logo

Zumba

zumba Ursynów

Kształtowanie sylwetki wielu osobom kojarzy się ze żmudnymi ćwiczeniami na siłowni i powtarzaniu w kółko tych samych pozycji z planu treningowego. Istnieją jednak zajęcia, które łączą w sobie dobrą zabawę z przynoszącą skuteczne efekty w odchudzaniu i wyrabianiu tkanki mięśniowej aktywnością fizyczną. Zumba stale zyskuje na popularności ze względu na to, że zajęcia to okazja do poznania nowych osób, relaksu i zadbania o dobrą kondycję.

Zumba stanowi połączenie elementów aerobiku i tańców latynoamerykańskich, a wykonywanie ćwiczeń w rytm muzyki sprawia, że mimo spalonych kalorii podczas zajęć poczujesz zastrzyk energii.

Zumba – Warszawa

Popularność tych zajęć polega na tym, że podczas jednego treningu można zaangażować wszystkie partie mięśni do pracy, a dodatkowo spalić ogromną ilość kalorii. Zumba polecana jest wszystkim osobom, które szukają alternatywy dla tradycyjnego treningu na siłowni i lubią się dobrze bawić. Zumba to zajęcia przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku, gdyż ruchy nie są skomplikowane i nie wymagają posiadania specjalnych umiejętności. Regularne ćwiczenia pozwalają pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrnić problematyczne miejsca oraz wysmuklić całą sylwetkę, dlatego zumba jest tak chętnie wybierana przez osoby, które oczekują szybkich efektów.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanego instruktora zumby, zapraszamy do naszego klubu, który mieści się w dzielnicy Ursynów. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich mieszkańców miasta Warszawa oraz okolic.