logo

Fizjoterapeuta Trener Personalny

mgr Sebastian – specjalista treningu medycznego

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (Fizjoterapia). Ze sportem związany od zawsze. Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich AWF w Warszawie. Zajmuje się: treningiem medycznym, rehabilitacją sportową i ortopedyczną oraz przygotowaniem motorycznym sportowców.

Jego zainteresowania oprócz tematyki zawodowej koncentrują się wokół narciarstwa i oraz innych form aktywnego wypoczynku.
Certyfikaty:
– Fizjoterapeuta- Doktorant Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie
– Terapeuta ‘Medical Training Therapy’
– Instruktor Kulturystyki
– Polska Akademia Sportu- Ratownik WOPR

Certyfikaty

Rekomendacje

Piotr J.

Trafiłem do Sebastiana po poważnym urazie ręki i z problematycznym kolanem. Od siedmiu miesięcy dostaję wycisk na sali treningowej i czasem w gabinecie rehabilitacyjnym. Sebastian potrafi zmobilizować, układa ciekawe i urozmaicone treningi a terapia manualna w jego wykonaniu „stawia na nogi”.

Dorota W-Z.

Do Sebastiana trafiłam z polecenia z silnymi bólami szyi i drętwieniem rąk w bardzo trudnym dla mnie czasie. Raczej bez wiary, że cokolwiek może się poprawić, ale po dwóch miesiącach regularnych spotkań poczułam ogromną ulgę i rozluźnienie w moim „skrzyżowaniu górnym”;) Trenujemy razem już od prawie roku. Myślę, że to kompetentny i bardzo wyrozumiały rehabilitant, który skutecznie dobiera indywidualny program ćwiczeń. Umie zachęcić do wysiłku. Polecam.

Katarzyna L.

Do Sebastiana trafiłam po pierwszej rehabilitacji po skręceniu stawu skokowego. Zależało mi aby w sposób świadomy i bezpieczny jak najszybciej wrócić do formy i wzmocnić nogę po urazie. Udało się! Kostka jak nowa, progress w treningach, forma jak nigdy. Ćwiczymy razem regularnie i chyba szybko nie przestaniemy:) Polecam gorąco każdemu kto oprócz efektywnego treningu szuka trenera który posiada solidną wiedzę merytoryczną.

Karolina K.

Z Sebastianem trenuje już ponad 3 lata. „Efekty” mojej, a zwłaszcza jego pracy są fantastyczne! Podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie i ma przede wszystkim anielską cierpliwość 🙂 Oprócz tego że jest rewelacyjnym trenerem personalnym to jest też rehabilitantem. Gorąco polecam!

Monika M.

Do Sebastiana trafiłam po kolejnej operacji kolana. Zależało mi na bezpiecznym wzmocnieniu nogi po zabiegach. Od tego czasu minęło kilka miesięcy i widzę u siebie ogromny postęp 🙂 Polecam wszystkich osobom, którym zależy na treningu dostosowanym do indywidualnych potrzeb, przygotowanym przez osoby o dużej wiedzy.