Szkolenia Trenerów

Szkolenia Trenerów

W związku z tym, że rozwój i podnoszenie kompetencji zespołu ma dla nas kluczowe znaczenie w TI Health Club regularnie odbywają się szkolenia kadry trenerskiej.

Są to najczęściej konkretne, warsztatowe szkolenia z wybranych zagadnień, których celem jest udoskonalanie umiejętności trenerów personalnych w poszczególnych obszarach ich pracy. Prowadzącymi są Master Trenerzy TI lub zapraszani eksperci z zewnątrz. Na tym jednak nasza oferta się nie kończy. Wykonywanie zawodu trenera personalnego wiąże się z bardzo dużą odpowiedzialnością, w związku z czym wymaga rzetelnego przygotowania i regularnego podnoszenia kompetencji. W odpowiedzi na te potrzeby prowadzimy szkolenia dla trenerów personalnych z tematyki:

  • treningu medycznego
  • treningu funkcjonalnego
  • planowania treningu siłowego
  • treningu mobilności
  • przygotowania motorycznego
  • mentalnych i motywacyjnych aspektów pracy z klientami

Kursy i szkolenia dla trenerów personalnych

Jako profesjonalna i wszechstronna jednostka szkoleniowa jesteśmy w stanie stworzyć i poprowadzić szkolenie „uszyte na miarę” pod potrzeby klienta zarówno w formie wyjazdowej jak i stacjonarnej w TI Health Club. Szkolimy w małych grupach, co przekłada się na interaktywny charakter zajęć i podnosi poziom zaangażowania uczestników. W ramach każdego szkolenia przewidujemy czas na pytania i analizę problemów, z którymi trenerzy spotykają się w swojej pracy z klientem.

Zachęcamy do śledzenia aktualności strony oraz naszych mediów społecznościowych a zainteresowanych prosimy o kontakt pod mailem: treningi@trenerindywidualny.pl Oferujemy możliwość skorzystania ze szkoleń otwartych, jak również organizacji szkolenia zamkniętego dla grup zorganizowanych. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.