logo

Tomasz Damszel, trener personalny
Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

Tomasz Damszel

Trener lekkiej atletyki, instruktor tenisa, trener przygotowania motorycznego dla tenisa, squasha, absolwent Studium Nauczycielskiego Wychowania Fizycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego. Były zawodnik lekkiej atletyki w konkurencji rzutu oszczepem, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i reprezentant kraju na arenach międzynarodowych, obecnie z sukcesami kontynuuje karierę w kategoriach Masters, vice Mistrz Świata, dwukrotny Mistrz Europy.
Od wielu lat fascynat i kibic tenisa, wykorzystujący wiedzę i doświadczenie na zajęciach treningu ogólnorozwojowego. W swojej trenerskiej karierze trenował tenisowych mistrzów Polski w kategoriach młodzierzowych, obecnie prowadzi obiecujących tenisistów, oszczepników, kulomiotów jak i licznych amatorów, szukających rozwoju i poprawy cech motorycznych.
Niezależnie od reprezentowanego poziomu sportowego, wnosząc jedynie, a może aż motywację i zaangażowanie podniesiesz swoją sprawność na wyższy poziom w przyjaznej i motywującej atmosferze. Zapraszam …