logo

Instruktor jogi Trener zajęć grupowych

Magdalena Szast

Miłośniczka nurtu body & mind. Uważa, że tylko zintegrowanie ćwiczeń fizycznych i treningu mentalnego, relaksacyjnego pozwala na harmonijne i zrównoważone kształtowanie ciała i zwiększenie jego świadomości.

Zafascynowana jogą, najstarszą gimnastyką cielesno-mentalną, wplata jej elementy w prowadzone prze siebie treningi. Uczestniczka szkoleń i konwencji z zakresu body & mind, m.in. OM Pilates School Mat I , Mat II, Pilates Small Ball, Bands and Rollers, Body Ball, Streching, Zdrowy Kręgosłup wg SSA.
Od 1997 r instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Certyfikowana masażystka i dyplomowana psychodietetyczka (studia podyplomowe w SWPS). Posiada również I i II stopień naturalnego uzdrawiania metodą reiki.Stale podnosi swoje kwalifikacje, które oprócz pracy z ciałem obejmują również zdrowie psychiczne, terapię oddechem i pracę z energią.Mama 2 nastoletnich córek, miłośniczka psów i przyjaciółka dzikiej przyrody.

Certyfikaty

Rekomendacje

Magdalena Ruman

Witam serdecznie,
chciałam podzielić się wrażeniami z zajęć jogi prowadzonych przez Panią Magdalenę Szast.
Pani Madzia jest przede wszystkim bardzo ciepłą, miłą osobą, prowadzi zajęcia z pełnym zaangażowaniem i z pasją.
Jest profesjonalistką, która posiada wiedzę i doświadczenie. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze .
Polecam serdecznie zajęcia z Panią Magdą.

Trener Indywidualny

Maciek

Uczestnik zajęć fitness

Trenuję w TI Fitness już drugi rok i jestem bardzo zadowolony. Zajęcia są na naprawdę wysokim poziomie, a każdy z instruktorów podchodzi do swoich podopiecznych indywidualnie i z wielką wyrozumiałością i cierpliwością. Dzięki ćwiczeniom odzyskałem pewność siebie i radość z życia!

Trener Indywidualny

Natalia

Miłośniczka jogi

Kiedyś myślałam sobie „Ćwiczenia fizyczne? Oooo nie, to nie dla mnie”. A teraz nie wyobrażam sobie swojego życia bez przychodzenia na zajęcia, gdzie mogę zbudować swoją kondycję świetnie się przy tym bawiąc! Cała ekipa TI Fitness ma duże kompetencje, a treningi, które prowadzą dają ludziom nie tylko wycisk i zakwasy na następny dzień, ale również spełnienie oraz ogromną satysfakcję.