logo

Magda Praga, trener perosnalny
Fizjoterapeuta Trener Personalny

Magda Praga-Tomżyńska

Studiowała Fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W ciągu ostatnich 5 lat zdobyła praktykę oraz doświadczenie w pracy z pacjentami z różnymi schorzeniami oraz wadami postawy. Posiada doświadczenie w pracy ze sportowcami. Sport od dziecka był jej nieodłącznym elementem życia.

Sama zdobywała doświadczenie jako sportowiec będąc przez 7 lat zawodniczką klubu siatkarskiego w Częstochowie oraz reprezentantką wojewódzkiej kadry Śląska kadetek. Obecnie trenerka personalna specjalizująca się w treningu siłowym i funkcjonalnym.
Zwolenniczka zdrowego żywienia wpływającego na dobre samopoczucie i zdrowy wygląd. Przeciwniczka restrykcyjnych reżimów dietetycznych. Prywatnie regularnie trenuje w siłowni, uwielbia pływać, czytać książki prozdrowotne jak i literaturę fantasy oraz te o tematyce górskiej, ponieważ uwielbia wolny czas spędzać na górskich szlakach podczas trekkingu. Pozytywna, otwarta na nowe wyzwania.

Galeria

Certyfikaty

Rekomendacje

Kamil

Z czystym sumieniem mogę polecieć treningi z Magdą! Trenerka przykłada ogromną uwagę do tego, by ćwiczenia były wykonywane w sposób właściwy oraz były dostosowane do osiągnięcia wcześniej wyznaczonego celu. Oprócz tego motywuje, co przekłada się na lepsze wykonanie treningów. Magda przede wszystkim dba o dobre przygotowanie do ćwiczeń, jak również o regeneracje po wysiłku. Udziela też wielu rad w kwestii odżywiania, co bardzo pomaga przy naszej współpracy.

Kamil Krasuski

Z czystym sumieniem mogę polecić treningi z Magdą Pragą- Tomzynską. Trenerka przykłada ogromną uwagę do tego, by ćwiczenia były wykonane w sposób właściwy i aby zostały dostosowane do osiągnięcia wcześniej wyznaczonego celu. Oprócz tego motywuje co przekłada się na lepsze wykonanie treningów. Magda przede wszystkim dba o odpowiednie przygotowanie do ćwiczeń jak również o regenerację po wysiłku. Udziela też wielu przydatnych rad w kwestii odżywiania co bardzo pomaga przy naszej współpracy.

Halszka K.

Ćwiczę z Magdą już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Jest kompetentną trenerką, z którą aż chce się męczyć 😉 Zawsze stara się indywidualnie dostosować intensywność treningu do umiejętności i dyspozycji w danym dniu. Do tego jest bardzo sympatyczna i stwarza świetną atmosferę podczas zajęć. Polecam!

Magda K

Polecam treningi z Panią Magda Praga, do których podchodzi profesjonalnie, indywidualnie dobierając różnorakie zestawy ćwiczeń, dzięki temu nie są one monotonne i czas treningu mija szybko i bardzo milo. Pani Magda sama pokazuje dokładnie jak każde ćwiczenie ma zostać wykonane, nadzoruje każdy mój ruch, co sprawia, ze ćwiczenia wykonuje poprawnie, skutecznie i bez obciążeń ciała, mogących mi zaszkodzić. Trening z Panią Magdą to dla mnie jedna z najlepiej spędzonych godzin w tygodniu; zawsze wracam z niego usatysfakcjonowana i chociaż zmęczona, to z uśmiechem.

Marcin G.

Pragnę zarekomendować Panią Magdalenę Praga-Tomżyńską jako cenioną specjalistkę w zakresie treningu personalnego siłowego i funkcjonalnego. Trenuję pod kierunkiem Pani Magdaleny od lutego 2019 r. do chwili obecnej. Dzięki starannie dobranym przez Panią Magdalenę ćwiczeniom zrzuciłem w ciągu 5 miesięcy około 30 kilogramów, moja sylwetka zmieniła się w sposób spektakularny, zniknął tłuszcz, pojawiły się mięśnie, znacząco poprawiła się moja postawa i ustały bóle kręgosłupa. Pełen profesjonalizm Pani Magdaleny, zdolności do motywowania klienta, otwartość i życzliwość w bezpośrednim kontakcie sprawiają, że mogę polecić Ją jako trenera personalnego.