REGULAMIN FIT-PAKIETÓW

REGULAMIN FIT-PAKIETÓW

 1. Fit-Pakiety przeznaczone są dla osób chcących pracować nad swoją formą w warunkach domowych i nie wymagają wykorzystania dodatkowego sprzętu treningowego.
 2. Kontent treningowy Fit-Pakietów tworzony jest w 100% przez zespół  trenerów  i instruktorów TI FITNESS co jest gwarancją merytorycznej jakości.
 3. Dostęp odbywa się poprzez dołączenie do dedykowanych temu zamkniętych grup na FB: Fit-Pakiet Podstawowy oraz Fit-Pakiet Premium.
 4. Członkowie otrzymują dostęp na 30 dni.
 5. Członkowie dołączani są do grup po weryfikacji płatności przelewem na konto 25 1160 2202 0000 0000 7418 1201; w tytule przelewu podajemy: imię, nazwisko oraz który pakiet wybieramy (Fit-Pakiet Podstawy lub Fit-Pakiet Premium).
 6. Treści udostępniane w ramach akcji Fit-Pakiet są własnością TI FITNESS i nie można ich kopiować oraz udostępniać.
 7. Wpłaty za pakiety są bezzwrotne.
 8. Dostęp do treści gwarantujemy na 12 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty lub po po przesłaniu potwierdzenia przelewu na adres mailowy biuro@trenerindywidualny.pl
 9. Koszt Pakietu Podstawowego wynosi 80 zł, koszt Pakietu Premium wynosi 100 zł.
 10. Plany i programy treningowe prezentowane w ramach Fit-Pakietów  nie podlegają indywidualnym modyfikacjom na prośbę użytkowników.
 11. Indywidualne modyfikacje są przewidziane jako oddzielna usługa, w tym celu prosimy kontakt na maila treningi@trenerindywidualny.pl