Jak trenować bezpiecznie w TI FITNESS – Q&A

Zapisz się na pierwszy trening personalny

Jak trenować bezpiecznie w TI FITNESS – Q&A

  • Czy trzeba ćwiczyć w maseczce? – nie ma takiej konieczności, w maseczkach/przyłbicach pracują nasi trenerzy personalni a klienci dla komfortu i bezpieczeństwa ćwiczą bez maseczek.
  • czy trzeba zapisywać się na siłownię? – nie ma takiej potrzeby, klub jest na tyle przestronny, że przeliczniki metrowe, które zostały ustalone nie wpływają na ograniczenie dostępu do TI Fitness, o każdej porze można do nas przyjść bez zapisów i wejść do klubu.
  • Co się zmieniło? – z perspektywy osoby ćwiczącej zmiany są następujące: na salach jest wielokrotnie więcej płynów do dezynfekcji i papieru do wycierania, niektóre maszyny są czasowo wyłączone z użytku (ale jest to bardzo mała ilość, dosłownie kilka sztuk), personel zwraca uwagę aby każdy ćwiczył z ręcznikiem, trenerzy pracują w przyłbicach, na salach do zajęć grupowych zmniejszyliśmy limity dostępności – poza tym panuje ta sama, przyjazna atmosfera także zapraszamy na treningi:)
  • Jakie środki bezpieczeństwa zostały wdrożone? – przez kilka tygodni bardzo dokładnie szkoliliśmy cały nasz personel z zasad bezpieczeństwa, każdy wie co ma robić i jak się zachować w określonej sytuacji, w klubie zawsze było czysto ale teraz przykładamy do tego jeszcze większą wagę, przy wejściu do klubu leżą maty dezynfekujące, przy recepcji wisi pleksi ochronna, trenerzy pracują w przyłbicach, na każdej sali znajduje się wielokrotnie więcej płynów do dezynfekcji, w zajęciach grupowych może uczestniczyć mniejsza ilość osób.
  • Co powinienem wiedzieć przed rozpoczęciem treningu? – przychodź do klubu jedynie, kiedy czujesz się w 100% zdrowy, wchodząc do klubu zdezynfekuj ręce, używaj ręcznika i własnej magnezji oraz weź pod uwagę, że możesz mieć nieco słabszą formę niż wcześniej także trenuj rozsądnie?
  • Czy na zajęciach grupowych jest tłok? – wręcz przeciwnie, sale do zajęć grupowych to obecnie najbardziej przestronne miejsca w klubie, limity wejść są dwukrotnie zmniejszone, grupy z poszczególnych zajęć nie spotykają się ze sobą pod salą czy w szatni, grafik jest różnorodny. Jeśli obawiasz się tłoku to na zajęciach grupowych nic takiego Ci nie grozi.