logo

Trener zajęć grupowych

Piotr Kołodziejczyk

Pasja do sportu i doskonalenie swoich umiejętności towarzyszą mi od najmłodszych lat. Już jako mały chłopiec grałem w piłkę nożną. Z różnymi sukcesami zawsze wiedziałem, że mogę być lepszy i do tego dążyłem.

Zapał, ambicja i zaangażowanie zawsze towarzyszyły mi na boisku. Jednak to praca nad sylwetką i ogólną sprawnością fizyczną najbardziej mnie intrygowała. Fascynuję mnie nadal i jest dla mnie ogromną inspiracją. Ta przygoda doskonalenia trwa do dziś. Od 8 lat trenuję trójbój siłowy i kulturystykę. Czułem jednak, że czegoś mi brakuję. W poszukiwaniu całkowitego spełnienia poszedłem na zajęcia z kettlebell następnie na zajęcia crossfit . Te treningi dają mi spełnienie i satysfakcję. Od 3 lat trenuję Crossfit i rozwijam sie w tej dziedzinie sportu. Regularnie jeżdżę na kursy i seminaria związane z tą tematyką. Mam za sobą kilka startów w zawodach ogólnopolskich. Na treningach daję z siebie 100% ponieważ tylko tak możemy osiągać założony cel. Do podopiecznych podchodzę indywidualnie dostrzegam ich potrzeby i dostosowuję odpowiedni trening do oczekiwań

Certyfikaty

Rekomendacje

Marta Aleksandrowicz-Trzcińska

Piotra Kołodziejczyka poznałam blisko rok temu szukając  odpowiednich dla mnie zajęć grupowych w TI Fitness. Był to jednocześnie mój pierwszy kontakt z Performance. Piotr jako osoba otwarta, bezpośrednia i komunikatywna, szybko przekonał mnie, że to zajęcia odpowiednie dla każdego i spowodował, że dobrze czułam się w grupie od pierwszego treningu. Początkowo, ze względu na kłopoty z kręgosłupem, obawiałam się ćwiczeń z ketlami; zupełnie niepotrzebnie. Nigdy po zajęciach nie miałam żadnych dolegliwość. Trening z Piotrem jest bezpieczny.

Mimo, że Performance Intro są zajęciami grupowymi Piotr podchodzi do każdego uczestnika indywidualnie, proponując „skalowanie” ćwiczeń w zależności od stopnia zaawansowania ćwiczącego i pilnuje poprawności ich wykonania. Zajęcia z Piotrem  są bardzo urozmaicone i godne polecenia szczególnie osobom, które nie lubią rutyny i szybko czują się znudzone ćwiczeniami. Trening Piotra dość szybko przynosi efekty. W moim przypadku (mino, ze jestem osobą 60+) już po trzech miesiącach odczułam wyraźny wzrost formy.

Zajęcia z Piotrem polecam każdemu, kto chce trenować w sposób efektywny, bezpieczny i przyjemny, ale szczególnie paniom, które chciałyby urozmaicić swój trening, spróbować czegoś nowego, ale uważają, że Performance Intro to zajęcia za trudne i w związku z tym nie dla nich.

Tomasz Osojca

Z Piotrem trenuję od ponad 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Dotychczas byłem raczej niechętnie nastawiony do usług trenerów personalnych, wychodziłem z założenia, że motywacji mi nie brakuje, a opisy jak ćwiczyć znajdę w internetach. Piotr pokazał mi, jak dużo może wnieść doświadczona osoba patrząca z boku na mój trening.
To co mi się najbardziej podoba w podejściu Piotra do naszego treningu to wszechstronność. Ćwiczenia proponowane przez Piotra są różnorodne i uwzględniają moje braki (core, stabilizacja, pełny zakres ruchu, oddychanie). Piotr pilnuje prawidłowej formy wykonywanych ćwiczeń.
Doceniam również umiejętność Piotra w zakresie prawidłowego doboru obciążenia. Nie tylko w zakresie samej liczby powtórzeń czy też odpowiedniego czasu na regeneracje. W sytuacji, w której nie potrafię zrobić określonego ćwiczenia prawidłowo Piotr proponuje krok w tył. Wykonanie ćwiczenia w prostszej formie lub uzupełnienie braków w stabilizacji pozwala zrobić mi szybki postęp i wrócić do ćwiczenia, które wcześniej sprawiało mi trudność.
Polecam Piotra każdemu, kto chce robić szybkie postępy w bezpieczny i, przy okazji, przyjemny sposób