logo

Ola Ciechalska, instruktor fitness
Instruktor fitness Trener zajęć grupowych

Ola Ciechalska

Jestem Magistrem Wychowania Fizycznego, Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness – Nowoczesne Formy Gimnastyki i Ćwiczenia Siłowe oraz Trenerem Personalnym. Fitnessem zajmuję się od 2000 roku. Patrząc wstecz przeszłam przez prawie wszystkie formy fitnessu. Swoją przygodę zaczęłam od zajęć choreograficznych na stepie, które prowadzę do dnia dzisiejszego. Potem przyszedł czas na choreografię na podłodze, zajęcia wzmacniające, takie jak: body shape, ABT, TBC oraz wielka miłość – Aerobox – zajęcia wykorzystujące sztuki walki. Prowadziłam również aqua aerobik oraz zajęcia taneczne – salsa solo oraz podstawy tańców towarzyskich z dziećmi.

Dziś jestem trenerką personalną oraz instruktorką zajęć grupowych prowadzącą choreografię na stepie, przeróżne formy wzmacniające, standardowe ABT, TBC, shape, oparte na pracy interwałowej oraz wykorzystujące nieco większe ciężary na sali fitness, czyli zajęcia ze sztangą.
Jestem również Master Trenerem i szkoleniowcem SpeedballSM Fitness. Zrobiłam pierwszy kurs jaki odbył się z tej formy w Polsce i wkręciłam się na maxa. Jest to forma treningu funkcjonalnego wytrzymałościowo-siłowego z użyciem 1-2 kg piłki lekarskiej.
Występowałam również na polskich scenach fitnessowych, prezentując przede wszystkim formy wzmacniające oraz SpeedballSM Fitness.
W 2016 roku współpracowałam z firmą Sensilab, z którą wypuściliśmy na rynek szereg filmów z treningami oraz poradami fitness.
Na pierwszy rzut oka jestem cicha, spokojna i nieśmiała. To wszystko ulega zmianie po lepszym poznaniu lub wejściu na salę fitness, gdzie można zobaczyć zupełnie inną osobę, pełną energii, uśmiechniętą i pozytywną.
Zgodnie z zasadą, kto stoi w miejscu – cofa się, regularnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konwencjach fitness zarówno w kraju jak i za granicą.
Uwielbiam swoją pracę, która jest również moją pasją, więc w sumie to nigdy nie pracuję.