logo

Adam Górecki Gomoła, trener personalny, lekarz
Lekarz Trener Personalny

lek. Adam Górecki-Gomoła

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, autor publikacji naukowych, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.

Jako trener Medyczny specjalizuje się w pracy z osobami dotkniętymi chorobami cywilizacyjnymi m. in. depresją, cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym oraz nadwaga i otyłością. Swoje umiejętności i wiedzę medyczną zawsze rozwijał w kierunku pracy z osobami które pragną aktywnie poprawiać swój stan zdrowia i jakość życia.

Rekomendacje

prof. Witold Łojkowski

Adam łączy niezwykłe umiejętności. Z jednej strony jest profesjonalnym trenerem personalnym a z drugiej strony jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z lekarskim dyplomem. Doskonale trenuje osoby w pełni zdrowe. Jednak jego umiejętności są szczególnie dobrze wykorzystywane w treningu osób z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi. Parametry zdrowotne, jak puls, ciśnienie, poziom glukozy lub kwasu mlekowego we krwi czy perfuzja są w razie potrzeby monitorowane. Stefy treningu, obciążenie i rodzaj są indywidualnie dobrane do każdego pacjenta/klienta. Tak piszę, bo czuję się i klientem trenera i pacjentem lekarza. 50 treningów które odbyliśmy przyniosły bardzo dużą poprawę mojego samopoczucia, kondycji, sprężystości, siły i sylwetki. Ważne też było poprawienie sposobu oddychania. Świetny opiekun nad klientem z dość wczesnym peselem jak ja.

Maciej Wais

Adam to trener do zadań specjalnych. Ba! Nie dość że trener to jeszcze lekarz, medyk pola walki i fighter MMA. Po Covid-19 i wielu latach zaniedbań regularnego wysiłku fizycznego szczęśliwym zrządzeniem losu trafiłem do Adama i tylko Bogu za to dziękować :). Wyzwaniem było ułożenie mi treningu w którym nie dochodziłbym od razu do HR max, a Adam temu wyzwaniu podołał modelowo. Pomiary glukozy, SpO2, kwasu mlekowego to metody kwantyfikacji treningów które Adam na co dzień wykorzystuje w pracy. Dzięki temu pracując z nim masz pewność, że nie przekroczysz swoich granic, a obciążenie treningowe będzie dobrane optymalnie, tak by efekty były jak najszybsze. Trafiając na zajęcia u Adama to jakbyś trafił na treningi kadry. Plus ćwiczenia są różnorodne, kreatywne i angażujące. Po prostu fun. Tu nie ma miejsca na przypadek. Krótko mówiąc jest pełna profeska, ale.. jest też niezbędny luz. Adam jest bardzo otwarty i jestem więcej niż pewien że każdy szybko złapie z nim kontakt. Polecić Adama to za mało. Brać, nie czekać! 🙂 ”

 

Widzimy się jutro!