logo

trener personalny
Trener Personalny

Bartłomiej Majczak

Cześć, mam na imię Bartek. Jestem trenerem od 6 lat. Zajmuję się treningiem funkcjonalnym, prozdrowotnym i sywletkowym. Ukończyłem szkolenia z treningu motorycznego Elite Performance Institute Level 1 i 2, a także kurs trenera personalnego PAKiS. Według mnie sport to droga do poprawy zdrowia, sprawności i samopoczucia.


W treningu lubię wykorzystywać elementy pracy z kettlebellem, animal flow, kalisteniki. W wolnym czasie jeżdżę autostopem, a także trenuje parkour. Prowadzę zajęcia w języku polskim i angielskim.

Galeria

Certyfikaty

Rekomendacje

Sylwia

Z Bartkiem trenuję już prawie 2 lata, dziś kontynuuję wspólną pracę nad sobą i widzę świetne efekty! Nie chodzi mi tylko, że wiem jak zbudować mięśnie, ale nauczyłam się zdrowo odżywiać. Wiem już co zjeść, żeby osiągać założone efekty, a to wszystko dzięki ogromnej wiedzy Bartka! Kontakt z moim trenerem jest bardzo dobry, na bieżąco można o wszystko zapytać i zawsze uzyska się profesjonalną odpowiedź. Bartek mimo swojego młodego wieku ma ogromna wiedzę na temat treningów, a każda minuta spędzona na zajęciach jest w 100 % wykorzystana dla ciała i umysłu.

Iwona Ślepowrońska

Jeśli chcesz sprobowac ale typowy obraz trenera  siłowni Cię zniechęca, szukasz czegoś ponad standard i zależy Ci na jakości to Bartek jest odpowiednim adresem. Bez lansu za to profesjonalnie, wprowadzi Cię w świat ćwiczen siłowych. Pokaże Ci jak wiele możesz osiągnąc i że ograniczenia siedzż tylko w twojej glowie. Wymagający ale w pozytywnym znaczeniu i w sposób budujący poczucie Twojej wartości, czyli taki, jaki powinien być idealny trener.