logo

Filip Myśliwski
Instruktor sportów walki Trener zajęć grupowych

Filip Myśliwski

W ringu bokserskim stoczyłem 50 walk wygrałem 40 z czego polowe przez nokaut, boks jest moją wielką pasją która zaraziłem już mnóstwo osób. Ten sport jak żaden inny kształtuje charakter i samodyscyplinę ( zawsze wstaję na pierwszy budzik ). Dodatkowo interesuję się psychologią, dlatego zmotywuję Cię i sprawię że dasz z siebie wszystko. Na treningach kładę nacisk na praktyczny i skuteczny boks oraz dobre przygotowanie fizyczne. Jeśli chcesz zwiększyć swoją pewność siebie, poprawić kondycje, wyrzeźbić swoje ciało i świetnie się przy tym bawić to nie znam lepszego sposobu niż trening bokserski!

Rekomendacje

Krzysiek

Na zajęciach z Filipem uprawia się różnorodne ćwiczenia, które nie pozwalają popaść w rutynę. Trener Filip wsłuchuje się w potrzeby swoich podopiecznych co daje poczucie szczególnej satysfakcji. Treningi ogólnorozwojowe przeplatane są tymi podczas których dba się o detal i technikę. Filip jest zawsze przygotowany do swoich zajęć i rzetelnie podchodzi do swoich podopiecznych, egzekwując od nich wcześniej założone cele.

Wojtek

To co wyróżnia Filipa to z pewnością mega optymizm i atmosfera, którą tworzy. Dla chłopaka boks to połowa życia.  Na zajęciach prezentuje bardzo wysoki poziom i profesjonalizm oraz świetnie potrafi dostosować je pod amatora. W mojej ocenie właśnie to jest jego największą zaletą, więc nawet (jak mawiał jeden z moich byłych trenerów) nawet zalany tłuszczem wieprz będzie zadowolony z jego zajęć. Miałem długą przerwę w sporcie i potrzebowałem umiarkowanego treningu. Z Filipem się to udaje, forma i technika rosną cały czas i co najważniejsze żadnych bóli i kontuzji.