logo

Zajęcia typu crossfit

Zajęcia typu crossfit – Warszawa

crossfit Ursynów

Osoby, które szukają intensywnego i skutecznego planu treningowego, z pewnością powinny zainteresować się zajęciami typu crossfit. Jest to forma aktywności fizycznej polegająca na powtarzaniu określonych ćwiczeń, które angażują do pracy poszczególne partie mięśni. Crossfit to trening kondycyjny wymagający samodyscypliny i samozaparcia, gdyż wyróżnia się dużą intensywnością. Polecany jest osobom, którym zależy na osiągnięciu szybkich efektów oraz ukształtowaniu sylwetki bez konieczności powtarzania monotonnych ćwiczeń na siłowni. Crossfit mogą uprawiać wszyscy bez względu na doświadczenie i kondycję fizyczną, gdyż ilość powtórzeń i wielkość ciężarów jest indywidualnie dobierana w zależności od zaawansowania.

Osoby początkujące mogą skorzystać z pomocy trenera osobistego, który pokaże, w jaki sposób wykonywać ćwiczenia i ustali plan treningowy. Crossfit to połączenie treningu siłowego i cardio, dlatego korzystają z niego osoby, które chcą zredukować tkankę tłuszczową, rozbudować mięśnie oraz poprawić kondycję fizyczną. Zajęcia typu crossfit – ze względu na intensywność wykonywanych ćwiczeń – przynoszą szybkie efekty, zwiększają wydolność oraz pozytywnie wpływają na cały organizm. Różnorodność ćwiczeń sprawia, że są świetną alternatywą dla tradycyjnego treningu siłowego.

Nasz klub dysponuje niezbędnym sprzętem do przeprowadzenia zajęć typu crossfit. Ofertę kierujemy głównie do osób zamieszkujących na terenie miasta Warszawa, szczególnie w dzielnicy Ursynów, gdzie znajduje się nasza siłownia.