logo

Fizjoterapeuta Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

Mateusz Mierzejewski – specjalista treningu medycznego

Specjalista z zakresu treningu funkcjonalnego i przygotowania motorycznego. Uczestnik wielu szkoleń dla fizjoterapeutów i trenerów. Od wielu lat trener pracujący zarówno z wyczynowcami, jak i osobami trenującymi amatorsko. W przeszłości profesjonalny zawodnik MMA. W pracy stawia na optymalizację jakości ruchu i indywidualizację pracy. Dba o detale na każdym poziomie. Zawsze zaangażowany w to, co robi. Cechuje go spokój, opanowanie i umiejętność obserwacji.

Rekomendacje

Ania Sroka

W treningach z Mateuszem cenie to, że reaguje na bieżąco dostosowując rodzaj i intensywność ćwiczeń do mojej kondycji, nastroju i potrzeb danego dnia. Jednocześnie potrafi mnie zmotywować żeby pomimo chwilowego spadku formy wykonać założony plan w 100%. Mogę tez liczyć na profesjonalna pomoc w bólu pleców i napiętych mięśni

PG

Od roku ja i żona trenujemy z panem Mateuszem Mierzejewskim. Naszym założeniem była poprawa i utrzymanie dobrej formy fizycznej. Treningi rozpoczęliśmy z determinacją, ale także obawą jak sobie poradzimy pośród otaczającej nas młodzieży. Bo nasza młodość już przemija, a problemy zdrowotne, w tym przebyte operacje kręgosłupa nasilały tę niepewność. Teraz już wiem, że absolutnie niepotrzebnie. To co szczególnie cenimy w osobie Mateusza Mierzejewskiego to umiejętność wnikliwej obserwacji. Dzięki temu od razu odkrywa mocne i słabe strony swoich podopiecznych, wie jak rozłożyć ciężar i dynamikę każdego pojedynczego treningu, a dobór ćwiczeń jest rzeczywiście indywidualny. Trenujemy z pełnym zaufaniem do jego wiedzy i profesjonalizmu, a przy tym znajdujemy w panu Mateuszu wciągającego rozmówcę, gdyż zakres jego zainteresowań znacznie przekracza to, co dzieje się w sali ćwiczeń. Na podstawie własnych doświadczeń polecamy Mateusza bez chwili wahania, także osobom dopiero pragnącym rozpocząć prawdziwie indywidualne i sprofilowane zajęcia.

Krzysztof Nawrocki

Trenuje z Mateuszem od ponad dwoch lat (od wiosny 2017). Dzieki jego metodom zyje bez bolu kregoslupa, po trzech latach przerwy wracam do biegania, moge bez obaw o uraz nosic mojego synka. Smialo moge powiedziec, ze cwiczenia z Mateuszem postawily mnie na nogi i utrzymuja mnie w dobrej kondycji. Znajomi, ktorym polecilem Mateusza tez sa zadowoleni z efektow pracy z nim. Kontynuuje treningi zeby zdrowo budowac swoja sprawnosc fizyczna.

Marcin Smyk

Bardzo ciekawe, wymagające i urozmaicone treningi. Znakomity kontakt. Profesjonalna pomoc w szybkim powrocie do formy po kontuzji