchu oraz móc skutecznie wspierać i pomagać moim podopiecznym, posiadam kursy masażu I, II i III stopnia. Studia podyplomowe na kierunku Trener Personalny w Wyższej Szkole Rehabilitacji ukończyłem z bardzo dobrymi wynikami. Obecnie kontynuuję naukę na kierunku technik masażysta.


Stawiam na świadomy i funkcjonalny ruch oraz osiąganie postawionych przez Klienta celów. Dużą część moich podopiecznych stanowią dzieci i młodzież. Pracujemy pod kątem ogólnorozwojowym, ale również korekcyjnym. Staram się, aby moje zajęcia były ciekawe i różnorodne, a podopieczni traktowali treningi jako przyjemność, a nie obowiązek. Niezależnie od wieku, płci czy poziomu wytrenowania zapraszam Cię na trening! Będzie efektywnie i z dużą dawką dobrej energii 🙂

Galeria

Rekomendacje

Bartosz

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że Piotr Bień jest świetnym fachowcem, który dzięki optymalnym i różnorodnym planom treningowym motywuje swoich podopiecznych do pracy nad swoim ciałem. Treningi są urozmaicone oraz świetnie sprofilowane. To, co do niedawna wydawało mi się niemożliwe do zrobienia – teraz wydaje się banalnie proste. Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się trafić pod skrzydła Piotra i z czystym sumieniem mogę polecić treningi każdemu!

Magdalena Konarzewska

Dzień dobry,

Pan Piotr Bień prowadzi zajęcia z moim 11 letnim synem Błażejem od lutego bieżącego roku. Po każdym treningu widzę tzw. „pozytywne zmęczenie” u syna, a z jego relacji wynika, że pan Piotr ma świetny kontakt z Błażejem, dobiera ćwiczenia indywidualnie do możliwości dziecka , stopniowo zwiększając ich trudność. Ćwiczenia są różnorodne – ciekawe, syn opowiada o nich z zaangażowaniem. Z mojej perspektywy jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia celu.

Pozdrawiam, Magdalena Konarzewska (mama Błażeja)