logo

Tomasz Stefaniak, trener personalny
Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

Tomasz Stefaniak

Trener personalny, trener przygotowania motorycznego, instruktor pływania, szkoleniowiec Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu, nauczyciel wychowania fizycznego. Dzięki swojemu doświadczeniu współpracuje z osobami dorosłymi, dziećmi oraz młodzieżą. Potrafi przeprowadzić treningi dostosowane do wieku i potrzeb różnych osób. Wyznaje zasadę świadomego treningu i wierzy w moc edukacji.


Klient mając wiedzę może lepiej zaangażować się w cały proces zmiany, ponieważ treningi i właściwe odżywianie stają się częścią ich życia, w której jako trener jest obecny i zawsze pomocny. Specjalizuje się w treningach wspomagających różne dyscypliny sportowe takie jak bieganie, pływanie, kolarstwo MTB oraz gry zespołowe. Tomek jest osobą otwartą, kontaktową, sumienną i zorganizowaną. Stale uczestniczy w różnych szkoleniach, aby poszerzać wiedzę. Nie boi się wyzwań i chętnie angażuje się w nowe projekty.

Galeria

Rekomendacje

Magda

Absolutny profesjonalizm i anielska cierpliwość – tak najlepiej można opisać Tomasza. Mamy za sobą ponad dwa lata owocnej współpracy z efektami, które przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania. Jest to trener, który słucha potrzeb podopiecznego i dopasuje optymalny trening. Więc jeśli uważasz, że czegoś nie zrobisz lub nie potrafisz, to Tomasz udowodni Ci, że jesteś w błędzie i będzie miał rację!

Joanna

Zajęcia z Tomkiem to świetnie spędzony czas. Bardzo uważnie obserwuje, daje jasne wskazówki i doskonale wie kiedy pochwalić, kiedy odpuścić. I potrafi znaleźć sedno sportowych niepowodzeń. W moim przypadku to było zdanie – uwierz w siebie – potrafisz:).

Witold

Świetny! Mega trener! Polecam Tomka jako osobistego trenera! Ćwiczę już ponad 2 lata pod jego opieką i nadzorem. Posiada moim zdaniem wszystkie niezbędne kompetencje i umiejętności w tej roli. Z jednej strony wiedzę merytoryczną, a z drugiej praktyczną. Dostosowuje odpowiednio zakres wykonywanych treningów do możliwości psychofizycznych ucznia. Jest to niezmiernie ważne, gdyż wykonując niewłaściwe lub niewłaściwie ćwiczenia można nabawić się kontuzji. Ogromnymi atutami Tomka jest również otwartość, komunikatywność, kontakt z ćwiczącym i skuteczne motywowanie do wyciśnięcia z siebie wszystkiego podczas ćwiczeń, co przynosi efekty 🙂

Magda

Absolutny profesjonalizm i anielska cierpliwość tak najlepiej można opisać Tomasza. Mamy za sobą ponad dwa lata bardzo owocnej współpracy z efektami, które przekroczyły moje najśmielsze oczekiwana.
Jest to trener, który wysłucha potrzeb podopiecznego i dopasuje optymalny trening. Więc jeśli uważasz, że czegoś nie zrobisz czy nie potrafisz to Tomasz udowodni Ci, że jesteś w błędzie i UWAGA – BĘDZIE MIAŁ RACJĘ 🙂