logo

trener personalny, Bartłomiej Majczak
Trener Personalny

Bartłomiej Majczak – specjalista treningu medycznego

Trener Personalny Polskiej Akademi Kultury i Sportu w Gdańsku. Brałem udział wielu szkolenia o różnej tematyce m.in. trening funkcjonalny, przygotowanie motoryczne EPI Level 1 i 2, dietetyki, trójboju siłowego. Współpracuję z ludźmi w różnym przedziale wiekowym począwszy od młodzieży kończąc na osobach starszych.

W pracy z podopiecznym przede wszystkim stawiam na poprawę stanu zdrowia, zwiększenie zakresów ruchomości,naukę podstawowych wzorców ruchowych i wzmocnienie całego ciała. Twierdzę, że na ciężary trzeba zasłużyć. W swoim treningu stawiam na różnorodność stąd w moim treningu można znaleźć różne elementy m.in. trójbój siłowy, kalistenika, dwubój olimpijski,gimnastyka, trening kondycyjny. Staram się być otwarty na nowe metody i sposoby trenowania. Wolnej chwili jeżdżę autostopem po świecie jak dotychczas udało mi się zwiedzić 15 krajów ale jeszcze wiele przede mną.

Certyfikaty

Rekomendacje

Iwona Ślepowrońska

Jeśli chcesz sprobowac ale typowy obraz trenera  siłowni Cię zniechęca, szukasz czegoś ponad standard i zależy Ci na jakości to Bartek jest odpowiednim adresem. Bez lansu za to profesjonalnie, wprowadzi Cię w świat ćwiczen siłowych. Pokaże Ci jak wiele możesz osiągnąc i że ograniczenia siedzż tylko w twojej glowie. Wymagający ale w pozytywnym znaczeniu i w sposób budujący poczucie Twojej wartości, czyli taki, jaki powinien być idealny trener.