logo

Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

Łukasz Pisarzewski

Trener personalny z międzynarodowym certyfikatem REPs.


Specjalizuje się w redukcji tkanki tłuszczowej i kształtowaniu sylwetki. Ukończył wiele szkoleń i warsztatów z zakresu modelowania sylwetki, dietetyki, treningu mięśni core i weightlifting. Wykorzystuje elementy functional bodbuilding, powerbuilding i Cross-u. Prowadzi treningi indywidualne i grupowe TI-Performance.

Galeria

Certyfikaty

Rekomendacje

Paweł

Treningi z Łukaszem są bardzo urozmaicone, wymagające, pełne energii, jak również uśmiechu, ale co najważniejsze dające porządnie w „kość”. Łukasz jest wspaniałym specjalistą, każdy plan działania dostosowuje indywidualnie. Łukasz jest osobą z pasją do tego co robi, jest bardzo wyrozumiały oraz wymagający, co przekłada się na progres prowadzonych przez niego treningów. Jeśli szukasz profesjonalnego trenera z pasją oraz chcesz dodatkowo zarazić się determinacją i zaangażowaniem do treningów, to z całego serca polecam Łukasza!

J. Kościelnik

Z Łukaszem zaczęłam współpracować, w momencie kiedy postanowiłam poprawić wygląd swojej sylwetki oraz zrzucić kilka kilogramów, które pozostały po urodzeniu drugoego dziecka. Po trzech miesiącach treningu z Łukaszem szczerze i z czystym sumieniem mogę polecić go jako trenera personalnego. To co jest dla mnie najbardziej istotne to indywidualne podejście oraz dostosowanie treningu do moich potrzeb i możliwości. Treningi z Łukaszem są intensywne i wymagające, ale również dają mnóstwo satysfakcji i motywacji do dalszej walki, sprawiają że chce się jeszcze lepiej i więcej ? Godzina mija jak 5 minut i po każdym z nich niecierpliwie czekam na kolejny. Ponadto Łukasz jest przemiłym i cierpliwym człowiekiem, dzięki czemu każdy trening przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Dzięki niemu zaczęłam regularnie ćwiczyć kilka razy w tygodniu i prowadzę zdrowy tryb życia, bez diety i wyrzeczeń. W krótkim czasie osiągnęłam założony na początku cel, efekty są fantastyczne i już w tym momencie jestem pewna, że chce dalej ćwiczyć pod jego opieką. Polecam!!!