TI Health Club

TIhealthclub

TI Health Club

Firma Trenerindywidualny.pl rozwijająca markę „TI” działa na rynku od 2010 roku. Jednak jej historia jest sporo dłuższa. W poniższym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam naszą filozofię pracy, którą z pasją rozwijamy prawie 20 lat. 

Od samego początku specjalizowaliśmy się w pracy bezpośredniej z klientem a naszym znakiem rozpoznawczym stały się treningi personalne wraz z szeroko rozumianą opieką indywidualną nad każdym podopiecznym. W tej dziedzinie staliśmy się zdecydowanym liderem jeśli chodzi o jakość i profesjonalizm świadczonych usług.

Zawsze zależało nam nie tylko na poprawie wyników sportowych czy kształtowaniu sylwetki ale przede wszystkim na zdrowym stylu życia naszych podopiecznych opartym na następujących filarach:

  1. Zdrowa aktywność sportowa – najlepsza kadra trenerska, trenerzy medycznie, fizjoterapeuci
  2. Zdrowe nawyki żywieniowe – dietetyk kliniczny i sportowy
  3. Zdrowie psychiczne idące w parze ze zdrowiem fizycznym – trener mentalny
  4. Zdrowe odpoczywanie wspomagające regenerację – permanentna edukacja zdrowotna towarzysząca wszelkim działaniom w klubie

Nie znaczy to jednak, że w TI nie pracujemy nad poprawą sylwetki i utratą zbędnych kilogramów. Oczywiście robimy to każdego dnia. Natomiast nie jest to nadrzędny cel sam w sobie. Jest to niejako efekt uboczny powyższych działań, u podstawy których stoi nadrzędny cel zdrowotny.

Nasi klienci pracują również nad formą sportową, poprawą swoich parametrów siłowych i innych cech motorycznych, zgodnie z wiedzą i najlepszymi wzorcami wykorzystywanymi do tych celów na całym świecie.

Nie zgadzamy się z filozofią wykonywania ćwiczeń wyłącznie w celu zwiększenia ilości spalonych kalorii – widzimy ten aspekt znacznie szerzej. Każdy ruch, każde ćwiczenie musi mieć konkretny cel, musi służyć poprawie jakości tego ruchu i podnosić ćwiczącego na wyższy poziom wtajemniczenia treningowego. W efekcie wykonanie każdego, nawet bardzo wymagającego treningu jest jak najbardziej możliwe i bezpieczne.

Aby osiągnąć te ambitne cele bardzo starannie dobieramy kadrę trenerską, nieustannie dbamy o jej rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Każdy z członków naszego zespołu doskonale zna misję i wizję naszej firmy i swoją codzienną pracą daje temu dowód.

Dlatego zdecydowaliśmy się w nazwie naszego klubu, wzorem placówek zachodnio-europejskich, skandynawskich i amerykańskich umieścić nazwę Health.

Tak naprawdę TI to już od bardzo dawna Health Club. Jednak teraz nazwa ta będzie widniała na co dzień w naszym logotypie i tak właśnie będziemy od dziś komunikować naszą misję

Do zobaczenia w TI Health Club!!!

 

 

 

 

Wstecz «