Rehabilitacja

TI Health Club to nie tylko treningi personalne, zajęcia grupowe i siłownia.

Na terenie klubu zlokalizowanych jest również kilkanaście specjalistycznych gabinetów rehabilitacji.

Do Waszej dyspozycji są:

 • fizjoterapeuci
 • osteopaci
 • terapeuci manualni
 • masażyści

W jednym z gabinetów dostępna jest również komora hiperbaryczna!

Rehabilitacja a komora hiperbaryczna

Prawidłowe natlenienie organizmu to czynniki niezwykle istotny z perspektywy naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Dlatego terapia tlenowa cieszy się tak dużą popularnością zarówno jako element wspierający rehabilitację narządu ruchu, jak i terapia relaksacyjno-regeneracyjna.

Sesje w komorze hiperbarycznej oferujemy pacjentom uczęszczającym na rehabilitację i fizjoterapię, jak również osobom, które muszą zaczekać z rozpoczęciem aktywności fizycznej po przebytym zabiegu chirurgicznym lub urazie. Tlenoterapia uruchamia procesy autoregeneracji organizmu, w wyniku czego sprzyja leczeniu głębokich i trudno gojących się ran.

Fizjoterapia

Jesteśmy Zespołem specjalistów. Wspieramy się w codziennej pracy z pacjentem, co pozwala nam oferować profesjonalną i kompleksową pomoc terapeutyczną. Na co dzień pomagamy pacjentom:

 • z problemami bólowymi
 • przygotowującymi się do zabiegów operacyjnych
 • tym którzy są już po zabiegach i potrzebują rehabilitacji ruchowej
 • oraz wszystkim innym, którzy odczuwają dyskomfort w wyniku zmian zwyrodnieniowych oraz długotrwałego przebywania w niekomfortowych pozycjach.

Zajmujemy się również profilaktyką zdrowia narządu ruchu, co pozwala uniknąć wielu nieprzyjemnych dolegliwości w przyszłości.

 

 

Fizjoterapia i rehabilitacja – Mokotów, Ursynów, okolica

Jako nowoczesne i świetnie wyposażone centrum rehabilitacji i fizjoterapii TI Health Club oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług. Rehabilitacja ruchowa i fizjoterapia to nasze główne specjalizacje, jednak Klienci TI Health Club mogą również liczyć na pomoc masażystów – masaże klasyczne, sportowe, relaksacyjne – oraz wykwalifikowanych trenerów personalnych oferujących ćwiczenia z zakresu profilaktyki narządu ruchu. To wszystko przekłada się na niezwykle kompleksową ofertę, którą kierujemy do Klientów z warszawskich dzielnic Mokotów i Ursynów.

Masaż

Masaż to zabieg fizjoterapeutyczny, w trakcie którego tkanki ulegają odkształceniu sprężystemu. Aby masaż przyniósł pożądany efekt musi być przeprowadzony w odpowiednim tempie i z właściwą siłą. Dlatego decydując się na masaże – niezależnie od tego czy terapeutyczne czy relaksacyjne – warto skorzystać z usług wykwalifikowanego i doświadczonego masażysty.

TI Health Club współpracuje z Zespołem profesjonalnych masażystów. Klientom oferujemy szeroki wybór zabiegów m.in.:

 • masaże lecznicze,
 • masaże sportowe,
 • masaże relaksacyjne,
 • masaże przeciwobrzękowe,
 • masaże profilaktyczne.

Najpopularniejsze formy masażu

Szczególną popularnością wśród klientów Gabinetów TI Health Club cieszą się masaże lecznicze, sportowe i relaksacyjne.

Masaż – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Ofertę masaży kierujemy zarówno do osób współpracujących z naszymi specjalistami – fizjoterapeutami, osteopatami i terapeutami manualnymi – jak i klientów zainteresowanych skorzystaniem z masaży relaksacyjnych i profilaktycznych.

Dogodna lokalizacja oraz świetne skomunikowanie TI Health Club daje nam możliwość współpracy z mieszkańcami warszawskich dzielnic Mokotów, Ursynów i Wilanów. Do skorzystania z usług naszych masażystów zachęcamy klientów z pozostałych dzielnic. Jesteśmy przekonani, iż profesjonalizm oraz dopasowanie zakresu usługi do indywidualnych potrzeb i możliwości fizycznych pacjenta zaowocuje poprawą Państwa zdrowia i samopoczucia.