logo

Kamil Teofilak, trener personalny
Instruktor sportów walki Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

Kamil Teofilak – specjalista treningu medycznego

Nazywam się Kamil Teofilak, jestem absolwentem Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, mimo to zdecydowałem, że zawodowo zajmę się swoją pasją, czyli profesjonalnym prowadzeniem treningów personalnych, przygotowaniem motorycznym NCSC (National Certificate in Strenght & Conditioning), sportową konsultacją żywieniową oraz brazylijskim jiu-jitsu.

Moje życie od zawsze związane było z ruchem. Od najmłodszych lat trenowałem różne dyscypliny sportu, aby ostatecznie wyspecjalizować się w treningu funkcjonalnym, siłowym oraz sztukach walki. Od blisko 5 lat jestem zawodnikiem brazylijskiego jiu-jitsu z licznymi osiągnięciami medalowymi na szczeblu krajowym.

Zawodowe doświadczenie rozwijam od 2013 roku, nieustannie pogłębiając swoją wiedzę poprzez codzienną pracę oraz szkolenia w zakresie treningu i żywienia dla osób uprawiających sport rekreacyjnie czy zawodowo. W swojej karierze prowadziłem wiele osób z dysfunkcjami ruchowymi, osiągając razem z nimi satysfakcjonujące wyniki.

Certyfikaty

Rekomendacje

Tsogo, lekarz, 61 lat.

Uprawiałem sztuki walki od 13 roku życia. Po przyjeździe do Polski i przerwie w sporcie trafilem na Kamila, który pomógł mi wrócić do formy i odzyskać mój zapał. Najlepszy trener jakiego spotkałem. Profesjonalista na każdym szczeblu prowadzonego treningu. Polecam z całego serca.

Hubert, właściciel firmy, 60 lat.

Mam przyjemność polecić Kamila jak trenera personalnego. Trenujemy około 5 lat i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Kamil jest młodym, energicznym człowiekiem, z dużą wiedzą i praktyką zawodową. Ćwiczenia są dobierane adekwatnie do wieku, stanu zdrowia i aktualnej kondycji zdrowotnej. Szczerze polecam współpracę z Kamilem.

Paweł, Radca Prawny, 28 lat.

Z Kamilem zacząłem ćwiczyć po odbyciu niemalże dwuletniej rehabilitacji spowodowanej wielopoziomową, zaawansowaną dyskopatią kręgosłupa. Wskazania lekarzy i rehabilitantów zabraniały dźwigania, biegania, jeżdżenia na rowerze itd. Dzięki wiedzy, zaangażowaniu i cierpliwości Kamila obecnie dźwigam więcej i biegam szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Operacja czy ból to przeszłość, o której na co dzień nie pamiętam. Wspólnie daliśmy radę wyciągnąć mnie z niemałych kłopotów. To mówi samo za siebie. Polecam.