TI FIT Poniedziałek
08:30 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Marta Czarnowska
09:30 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Marta Czarnowska
10:30 | 50min.

Joga dla kręgosłupa

Trener: ZASTĘPSTWO – MONIKA MICHALIK
17:30 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Sylwia Rusak
18:30 | 50min.

Stretching

Trener: Sylwia Rusak
19:30 | 50min.

Zumba

Trener: Oktawian Zagórski
20:30 | 90min.

Joga

Trener: Ewelina Godlewska
TI FIT Wtorek
08:30 | 50min.

ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs – brzuch, pośladki, uda)

Trener: Marta Czarnowska
09:30 | 50min.

Body shape

Trener: Marta Czarnowska
10:30 | 50min.

Pilates

Trener: ZASTĘPSTWO – MONIKA MICHALIK
18:00 | 50min.

Power Pump

Trener: Marta Czarnowska
19:00 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Marta Czarnowska
20:00 | 50min.

Stretching

Trener: Marta Czarnowska
21:00 | 90min.

Zumba

Trener: Oktawian Zagórski
TI FIT Środa
08:30 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Mateusz Hajda
09:30 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: ZASTĘPSTWO – MONIKA MICHALIK
17:00 | 50min.

Pilates

Trener: ZASTĘPSTWO- AGNIESZKA KOZUBOWSKA
18:00 | 50min.

ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs – brzuch, pośladki, uda)

Trener: Marta Czarnowska
19:00 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Marta Czarnowska
20:00 | 90min.

Joga

Trener: Ewelina Godlewska
TI FIT Czwartek
08:30 | 50min.

Body shape

Trener: Marta Czarnowska
09:30 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Marta Czarnowska
17:30 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Paulina Krzak
18:30 | 50min.

Power Pump

Trener: Paulina Krzak
19:30 | 50min.

Sexi pupa

Trener: Paulina Krzak
20:30 | 90min.

Joga

Trener: Ewelina Godlewska
TI FIT Piątek
09:00 | 50min.

Pilates

Trener: ZASTĘPSTWO – MONIKA MICHALIK
10:00 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: ZASTĘPSTWO – MONIKA MICHALIK
17:00 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Agnes
18:00 | 50min.

Tabata & Brzuch

Trener: Agnes
19:00 | 90min.

Joga

Trener: Anna Szymborska
TI FIT Sobota
08:20 | 50min.

Kickboxing

Trener: Piotr Wasilewski
09:45 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Emilia Dunajska
10:45 | 50min.

Step

Trener: Emilia Dunajska
11:45 | 50min.

Power Pump

Trener: Emilia Dunajska
12:45 | 50min.

Stretching

Trener: Emilia Dunajska
17:00 | 50min.

Zumba

Trener: Oktawian Zagórski
18:00 | 50min.

Zumba

Trener: Oktawian Zagórski
TI FIT Niedziela
09:30 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Sylwia Rusak
10:30 | 50 min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Sylwia Rusak
11:30 | 50min.

Body shape

Trener: Weronika Kuryłowicz
12:30 | 50min.

Pilates & Stretch

Trener: Weronika Kuryłowicz
17:00 | 50min.

Power Pump

Trener: Emilia Dunajska
18:00 | 50min.

Stretching

Trener: Emilia Dunajska