TI FIT Poniedziałek
08:30 | 50 min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Marta Czarnowska
09:30 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Marta Czarnowska
10:30 | 50min.

Joga dla kręgosłupa

Trener: Magdalena Szast
17:30 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Sylwia Rusak
18:30 | 50min.

Stretching

Trener: Sylwia Rusak
19:30 | 50min.

Zumba

Trener: Sylwia Rusak
TI FIT Wtorek
08:30 | 50min.

ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs – brzuch, pośladki, uda)

Trener: Marta Czarnowska
09:30 | 50min.

Body shape

Trener: Marta Czarnowska
10:30 | 50min.

Pilates

Trener: Magdalena Szast
18:00 | 50min.

Power Pump

Trener: Marta Czarnowska
19:00 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Marta Czarnowska
20:00 | 50min.

Stretching

Trener: Marta Czarnowska
TI FIT Środa
08:30 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Mateusz Hajda
09:30 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Magdalena Szast
18:00 | 50min.

ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs – brzuch, pośladki, uda)

Trener: Marta Czarnowska
19:00 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Marta Czarnowska
20:00 | 90min.

Joga

Trener: Anna Szymborska
TI FIT Czwartek
08:30 | 50min.

Body shape

Trener: Marta Czarnowska
09:30 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Marta Czarnowska
17:30 | 50 min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Paulina Krzak
18:30 | 50min.

Power Pump

Trener: Paulina Krzak
19:30 | 50min.

Sexi pupa

Trener: Emilia Dunajska
TI FIT Piątek
09:00 | 50min.

Pilates

Trener: Magdalena Szast
10:00 | 50min.

Zdrowy kręgosłup

Trener: Magdalena Szast
17:00 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Agnes
18:00 | 50min.

Tabata & Brzuch

Trener: Agnes
19:00 | 90min.

Joga

Trener: Agata Motyka
TI FIT Sobota
08:40 | 75min.

Joga

Trener: Małgorzata Chrzanowska
10:05 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Emilia Dunajska
11:05 | 50min.

Step

Trener: Emilia Dunajska
12:05 | 50min.

Power Pump

Trener: Emilia Dunajska
17:00 | 50.

FBW (full body workout).

Trener: Nina Kiryłowicz
18:00 | 15.

Interwał

Trener: Nina Kiryłowicz
TI FIT Niedziela
09:30 | 50min.

TBC (Total Body Conditioning)

Trener: Sylwia Rusak
10:30 | 50min.

Body shape

Trener: Weronika Kuryłowicz
11:30 | 50min.

Pilates & Stretch

Trener: Weronika Kuryłowicz
17:00 | 50min.

Power Pump

Trener: Emilia Dunajska
18:00 | 50min.

Stretching

Trener: Emilia Dunajska