Sprawdź jak wygląda pierwsza wizyta w naszym klubie!

Zapisz się na pierwszy trening personalny

Sprawdź jak wygląda pierwsza wizyta w naszym klubie!

Pierwsza wizyta w klubie i spotkanie z trenerem personalnym mogą być dla wielu stresujące.
Wynika to przede wszystkim z faktu, że nie wiecie czego się spodziewać i jak ten proces przebiega.
Aby maksymalnie obniżyć poziom stresu, przygotowaliśmy dla Was pokazowy materiał, w którym przedstawiliśmy wszystkie etapy tego spotkania.
Link do materiału w formie video znajdziecie tutaj:
Rozpoczyna się ono przy recepcji – po przekazaniu informacji do kogo przyszliście (należy powiedzieć, że jesteście umówieni na pierwszy trening personalny i nazwisko trenera), otrzymujecie kluczyk do szatni, tam przebieracie się w wygodny strój sportowy i siadacie w fotelu niedaleko recepcji.
Chwilę przed umówionym terminem powinien zjawić się nasz trener personalny, który zaprosi Was na rozmowę do kameralnego pomieszczenia, które właśnie do tego celu stworzyliśmy.
W trakcie rozmowy opowiecie trenerowi o swoich celach, motywacji, która Was tu przyprowadziła, ewentualnych przeciwskazaniach zdrowotnych oraz preferencjach treningowych i dotychczasowych doświadczeniach. Trener zapozna Was z naszą filozofią pracy, regulaminem, który dla wspólnego bezpieczeństwa i komfortu obowiązuje oraz odpowie Wam na wszelkie pytania, które z pewnością macie:)
Następnie wraz z trenerem wykonacie krótki test funkcjonalny, dzięki któremu określimy Wasz potencjał ruchowy i wychwycimy ewentualne ograniczenia, asymetrie i słabe punkty.
Nie przejmujcie się, test jest prosty, wykonują go zarówno dzieci oraz osoby w wieku emerytalnym, nie trzeba się do niego przygotowywać. Z pewnością dacie rade:)
Pozostały czas, jaki zostanie, trener przeznaczy na proste ćwiczenia wzmacniające, aby już to pierwsze spotkanie przyniosło efekty treningowe.
Jak widzicie nie ma się tu czego obawiać. 🙂
Poprowadzimy Cię krok po kroku i wracając sam stwierdzisz jakie to proste i przyjemne.
Do zobaczenia w TI Health Club.