Najlepsze miejsce do trenowania z trenerem personalnym.

Zapisz się na pierwszy trening personalny

Najlepsze miejsce do trenowania z trenerem personalnym.


Witam, nazywam się Tomasz Gać i w TI Health Club, w którym się znajdujemy zajmuję się wszystkim co związane z treningami personalnymi. Chciałbym Wam opowiedzieć o tym, na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru miejsca do trenowania oraz trenera personalnego, z którym będziecie współpracować?

Oczywiście zacząłbym od weryfikacji kompetencji takiej osoby. Warto sprawdzić, czy trener posiada wyższe wykształcenie w tym kierunku, czy ukończył odpowiednie kursy i szkolenia i co mówią o nim podopieczni? W TI Health Club chwalimy się certyfikatami i dyplomami jakie posiadają nasi trenerzy oraz zamieszczamy rekomendacje podopiecznych, którzy u nas ćwiczą.

Kolejna sprawa to pytanie czy trener specjalizuje się konkretnie w takim typie treningów, na którym nam właśnie zależy? Trener świetny w tematyce treningu sylwetkowego i kulturystycznego może się czuć nieco gorzej w treningu ogólnorozwojowym z młodzieżą, natomiast trener specjalizujący się w przygotowaniu motorycznym sportowców może mieć mniejsze doświadczenie, jeśli chodzi o treningi zdrowotne dla osób starszych. W TI Health Club mamy na to proste rozwiązanie…kadra trenerów to kilkadziesiąt osób dla tego jesteśmy w stanie zaproponować podopiecznemu takiego trenera, który świetnie poradzi sobie z każdym celem treningowym do tego w optymalnych dla klienta porach dnia.
Bardzo ważne, aby miejsce, w którym pracujemy nie utrudniało tylko ułatwiało pracę treningową. Ciężko wykonać pełnowartościowy trening w zatłoczonym i zagraconym niepotrzebnym sprzętem klubie. Do tego potrzebna jest przede wszystkim wolna przestrzeń. W TI Health Club to trenerzy projektują swoje miejsce pracy. Na ich sugestie pozbywamy się tego co nie potrzebne a inwestujemy w taki rodzaj sprzętu, który będzie często wykorzystywany.

Warto wspomnieć o takich elementarnych kwestiach jak łatwy dojazd, nieograniczona ilość miejsc parkingowych czy sprawna wentylacja. W TI to wszystko jest absolutnym standardem. Zapraszamy żebyście przekonali się na własne oczy.

Napisz do nas na maila: treningi@trenerindywidualny.pl

Pełną ofertę znajdziecie na stronie:
www.trenerindywidualny.pl