logo

Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

Mateusz Zimoch

Trener personalny, trener przygotowania motorycznego, wykładowca Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego z dziedziny dwuboju olimpijskiego i trójboju siłowego, absolwent i wykładowca Wrocławskiej Akademii Mistrzostwa Sportowego, uczestnik prestiżowych szkoleń Elite Performance Institute oraz Sport Strength Coach w International Strength & Conditioning Institute, sportowy doradca żywieniowy, specjalista z dziedziny treningu siłowego oraz elementów mobilizacji mięśniowej

.
Mateusz zaczął swoją przygodę ze sportami siłowym w 2007 roku. Od tego momentu nieustannie pogłębia swoją wiedzę poprzez ciągły rozwój, współpracę ze sportowcami, oraz udział w szkoleniach obejmujących swoim zakresem zarówno zagadnienia treningu motorycznego czy funkcjonalnego, jak i te związane z żywieniem człowieka. Swoje zawodowe doświadczenie buduje w oparciu o codzienną pracę z osobami cierpiącymi na dysfunkcje ruchowe, chcącymi poprawić wygląd i sprawność swojego ciała lub dostosować odpowiedni dla siebie model żywienia. Wszechstronność Mateusza pokazuje również fakt, iż wśród jego klientów znajdują się zarówno osoby młode i starsze, początkujące i zaawansowane oraz te uprawniające sport zawodowo czy rekreacyjnie.

Galeria

Rekomendacje

Rafał

Mateusz zna się na rzeczy, jest zawsze dyspozycyjny i chętny do pomocy. Z dużym zaangażowaniem zajmuje się swoimi podopiecznymi, zwraca uwagę na ich możliwości i dyspozycje. Trening nie nudzi, posiłki tym bardziej, mimo młodego wieku posiada doświadczenie i ogromną wiedzę. Polecam!

Mateusz

Pierwszy raz zarekomenduję kursanta , który był uczestnikiem mojego szkolenia. Mało tego , śmiałbym stwierdzić , że w wielu kwestiach mógłby mnie dostatecznie wyręczyć. Życzę każdemu , ażeby trafił pod skrzydła Mateusza. Postawa trenerska na najwyższym poziomie. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne jak i praktyczne. Chęć udzielania informacji i dzielenia się z innymi stawia na go bardzo wysoko w klasyfikacji setki tysięcy trenerów. Polecam !!

Przemysław

Dobre, pozytywne i sumienne podejście. Widać spore chęci i ogrom wiedzy do przekazania. Na pewno mogę szczerze polecić i potraktować współpracę jako inwestycję w siebie!

Magda

Indywidualne podejście, profesjonalnie ułożona dieta i specjalnie dobrany trening pod kątem każdego klienta – to najlepsze podsumowanie tego trenera „terrorysty” – terrorysty ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Motywuje, wspiera i zazwyczaj po cichu dorzuca na sztangę kolejne kilogramy obciążeń, zagadując Cię podczas krótkiej przerwy między jedną a drugą serią ćwiczeń – efekt tych podstępnych działań przynosi jednak efekty. Po pierwsze dobre podejście Mateusza sprawia, że zaczynasz lubić trening, nawet ten najcięższy, organizm zaczyna przyzwyczajać się do wysiłku i ćwiczeń a po drugie, jeśli przy tym pilnujesz swojej diety, widzisz utratę kilogramów i zmianę wyglądu swojego ciała. Polecam Mateusza wszystkim niezdecydowanym, wstydliwym i mało zmotywowanym – naprawdę warto mu zaufać i rozpocząć współpracę!