logo

Fizjoterapeuta Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

mgr Mateusz Galiński – specjalista treningu medycznego

Absolwent studiów magisterskich na kierunku fizjoterapii na AWF Warszawa. Umiejętności zdobył również podczas wymiany międzynarodowej na uczelni Universidad Complutense de Madrid. Uczestnik wielu szkoleń i kursów o tematyce rehabilitacji ortopedycznej i sportowej, stale współpracujący ze sportowcami. Aktualnie kontynuuje naukę wg koncepcji International Academy of Orthopedic Medicine. Zarejestrowany w Krajowej Izbie Fizjoterapeutów –nr wykonywania zawodu 20352.

Mateusz jako trener współpracuje z klientami już od 7 lat, zbierając doświadczenie i poszerzając swoje kompetencje. Trener przygotowania motorycznego w oparciu o międzynarodowe metody pracy wg EPI oraz EXOS, instruktor kulturystki i sportów siłowych, certyfikowany specjalista z metody FMS.
Wieloletni zawodnik piłki nożnej oraz lekkoatletyki. Obecnie sportowiec amator, trenuje siłowo, sporty walki, bieganie, narciarstwo, turystykę wysokogórską oraz survival. Prywatnie interesuje się sztuką, muzyką klasyczną oraz książkami z zakresu ekonomii, psychologii, medycyny.
If you knew you could never fail at anything what would you try?

Certyfikaty

Rekomendacje

Michał

Do Mateusza trafiłem z polecania z potreningowym bólem w odcinku lędźwiowym. Profesjonalna pomoc i opis z czego mógł wynikać uraz oraz postępowanie- co robić, aby w przyszłości ograniczyć tego typu dolegliwości. Profesjonalny, rzetelny, cierpliwy- POLECAM!

Joanna

Po ponad 15 latach przygód z bólem kolana, różnymi specjalistami i operacjami, w końcu trafiłam do Mateusza. Ogrom wiedzy, profesjonalizmu i doświadczenia. Zarówno fizjoterapia jak i treningi
urozmaicone i w 100% dopasowane do indywidualnych możliwości klienta. Z dolegliwości bólowych zeszliśmy praktycznie do zera. Nie tylko wyprowadził mnie na prostą z kolanem, ale poprawił ogólną kondycję ciała. Śmiało mogę powiedzieć – forma życia! Ćwiczymy razem już od 3 lat i nawet przez myśli mi nie przeszła żadna zmiana. Zdecydowanie polecam, bo Mateusz to świetny specjalista, jedyny w swoim rodzaju 🙂

Katarzyna

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna w życiu człowieka. Wśród natłoku dostępnych ofert trenerów personalnych ciężko laikowi wybrać odpowiednią osobę. Ja postawiłam na Mateusza i był to dobry wybór.
Jako trener okazał się wymagający kiedy trzeba, dopingujący, gdy brak mi sił.
Zawsze świetnie przygotowany do zajęć I uśmiechnięty.
Mateusz to trener i fizjoterapeuta w jednym, nie tylko przypilnuje czy poprawnie wykonujesz ćwiczenie, ale także wspomoże odpowiednią rehabilitacja jeśli istnieje taka potrzeba.
Czas z nim mija w zastraszającym tempie.
Trenuje z Mateuszem od ponad 2 lat i serdecznie polecam!