logo

Rafał Barej

Od 2013 roku wielokrotnie dawał pokazy swoich umiejętności na wydarzeniach sportowych, treningach plenerowych oraz otwarciach parków street workoutowych w całej Polsce.

Dwukrotny reprezentant polski na mistrzostwach Europy w street soccer oraz niebieski pas z Brazylijskiego jiu jitsu. Prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne w których bazuje na ćwiczeniach z obciążeniem własnego ciała (podciągnięcia, pompki, przysiady, stanie na rękach, wejścia siłowe, wagi przodem, tyłem etc.). W treningach skupia się na jakości wykonywanych ćwiczeń oraz mocnej bazie, która pozwala uniknąć kontuzji i cieszyć się aktywnością na długie lata.

Rekomendacje

Sylwester

Treningi Streetworkout i TI Performance prowadzone przez Rafała Bareja są na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście do każdego uczestnika doskonale wpływa na pozytywną atmosferę podczas zajęć, a przede wszystkim na poprawność wykonywanych ćwiczeń. Po wielomiesięcznym uczestnictwie w Jego zajęciach znacząco poprawiła się moja forma i umiejętności. Zdecydowanie polecam!