logo

Trener zajęć grupowych

Weronika Kuryłowicz

Instruktor rekreacji ruchowej (specjalność fitness) z wieloletnim doświadczeniem, instruktor pilates, instruktor kinezyprofilaktyki – dyplomowany trener Therapy Fitness, trener personalny, posiada także I i II stopień Reiki. Pasjonatka trendu body&mind.

Na swoich zajęciach stawia na dokładność, skupienie, koncentrację, precyzję, płynność, oddech i tzw. dośrodkowanie, czyli na czynniki wymagane w metodzie Pilates, które są gwarancją osiągnięcia pożądanych efektów treningowych.
Propagatorka zdrowego żywienia i zdrowego trybu życia.

Na co dzień szczęśliwa mama dwóch córek i żona wspaniałego męża

Certyfikaty

Rekomendacje

Agnieszka Kozubowska

Miałam szczęście, że w tajniki pilatesu wprowadzała mnie Weronika. Jest świetną trenerką, bardzo dbającą o detale, które w Pilatesie są tak ważne. Zaraziła mnie tym tak, że sama zostałam instruktorką. Lubię i cenię wszystkie jej zajęcia: body shape, stretching, fitball. Ćwicząc z Weroniką jesteście w bardzo dobrych rękach.

Monika (miłośniczka wszelakiej aktywności fizycznej)

Nigdy nie byłam wielką zwolenniczką zajęć grupowych. Moja siostra przekonała mnie, abym spróbowała Body Shape prowadzonych przez instruktorkę Weronikę Kuryłowicz. A teraz to ja chciałabym zachęcić Was do wzięcia w nich udziału 🙂 Już po pierwszych zajęciach zauważycie, jak dobrze są zaplanowane, a co za tym stoi – przyjemne. Jest dynamicznie, energetycznie, po prostu profesjonalnie. Nie bądźcie zdziwieni, gdy pod koniec pomimo zmęczenia będziecie chcieli więcej 😀 Przyjdźcie i sprawdźcie sami!