TI SPORTS CLUB

TI SPORTS CLUB

Kochani,

jesteśmy ciekawi, ilu z Was myślało kiedykolwiek o tym, aby stać się formalnie sportowcami? Jeśli wśród naszej społeczności są tacy marzyciele to wychodzimy temu na przeciw:)

Wiemy, że w TI Health Club trenuje wielu pasjonatów sportu, których treningi programowane są zgodnie z najnowszymi trendami światowymi. Obserwujemy, że Wasze zaangażowanie sportowe często nie odbiega od profesjonalnych sportowców. Zgodnie z przepisami prawa formalnie sportowcem zostajemy w momencie przystąpienia na zasadach członkostwa do zarejestrowanego klubu sportowego. Dzisiaj dajemy Wam możliwość uzyskania formalnego statusu sportowca.

Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad powołaniem klubu sportowego zrzeszającego pasjonatów sportu trenujących w TI Health Club i po spełnieniu wszelkich wymogów administracyjnych możemy się pochwalić, że TI Sports Club już istnieje na pełnych prawach klubu sportowego!!!

Na chwilę obecną, dzięki szerokim uprawnieniom naszej kadry trenerskiej możemy Wam zaproponować następujące sekcje sportowe:

  • narciarstwo zjazdowe
  • kulturystyka
  • judo
  • snowboard
  • pływanie
  • gimnastyka
  • podnoszenie ciężarów
  • lekkoatletyka

Oczywiście nie jest możliwe trenowanie w pełnym wymiarze wszystkich tych dyscyplin w naszym Klubie ale budowanie podstaw, trening motoryczny, przygotowanie ogólne już jak najbardziej tak! Każdy sportowiec przygotowujący się do współzawodnictwa sportowego bez względu na specyfikę dyscypliny spędza długie godziny w salach treningowych, pracując nad aspektami przygotowania ogólnego.

Aby przystąpić do naszego Klubu sportowego wystarczy zgłosić się do recepcji TI Health Club i wypełnić stosowne dokumenty. Po uiszczeniu rocznej składki członkowskiej obejmującej również 2021 rok w wysokości 119 zł staniecie się posiadaczami sportowej legitymacji klubowej. 

Członkowie klubu zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami i na zasadach ogólnych (aktywny karnet TI Health Club, karty partnerskie lub opłacone wejście jednorazowe) uzyskują pełny dostęp do infrastruktury naszego Klubu.

Statut klubu dostępny jest na recepcji klubu.

W razie pytań prosimy o kontakt z naszą recepcją lub menagerem klubu pod mailem:

fitness@trenerindywidualny.pl

Do zobaczenia na treningu!

Ze sportowym pozdrowieniem

Zespół TI Sports Club!