Treningi personalne dla dzieci i młodzieży.

Zapisz się na pierwszy trening personalny

Treningi personalne dla dzieci i młodzieży.

Jestem trenerem, który regularnie pracuje z młodymi osobami. To duże wyzwanie, wymaga bowiem uważności, odpowiedniego podejścia, ale jednocześnie to coś, co przynosi mi niesamowitą satysfakcję. Dbam aby moje zajęcia dla dzieci i młodzieży były ciekawe, różnorodne, żeby młodzi ludzie chętnie przychodzili na kolejne treningi, z przyjemnością uczyli się nowych rzeczy i zachęcali do ćwiczeń swoich rówieśników.

Bardzo ważne jest, by ćwiczenia korekcyjne (np. wady postawy, płaskostopie) zacząć jak najwcześniej, wtedy przynoszą pożądane efekty. A że siedzący tryb życia sprzyja pojawieniu się wielu problemów – działajmy prewencyjnie!

Bez wątpienia pandemia przyczyniła się do tego, że wielu z nas bardzo dużo czasu spędza w domu, przed telewizorem czy komputerem. Spadek poziomu aktywności fizycznej u osób dorosłych, ale też młodzieży i dzieci jest wyraźnie widoczny. To bardzo niepokojące zjawisko, które wpływa negatywnie na nasze zdrowie, w tym także kondycję psychiczną. Dlatego chcemy zwrócić szczególną uwagę na ten problem i zachęcić Państwa do zadbania o siebie, a także o swoje dzieci.

Aktywność fizyczna to rozmaite zajęcia ruchowe, dzięki którym wzmacniamy mięśnie, spalamy niepotrzebne kalorie, ale także znacząco podnosimy odporność naszego organizmu. Ćwiczenia są absolutnie niezbędne do optymalnego rozwoju (fizycznego, motorycznego, psychicznego, poznawczego i społecznego) każdego dziecka. Warto zadbać o to, by stały się one dobrym nawykiem, który przy okazji urozmaica codzienność.

Zapraszamy do wspólnej pracy. Zachęcamy do kontaktu i wizyty w TI Health Club.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, jesteśmy do dyspozycji, chętnie odpowiemy na każde z nich.

Trener Personalny

mgr Piotr Bień