logo

Instruktor boot camp Instruktor gimnastyki sportowej Instruktor street workout Trener zajęć grupowych

Rafał Barej

Od 2013 roku wielokrotnie dawał pokazy swoich umiejętności na wydarzeniach sportowych, treningach plenerowych oraz otwarciach parków street workoutowych w całej Polsce.

Dwukrotny reprezentant polski na mistrzostwach Europy w street soccer oraz niebieski pas z Brazylijskiego jiu jitsu. Prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne w których bazuje na ćwiczeniach z obciążeniem własnego ciała (podciągnięcia, pompki, przysiady, stanie na rękach, wejścia siłowe, wagi przodem, tyłem etc.). W treningach skupia się na jakości wykonywanych ćwiczeń oraz mocnej bazie, która pozwala uniknąć kontuzji i cieszyć się aktywnością na długie lata.

Rekomendacje

Sylwester

Treningi Streetworkout i TI Performance prowadzone przez Rafała Bareja są na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście do każdego uczestnika doskonale wpływa na pozytywną atmosferę podczas zajęć, a przede wszystkim na poprawność wykonywanych ćwiczeń. Po wielomiesięcznym uczestnictwie w Jego zajęciach znacząco poprawiła się moja forma i umiejętności. Zdecydowanie polecam!