logo

Trener zajęć grupowych

Mateusz Hajda

Student wychowania fizycznego, od najmłodszych lat związany ze sportem. Pasjonat fitnessu i sportu. Uwielbia kontakt z ludźmi, zaraża ich pozytywną energią. Dobra zabawa i efektywny trening, radość i satysfakcja uczestników dają mu ogromną motywację do działania. Jako instruktor zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Jest wymagający, przez co jego zajęcia są wyjątkowo efektywne i intensywne.

Rekomendacje

Agata Gortat

Profesjonalizm,energię i dużą dawkę endorfin- to wszystko funduje nam na swoich porannych zajeciach Mateusz Hajda.
Nie ma nudy – niekonwencjonalne układy choreograficzne i ciekawe zestawy ćwiczeń powodują, iż godzina mija błyskawicznie. Każdy trening jest inny, co zachęca do nieustającej pracy nad sobą i przynosi efekty w postaci większej wydolności i ogólnej sprawności. Nie bez znaczenia jest również to, że Mateusz jest zawsze bardzo cierpliwy, pomocny i uśmiechnięty, co przekłada się na świetną atmosferę panującą na zajęciach.

Ewa Sz.

Mateusz Hajda to profesjonalizm, indywidualne podejście do każdej osoby, świetna dawka dobrego humoru i porządny wycisk! To zastrzyk pozytywnej  energii i motywacji w przekraczaniu swoich granic! Zawsze mozna wiecej niż myślisz ze możesz ! Super treningi z rewelacyjnym efektem końcowym …

Ewa Brzozowska

Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat zajęć prowadzonych w Państwa Klubie przez p. Mariusza Hajdę .

Zajęcia prowadzone są  na najwyższym, profesjonalnym poziomie. To czysta przyjemność uczestniczyć w tym prawie godzinnym, intensywnym wysiłku fizycznym, w towarzystwie świetnego, zawsze uśmiechniętego, profesjonalnego  i ciepłego trenera, jakim jest Pan Mariusz. Człowiek wychodzi z zajęć „zlany” potem z ekstremalnie wysokim poziomem satysfakcji i endorfinami żywo krążącymi we krwi. A o to przecież chodzi !!! Opuszczając czasami zajęcia prowadzone przez  Pana Mariusza z przyczyn losowych, mam po prostu …wyrzuty sumienia ,że straciłam coś, co ma niewymierną wartość. Atmosfera na zajęciach jest zawsze niezwykle pozytywna , tak jak pozytywny jest sam  trener, który prowadzi te zajęcia z pasją, zaangażowaniem i uwagą. Trening z p. Mariuszem to czysta przyjemność, chociaż …nie jest łatwo 😉 Ale… patrząc na uśmiech trenera , który przy świetnie dobranej muzyce, bez nudy przewidywalności i powtarzalności ćwiczeń , prowadzi FANTASTYCZNE zajęcia fitness dla nas, pokonujemy własne słabości, łamiemy granice dotychczas wydawałoby się , ekstremalnych , własnych możliwości. Obserwując często współuczestniczki własnych zmagań wiem ,że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, ponieważ p. Mariusz i sposób w jaki wykonuje swoją pracę trenera , to dla nas wszystkich  motywacja, a jego pasja staje się naszym udziałem.

Jest SUUUUUPER !!! Macie Państwo na swoim „pokładzie” Wspaniałego Trenera i Niezwykle Ciepłego Człowieka . Dziękuję Wam za możliwość uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez FANTASTYCZNEGO MARIUSZA HAJDĘ :))) Poza tym ….jest po prostu bardzo przystojnym facetem ;))

Kasia

Na zajęcia TBC z Mateuszem chodzę od ponad roku. Prawdopodobnie jest to jedno z najlepszych uzależnień jakie można mieć. Wciąga atmosfera, intensywność oraz efekty. Ilość endorfin po treningu – nieoceniona. Tak rozpoczęty dzień zniesie już potem wszystko. Mateusz, dziękuję! Widzimy się we środę.

Sylwia

Dzień dobry,

jestem bardzo zadowolona z treningów z Panem Mateuszem. Instruktor na wysokim poziomie, na zajęciach nie ma nudy, zawsze uśmiechnięty dba o precyzję wykonywanych ćwiczeń co jest bardzo ważne na zajęciach grupowych. To jedyny instruktor, który jest przygotowany do zajęć, wszystkie ćwiczenia są przemyślane i właściwie dobrane do grupy. Muzyka zawsze idealnie dopasowana do treningu. Proponuje zwiększyć ilość zajęć z Panem Mateuszem, bo jedna godzina w środowe poranki to zdecydowanie za mało a trening z Panem Mateuszem jest o wiele bardziej wartościowy niż kilka treningów z innymi instruktorami!!!

Agnieszka Szyndler

Witam chciałabym przedstawić rekomendację dla Mateusza Hajdy do którego uczęszczam na zajęcia grupowe w Fitness Clubie Trener Indywidualny.

Zajęcia grupowe w jego wydaniu to zastrzyk mega pozytywnej energii i poprawa kondycji fizycznej. Z tym Trenerem nie trzeba się obawiać monotonnych ćwiczeń – są urozmaicone, ciekawe i skuteczne. Atmosfera zajęć jest przyjacielska i sympatyczna.

Barbara Wieliczko

Najlepszy na świecie instruktor fitness poprosił mnie o napisanie rekomendacji jego zajęć, więc z przyjemnością ją Państwu przesyłam: Zajęcia Mateusza to ideał treningu fitness niezależnie od poziomu zaawansowania i aktualnej formy. Każdy po tych zajęciach będzie w pełni usatysfakcjonowany. Zmęczony, ale szczęśliwy, że wykonał kawał dobrej roboty w miłej atmosferze, bez stresu i z uśmiechem na twarzy. Zajęcia Mateusza przynoszą korzyści nie tylko ciału i kondycji fizycznej, ale także poprawiają nastrój. To instruktor, który każdemu poprawi humor i sprawi, że reszta dnia nagle stanie się łatwiejsza! Co więcej, Mateusz za każdym razem proponuje inny zestaw ćwiczeń, więc nuda i monotonia nikomu nie grożą, a wszystkie partie mięśni efektywnie pracują. No i ten głos …! Po prostu chce się ćwiczyć!

Serdecznie pozdrawiam