logo

Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

mgr Rafał Barej

Absolwent AWF Warszawa. Instruktor gimnastyki sportowej; street workout L1,L2; kettlebells; boot camp; oraz kulturystyki. Ukończył kursy oraz szkolenia z zakresu przygotowania motorycznego- EXOS; EPI 1,2; trener medyczny, dietetyka,Core training; Prewencja urazów układu ruchu w sporcie; mobilność w sporcie; rolowanie i rozluźnianie powięziowo-mięśniowe w treningu Trener główny, wykładowca i zawodnik organizacji Ghetto Workout Poland.

Od 2013 roku wielokrotnie dawał pokazy swoich umiejętności na wydarzeniach sportowych, treningach plenerowych oraz otwarciach parków street workoutowych w całej Polsce. Dwukrotny reprezentant polski na mistrzostwach Europy w street soccer oraz niebieski pas z Brazylijskiego jiu jitsu. Prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne w których bazuje na ćwiczeniach z obciążeniem własnego ciała (podciągnięcia, pompki, przysiady, stanie na rękach, wejścia siłowe, wagi przodem, tyłem etc.). W treningach skupia się na jakości wykonywanych ćwiczeń oraz mocnej bazie, która pozwala uniknąć kontuzji i cieszyć się aktywnością na długie lata.

Galeria

Rekomendacje

Paweł

Rafał to świetny trener. Proponuje różnorodne, ciekawe ćwiczenia: dynamiczne, statyczne, z obciążeniem zewnętrznym lub z wykorzystaniem masy własnego ciała. Kiedy zacząłem trenować z Rafałem nie potrafiłem ani razu się podciągnąć. Dziś bez problemu podciągam się w 5 seriach po 8 razy. Efekty mówią same za siebie. Rafał dba o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń i poprawia technikę ćwiczącego dopóki nie będzie doskonalą, co bywa meczące, ale w dłuższej perspektywie bardzo się opłaca

Alicja

Z Rafałem trenuję już rok. Efekt: 20 kg mniej, poprawiła mi się sylwetka, kondycja, samopoczucie i bez wstydu mogę spojrzeć w lustro. Każdy trening jest idealnie dopasowany do moich możliwości, a wraz z moimi postępami stale zwiększamy poziom trudności i intensywność ćwiczeń. Treningom towarzyszy super atmosfera jak i litry potu i płonące mięśnie. Pompki, podciągnięcia, stanie na rękach – kiedyś poza moim zasięgiem – teraz- aż sama jestem zaskoczona ile powtórzeń potrafię zrobić i nie jednego faceta zawstydzić. Treningi są zawsze urozmaicone, doskonalimy znane mi już elementy jak i wprowadzane są nowe ćwiczenia. Uzależniłam się od aktywności fizycznej, która na stałe znalazła miejsce w moim wypełnionym po brzegi planie dnia. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że inwestycja w treningi personalne to najlepsza rzecz jaką mogłam dla siebie zrobić.

Asia

Z Rafałem Barejem trenuję od około dwóch lat i wyniki naszej współpracy są więcej niż zadowalające. Rafał jest perfekcjonistą i wymaga wiele zarówno od siebie jak i od swoich podopiecznych. Zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę, oddychanie. Klasyczne ćwiczenia modyfikuje tak, aby treningi stały się bardziej efektywne, uszyte na miarę ćwiczącego. Stałym punktem spotkań z Rafałem jest dobra zabawa, nigdy nie jest nudno, trening stanowi połączenie elementów kalisteniki, akrobatyki, treningu siłowego oraz motorycznego. Stanie na rękach, przewrót w przód – ćwiczenia, które wydawały się poza moim zasięgiem, wykonuję z przyjemnością. Nigdy wcześniej nie czułam się tak sprawna i silna jak w chwili obecnej. Trening ma także dobroczynny wpływ na moją psychikę, redukuje stres, bardzo przyjemnym skutkiem ubocznym jest zauważalna poprawa sylwetki. Szczerze polecam treningi z Rafałem – jest kompetentny, godny zaufania i oddaje się swojemu zawodowi z pasją.