logo

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness Trener zajęć grupowych

Paulina Krzak

Paula to postać z ogromną dawką pozytywnej energii i wiary w potężne możliwości organizmu. Ogień, który ma w sobie od dziecka nie pozwalał „pozostać w miejscu”.

Już jako nastolatka stała się częścią formacji tańca nowoczesnego, potem pojawił się aerobik sportowy, przygotowania do zawodów, co ogromnie zmieniło jej styl życia i myślenia. Siłę, wytrzymałość, gibkość i szybkość trzeba było rozwijać jednocześnie. Dało to solidne podstawy do szeroko pojętego treningu fitness i podjęcia wyzwań jakim niesie ze sobą profesja instruktora.
Paula to certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness. Preferuje intensywne zajęcia typu pump, interwał, full body workout, ale bez wsparcia treningu body&mind byłoby trudno zachować wewnętrzną harmonię. Uwielbia choreografię i wszystko co z nią związane. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach i konwencjach fitnessowych, rozwija w swojej głowie rożne pomysły łączenia ćwiczeń w jedną całość, a przekazywanie ich na sali to prawdziwa przyjemność i satysfakcja. Uważa, że nawet najtrudniejsze ćwiczenie ma swoją łatwiejszą wersję, dlatego nie pozwala na odpuszczanie i dba o sportowe postępy trenujących. Poza tym trening rozwija nie tylko mięśnie… ale silną wolę, cierpliwość i samodyscyplinę. Po zajęciach z Paulą na pewno wyjdzie się z dużym uśmiechem na twarzy. Prywatnie pracuje w branży lotniczej i nie ma problemów łączenia pasji z pracą zawodową.