logo

Fizjoterapeuta Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

mgr Mateusz Galiński

Absolwent studiów magisterskich na kierunku fizjoterapii na AWF Warszawa. Umiejętności zdobył również podczas wymiany międzynarodowej na uczelni Universidad Complutense de Madrid. Uczestnik wielu szkoleń i kursów o tematyce rehabilitacji ortopedycznej i sportowej, stale współpracujący ze sportowcami. Aktualnie kontynuuje naukę wg koncepcji International Academy of Orthopedic Medicine. Zarejestrowany w Krajowej Izbie Fizjoterapeutów –nr wykonywania zawodu 20352.

Mateusz jako trener współpracuje z klientami już od 7 lat, zbierając doświadczenie i poszerzając swoje kompetencje. Trener przygotowania motorycznego w oparciu o międzynarodowe metody pracy wg EPI oraz EXOS, instruktor kulturystki i sportów siłowych, certyfikowany specjalista z metody FMS.
Wieloletni zawodnik piłki nożnej oraz lekkoatletyki. Obecnie sportowiec amator, trenuje siłowo, sporty walki, bieganie, narciarstwo, turystykę wysokogórską oraz survival. Prywatnie interesuje się sztuką, muzyką klasyczną oraz książkami z zakresu ekonomii, psychologii, medycyny.
If you knew you could never fail at anything what would you try?

Certyfikaty

Rekomendacje

Michał

Do Mateusza trafiłem z polecania z potreningowym bólem w odcinku lędźwiowym. Profesjonalna pomoc i opis z czego mógł wynikać uraz oraz postępowanie- co robić, aby w przyszłości ograniczyć tego typu dolegliwości. Profesjonalny, rzetelny, cierpliwy- POLECAM!

Joanna

Po ponad 15 latach przygód z bólem kolana, różnymi specjalistami i operacjami, w końcu trafiłam do Mateusza. Ogrom wiedzy, profesjonalizmu i doświadczenia. Zarówno fizjoterapia jak i treningi
urozmaicone i w 100% dopasowane do indywidualnych możliwości klienta. Z dolegliwości bólowych zeszliśmy praktycznie do zera. Nie tylko wyprowadził mnie na prostą z kolanem, ale poprawił ogólną kondycję ciała. Śmiało mogę powiedzieć – forma życia! Ćwiczymy razem już od 3 lat i nawet przez myśli mi nie przeszła żadna zmiana. Zdecydowanie polecam, bo Mateusz to świetny specjalista, jedyny w swoim rodzaju 🙂

Katarzyna

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna w życiu człowieka. Wśród natłoku dostępnych ofert trenerów personalnych ciężko laikowi wybrać odpowiednią osobę. Ja postawiłam na Mateusza i był to dobry wybór.
Jako trener okazał się wymagający kiedy trzeba, dopingujący, gdy brak mi sił.
Zawsze świetnie przygotowany do zajęć I uśmiechnięty.
Mateusz to trener i fizjoterapeuta w jednym, nie tylko przypilnuje czy poprawnie wykonujesz ćwiczenie, ale także wspomoże odpowiednią rehabilitacja jeśli istnieje taka potrzeba.
Czas z nim mija w zastraszającym tempie.
Trenuje z Mateuszem od ponad 2 lat i serdecznie polecam!